Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ФЛИРТ - за и против !нови  
Автор милeйди (священная война)
Публикувано08.05.08 18:34



Pros and Cons: За и против

А сега да ви видя...

Това толква гранично явление- нож с две остриета.Требе ли да бъде озъптен и смачкан или не е чак толква опасен,да се предприемат такива крути мерки.Т.е. в реда на нещата е да си пофлиртуваме за освежаване на егото или пък не?

И какво поведение въобще е флиртуването-какви действия включва.Много противоречиви мнения съм чувала по тоз ? Флирта за едни,може да е нормално поведение за други.Как уеднаквявате стандрата си за флирт с тоз на партнера?

Кога е "обиден" и кога безобиден и кога единия се преобръща в другия?

Как влияе на отношенията ни с настоящата полвинка,позволена волност ли е....абе въобще как ви се отразява на душевното състояние и на официалната ви връзка?

П.П.Не го бъркайте с темата за водката.Нея ще я пусна в пиянския клуПП,некой ден...



...вставай страна огромная!!вставай на смертный бой!!.......

Редактирано от милeйди на 08.05.08 18:35.



Тема Re: ФЛИРТ - за и против ! [re: милeйди]  
АвторMarchela5 (Нерегистриран)
Публикувано08.05.08 21:10



Поздрави за хубавата темичка. Флиртът е начин да се огледаме в очите на противоположния пол по един симпатичен начин. Като за всички неща тук важи правилото за мярката. Тъничка линия разделя опасния от безопасния. Ако пазим достойнството на човека до нас и нашето собствено



Тема Re: ФЛИРТ - за и против !нови [re: милeйди]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано08.05.08 21:52



Поздрави за темата.Аз също съм на мнение,че когато всичко е с мярка е хубаво.Определено флирта повдига самочувствието.Всеки е имал моменти,когато е имал нужда от това.





Тема Re: ФЛИРТ - за и против !нови [re: милeйди]  
Автор xoxo© (котарак)
Публикувано08.05.08 21:54



флирта е като стриптийза - обещаваш, но не даваш.
според мен дейсва изнервящо и в дългосрочен план озлобяващо на индивидите, ако нещата приключват с флирта.



Тема Дефинициите са различни,нови [re: милeйди]  
Автор jamie (знаеш кой)
Публикувано09.05.08 01:29



границите също.
Дори и да не беше така - после накъде ?


Илюзията при флирта е че всеки момент можеш да се откажеш, да го зарежеш.



Тема Re: ФЛИРТ - за и против !нови [re: милeйди]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано09.05.08 01:34



Наистина хубава тема.
Но пред ФЛИРТ предпочитам ФИНЛАНДИЯ!

Опознай Родината, за да обикнеш София!


Тема Re: ФЛИРТ - за и против !нови [re: Дивaнe]  
Автор Losty (Honour&dignity)
Публикувано09.05.08 01:59



И аз предпочитам Финландия .Другото е измислено .



Флирт е старото име на виртуалния секс.

Просто тогава са нямали компютри. Кво толкова го мислите и приветствате темата.

Изгубих всичко, но намерих себе си.

Тема Re: ФЛИРТ - за и против !нови [re: милeйди]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.05.08 07:44



Абе няма лошо да флиртуваш, но все пак трябва този, с когото да флиртуваш, да е наясно, че е само флирт, иначе кофти, щото ти си флиртуваш, пък той вземе, че се влюби и става една... Ако е само флирт и ако не се практикува пред очите на партньора, не виждам как може да повлияе на връзката, освен благотворно.

Всичко това го пиша на теория, тъй като хич ме няма във флиртуването. С тези, с които не бих си легнала, не ми е интересно, а тези, с които бих, по-скоро ме правят супер притеснена и непохватна и въобще...

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: ФЛИРТ - за и против !нови [re: милeйди]  
Автор strangebrew (in transit)
Публикувано09.05.08 07:52



Аз обичам да флиртувам със собствената си половинка - щото обичам да флиртувам, и половинката е половинка, защото я обичаш, та 2 в 1...





Тема Против!нови [re: милeйди]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано09.05.08 08:53



Струва ми се некоректно към партньора и нечистоплътно спрямо собствените ценности да си имаш партньор/ка и да флиртуваш... Означава ли това, че партньорът/ката не ти обръща достатъчно внимание или не ти показва, че си достатъчно красив, че да се налага да се огледаш в очите на другите? Да не говорим за опасностите - ами ако наистина се влюбим или някой се влюби в нас???... пък видиш ли, ние само сме "пофлиртували" били


Категорично не би ми харесало и моят партньор да флиртува, особено пред мен
Въобще нищо чак пък толкова хубаво не виждам във флирта...

И защо ли му викаме флирт, а не свалка?!? Хем така няма да го объркаме с водката

Ако ти дадат лимон, направи си лимонада


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.