Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: В интерес на истинатанови [re: *Плaмeн*]  
Автор danaia_nn (член)
Публикувано09.05.08 23:12



Знаеш ли, ти си страхотен. Умирам да ти готвя, капиш. Случайно и ти не знаеш кде да ме заведеш защото хабер си нямаш, какво остава да съм жената за теб. Стой си там, не познавам мъж като теб, а вие



Тема Re: В интерес на истинатанови [re: danaia_nn]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано09.05.08 23:14



И Ние

,а Вие.........колко сте вече?

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: В интерес на истинатанови [re: *Плaмeн*]  
Автор danaia_nn (член)
Публикувано09.05.08 23:14



Ти си пълен идиот. Дори мъжа с който се разведох сега ме носи на ръце. Какво остава да му готвя. Смешник.



Тема И в ПМС.нови [re: njakoya...(тaм)]  
Автор jamie (знаеш кой)
Публикувано10.05.08 00:15



Май е държана гладна горката като я слушам





Тема Re: Я да питам аз набързонови [re: Джoaннa]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано10.05.08 01:01



То ако е за една вечер все ще го измислиш някак си / готвенето де /, мисли му ако му хареса и реши да поостане....



All rights reserved

Тема Re: Я да питам аз набързонови [re: Джoaннa]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано10.05.08 05:37



Отново съм наопаки.

Аз се научих да готвя, когато се омъжих и старателно се осъвършенствах през няколко съпружески "епохи". Щастливо-нагостения мъж е истинско удоволствие, което си заслужава времето пожалено за кулинария.

Редактирано от Dolce De Leche на 10.05.08 05:41.



Тема Re: Я да питам аз набързонови [re: *Плaмeн*]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано10.05.08 05:58



Путки-бол на тези години.Че и дал господ разнообразие на евтиджос. Е, те тук вече ще поспорим. Путките са евтинджос само на пръв поглед и първо ползване. После разбираш, че просто са те зарибявали.

Да кажем, че ти няма да стигаш до това после, а ще караш на принципа "ово е стандарт, ебеш и фърляш". Да, ама първо ще ти писне в един момент, второ- малка страна сме, та те ще свършат приемливите за теб и ще трябва да повтаряш, ама те няма да щат, трето- не ме убеждавай, че не споделяш с жена си, примерно и че ти е все тая дали ще си легнеш сам или ще има някой да те топли и че коч-къмпанито замества всичко друго, което можеш да получиш от една жена, освен секса и готвенето.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: В интерес на истинатанови [re: *Плaмeн*]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано10.05.08 06:03



Аз познавам една такава. Вече 14 години са заедно. Освен всичко друго и не работи, а отгоре на това и харчи като за световно. Винаги съм се чудела какви свирки прави тази жена, ама гледам да не мисля дълго, че се депресирам.

Забравих да кажа, че мацката вече наближава петдесетте.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Абе, защо ВЪОБЩЕ са ви потребни съпрузи???нови [re: danaia_nn]  
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано10.05.08 10:07



Осеменители - колкото щеш! Ебачи - също.

Раждайте си по едно дете и след това си гледайте кариерите, солариумите, масажите, тръпките и другите ви женски дивотии.

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема Re: Абе, защо ВЪОБЩЕ са ви потребни съпрузи???нови [re: ASSASSlN:]  
Автор danaia_nn (член)
Публикувано10.05.08 10:20



Хубаво де, може би аз живея в друг свят. Мъжете около мен (без да са ми никакви) казват, че не искат жена, за да им готви, чисти, стои в къщи и в главата й е само какво да готви на другия ден. Склонна съм да им вярвам, защото самите те си готвят сами. За мен въпрсония Пламен е някакво извънземно от миналия век. Айде слушам те теб сега по тая тема




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.