Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 06.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Чувствам се длъжна....  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано03.05.08 00:41



да упомена колко са ми неприятни нерегистрираните лица в клуба.Нищо лично...ама историите са тъпо дежа вю, в което ако ме питате има ирония.Ако искате ме мислете за луда.Не знам кой ги пише,но все засягат неща,които са писани тука.Ще кажете,че това е - защото са нормалните човешки ситуации.Не е така....Пишат ги с еднакъв тип стил и безумно.Нямам параноя.Преценете си...Лично аз след 3-тото не се забавлявам!





Тема Re: Чувствам се длъжна....нови [re: njakoya...(тaм)]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано03.05.08 00:44



Има един вариант ... да стане клуба само за регнати, но си трябва процедура

Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!


Тема Re: Чувствам се длъжна....нови [re: njakoya...(тaм)]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано03.05.08 00:46



не те знам кого визираш, но понеже аз съм с нерегистриран ник, се чувствам засегнат.
всъщност хич не ми дреме дали ти е приятно или не да ме четеш. аз ползвам този си ник и стилът ми е ясен и неповторим, едва ли някой има съмнение относно самоличността ми. ако ти си мислиш, че една регистрация те прави с нещо по-различна, ще те разочаровам.



Тема Re: съгласна съм с теб!нови [re: njakoya...(тaм)]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано03.05.08 00:46



Обаче правилата на клуба не забраняват да пишат нерегестрирани...от съображения за анонимност на някои наистина нуждаещи се, тъй като тематиката на клуба е малко по-деликатна!
Обаче за тия тъпите теми)), производство на конвейр от разни недоносчета си напълно права! Но да не забравяме , че сега има 6 безмислени "празнични" дни...и ученици и всякакви други психота се чудят какво да чинят и творят ли творят


То ако за матурите някои бяха седнали да понаучат нещо, по щеше да им е от полза...но както виждаш, не учат...а пишат!

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Чувствам се длъжна....нови [re: kuhata leika]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано03.05.08 00:46



Знам ли.....Обаче честно почва да ми писва.От първия ред ги усещам.Е** си лигнята!!



Тема Re: Чувствам се длъжна....нови [re: xoxo]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано03.05.08 00:49



Абе да ти кажа,ти си ми като регистриран.Става въпрос за друго.А защо не вземеш и ти да се регистрираш

,а се държиш мнително



Тема Re: съгласна съм с теб!нови [re: LlRA..]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано03.05.08 00:51



А не ве ....Ако знаеш как ме сърбят пръстите да сътворя някой тъпизъм.....Ама тогава 100% ще се намесят ай пи-та и не знам си кви пита....





Тема Re: Чувствам се длъжна....нови [re: njakoya...(тaм)]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано03.05.08 00:54



ако визираш хер флик и няколкото нерегнати никчета, които й пригласят, смятам за всички е ясно чия е авторката им.
това могат да потвърдят и модераторките, които виждат IP адресите от които се пише.

колкото до моята регистрация - неведнъж съм обяснявал, че ме бави и губя търпение. освен това се оказа, че никът хохо е вече зает от някого, и за да го ползвам ми остава само варианта нерегистриран.





Тема Re: съгласна съм с теб!нови [re: LlRA..]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано03.05.08 00:55



Чакай тогава да те питам

сега не е ли регнатият анонимен ако никой нито го знае, нито го познава ... или има уловка

Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Редактирано от kuhata leika на 03.05.08 00:56.



Тема Re: нещо...нови [re: kuhata leika]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано03.05.08 00:57



не те разбрах...я повтори



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.