Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Я гледай ти!нови [re: Losty]  
АвторAлиca (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 16:06



Така ли? А на теб кой ти дава право да одумваш мен, мъжа ми и семейните ми отношения? Пък възрастта ми, пък работата ми, пък вагиналните ми течения и миризми, от които хабер нямаш? А?
Някои поплювковци и за по-малко са си изяждали боя. Дали пък ако разпечатам "бисерните" ти постинги до мен и ги покажа тук-там няма да си го отнесеш и то с право?
Много те бива да нагрубяваш клубарки непредизвикан и безнаказан! Виртуалното анонимно пространство прави добра услуга на такива женчовци като теб.
Нищо лошо не съм казала за семейството ти, ти САМ го излагаш чрез клубното си поведение, МОЙ!





Тема Ето !нови [re: Aлиca]  
Автор Losty (Honour&dignity)
Публикувано01.05.08 16:25



Трудно ли беше да се концентрираш изцяло върху мен?
Така е по добре.
И пак си се направила на интересна кого излагам в края на постинга.
Нали излагам само себе си с приказките си?
За това, какво ще разпечатваш и тук- там ще го даваш, не се колебай, ако ти е нужна този вид защита.Не ме плашиш, ама изобщо.И не съм анонимен.Много хора ме познават и имат телефона ми. Искаш и получаваш.
В живота ми се е налагало и в съд да влизам за побой, така че, ако ще идва някой, да идва бързо,докато съм куц, че после няма да има шанс да бяга.

Ааа и последно, наистина днес ти се включи лошо, прочети се и ще разбереш откъде тръгнаха нещата.



Изгубих всичко, но намерих себе си.

Тема Re: Я да ви видя.....нови [re: abettor]  
Автор elfa (объркана)
Публикувано01.05.08 16:28



Ми...ще си избърша прозорците,та дано видя кво става навън/В пряк и в преносен смисъл/.Другото...каквото дойде!Но съм доволна чеима толкова почивни дни.





Тема Re: Ето !нови [re: Losty]  
АвторAлиca (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 16:39



Поразчистихме си старите сметки, ся предлагам МИР.


Сещаш ли се, че мога и ДА НЕ СЕ държа като бита курва?
Само че не обичам да се карам непрекъснато с хората, освен ако ТЕ не си го търсят.


п.п. Боят всякак ти е уреден, но първо ми трябва бележка от чичо доктор, че си напълно здрав и в добра физическа форма. Демек, като заместиш и сланините с плочки, щото моят "бияч" си го бива.



Тема Мир да има !нови [re: Aлиca]  
Автор Losty (Honour&dignity)
Публикувано01.05.08 16:52



Християнски празници са все пак!

Така определено е по-добе-да прекаляваш с усмихнатите емотикчета.

На твоят бияч много поздрави, да е жив и здрав, че и аз го искам за спарингпартньор, щом е якичък ще издържи.

Ааа за сланините, търся, не намерих.186/89, спортист съм от 5-годишен
Бияча го пращай да тренира при мен.В залата имам и чували


Ще му дам и едно от кимоната си подарък, може даже и един от медалите Ще ми стане приятел накрая да знаеш Е тогава вечее
ще ме плюеш и мразиш много.

Изгубих всичко, но намерих себе си.

Тема Re: Мир да има !нови [re: Losty]  
АвторAлиca (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 17:05



Съпругът е от нежните пацифисти. Нищо, че и той е потренирал малко бойни изкуства навремето. Ама имам едни роднини и семейни приятели от 190 нагоре, дето НЕ ИСКАШ да се срещаш с тях /и не ти го пожелавам/.


Весели празници и на теб!

п.п. пък мъжот на всеки, който го познава става приятел.



Тема Re: Ето !нови [re: Losty]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано01.05.08 17:13



В живота ми се е налагало и в съд да влизам за побой, така че, ако ще идва някой, да идва бързо,докато съм куц, че после няма да има шанс да бяга...



Направо си се изказал,като момче за мокри поръчки....





Тема Бре- бренови [re: njakoya...(тaм)]  
Автор Losty (Honour&dignity)
Публикувано01.05.08 17:46



Ти си можела да четеш и между редовете



Къде се набутваш и ти между шамарите не мога да разбера


пп Какво означава ''мокра поръчка'' Финландия с портокалов сок без мезе ли?

Весели празници и да знаеш, водка пия с шпроти

Изгубих всичко, но намерих себе си.

Тема Re: Мир да има !нови [re: Aлиca]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано01.05.08 17:48



Съвсем си ги измерихте в духа на Светлата седмица. То са едни над *****сантиметрови и знам ли кви още! Стана една детска градина!...
Вервай ми, не е Лости единствения на които му е примитивничко да се тиражират изрази от типа на "здрав каествен секс" и то от жени. То се превърна в смисъл и осмисляне на живот и начин на особено висше празнуване. Приветсвам реакцията на Лости, понеже не е за първи път винаги е била уместна, изразявала е противостоене на пошлостта и примитивизма.
Всички се интересуваме в някаква степен от секса, но цинизма не само че не украсява. Загрозява и отблъсква.

Редактирано от Фoтoн на 01.05.08 17:58.



Тема Re: Мир да има ! [re: Фoтoн]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано01.05.08 18:08



Защо така?Не се е превърнал в смисъл на живот и т.н.Само не разбрах кой беше толкова циничен/а?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.