Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Тя не е от нашите и хич не йнови [re: [it]  
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано05.05.08 17:23



обръщай внимание.

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема Re: Тя не е от нашите.че има НАшИ иВАшИнови [re: ASSASSlN:]  
Авторj]e (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 17:32



ти ли ги опредяляш кои ваши ,,БОГО ИЗБРАНИ,,.......

тяЛИРА идругите , ясно те описаха



Тема Re: Нищо подобно!нови [re: ASSASSlN:]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано05.05.08 17:45



Каквото и да ти е било, Ассасин, не ти прави чест да пишеш отново в клуба по този нападателен начин. Най-малкото, би могъл да поискаш извинение, затова, че дрогиран или не си безпокоил по телефона член на клуба, при това далеч не с най-приятелски чувства, както се разбра. Това преминава всякакви граници на нормално поведение. Дали била Лира, Пенка или Иванка, няма никакво значение.
Освен, че излагаш себе си, създаваш лошо име на този клуб, за който УЖ много милееш особено пред новопоявилите се членове.

Анбра, не смятам, че беше удачно да заключваш темата на Лира преди човекът, който е дал повод тя да бъде пусната да даде обяснение в нея. За мен това не е предотвратяване на клубни войни, а замазване на един много грозен и опасен и за други бъдещи потърпевши инцидент. И отново толериране на клубари с крайно неприемливо агресивно спрямо другите поведение.



Тема Не е от нашите защото е семейна. Лира - също енови [re: j]e]  
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано05.05.08 17:46



щастлива семейна. И какъв триъгълен го дъпжат тук тяхна си работа. Тях питай!

тяЛИРА идругите , ясно те описаха

Описват ме, я! Интересен съм - затова ме четат и коментират! Защо не коментират някой неграмотен мухльо, а?

Редактирано от ASSASSlN: на 05.05.08 18:02.



Тема Re: Нищо подобно!нови [re: Aлиca.]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано05.05.08 17:54



Това е проблем между Лира и Асасин. Ако той счита, че и дължи поне обяснение, ще го направи на бележки, не е нужно да е пред клуба. Сеирът никога не води до нищо добро, според мен и не считам за нужно да го подхранвам. Развитието на самата тема ясно го подсказва.
Би било замазване, ако я бях изтрила или преместила - напротив, оставила съм да се чете.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: защото е семейна....това няма значениенови [re: ASSASSlN:]  
Авторkвa (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 17:55



брех че си -ка... ОТДЕ се пръкна такъв откачен



Тема Абе, ти някога нещо смислено по някоя теманови [re: Aлиca.]  
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано05.05.08 17:59



ще кажеш ли?

Само интриги създаваш!

Защо само с мен се заниманаш? Миналата седмица някакъв кретен нарече всички ни "празноглавци". Твоята реакция каква беше?

А, разказът на Лира е силно преиначен.

Апропо, аз откъде имам телефонния й номер? И какъв е тоя съпруг, дето ни го завира под носовете??? Ни съм го чувал, ни съв го виждал.

-------------

Ааа, за теб не е ли по-добре да отделяш повече внимание и енергия на семейството си, отколкото на мен?

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема 8====>нови [re: kвa]  
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано05.05.08 18:03



^(*_*)^

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема Re: А ти наясно ли синови [re: strangebrew]  
Автор Taз (дявол уж)
Публикувано05.05.08 18:09



TOR





Тема Re: Нищо подобно!нови [re: anbra]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано05.05.08 18:09



Не смятам, че споделянето на подобен инцидент, от какъвто и други биха могли да пострадат е търсене на сеир, нито, че завършекът му така, че да е известен и на останалите, заинтересовани от темата би трябвало да се определя като гледане на сеир.
Не сме на панаирджийска сергия в крайна сметка, темата беше злободневна и сериозна, поне за тези хора, които не възприемат подобни изцепки като стандартни "весели" случки от задружния клубен живот.
Ассасин да се е разправял с Лира на бележки, когато му е било времето, след като не го е сторил, сега е вече късничко великодушно да му предоставяш тази възможност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.