Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Я да ви видя.....нови [re: Aлиca]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано01.05.08 00:09



"Малоумници" беше

В отговор на:

п.п. Каква е тази кир в скобите ти? Банята ли ти е в ремонт?





Да ти се извиня.............ама за какво?

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Я да ви видя.....нови [re: *Плaмeн*]  
АвторAлиca (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 06:43



Грешка, сега вдянах какво си искал да кажеш.


Няма нужда от извинения.



Тема Ама ти наистинанови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано01.05.08 10:55



не си в час ...

И даже детето ти го и казало...
/явно е доста будно, щом вече е наясно, че дори и неговата мама е редно да прави секс, следователно - почвай да събираш пари за нови врати/

Всъщност кой те кара да правиш секс в къщи и да го принизяваш до домакинска работа едва ли не?
На този етап на който си - би могла / и се препоръчва дори/ да го правиш на стотици други места - в скъпи хотели, евтини мотели, в спа центрове с басейни, в спортни центрове с душове, ергенски квартири, вдовишки вили, спортни коли, неспортни коли, спално купе на влак, празен автобус...или дори по селски - на зелената трева под цъфнало дърво, в морето, на яхта, на пейка до шадраванче, в асансьор, на покрива на блока...сега като тръгнах да изброявам, се сетих, че преди две лета ми се случи дори в мазето, облегната на стената, докато мераклията уж, трудолюбиво ми помагаше да изхвърля старите плочки за банята и резервните ролки с тапети.
Сексът у дома / твоето " у дома" - не , неговото!/ е само за специални случаи...
Не че и той не може да е приключение, особено първият път след развода, но просто домашната интимност е друг етап, от който ти си още далече / и за което всъщност мъничко ти завиждам...

Всичко е в главата ти и времето е пред теб - carpe diem!

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 01.05.08 11:47.



Тема Re: Готин постинг!нови [re: MamaNetty]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано01.05.08 11:20



Хареса ми много!

Просто блика от енергия, настроение и жизнени сили!

Дори и Мърморанчето да не възприеме нищо от съветите ти, пак не е било напразно. Все някой все нещо е осъзнал, възприел, захванал...благодарение на теб.



Тема Благодаря...нови [re: wasted_youth]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано01.05.08 11:45



но. но това не се дължи на " светлата ми личност", а по-вероятно на многото яйца по празниците, изобилието от зелени салатки, магданоз, репички и зехтин, както и на пролетното чистете на френски прозорци по изгрев слънце, докато любимият още спи като бебе в леглото - полугол и изпотен на капчици...



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Мене все пак живо ме интереуванови [re: wasted_youth]  
Автор Losty (Honour&dignity)
Публикувано01.05.08 11:50



само сексът ли е такъв голям енергоносител за вас.
На най-различни места с най- различни партьори, само да е вътре.
Бих искал да попитам тогава, хората ,които не правят секс,или рядко го правят,откъде черпят енергия? Как мислиш? Па и докторката да каже, ако ме чете.
Питам по принцип.
Все не мога да разбера защо трябва да паднат задръжки и скрупули за да сме щастливи,бликащи от енергия.Защо трябва да правим дори неща които понякога не искаме? Разнообразието ли е енергията?

Изгубих всичко, но намерих себе си.


Тема Re: Превратно ме тълкуваш!нови [re: Losty]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано01.05.08 12:06



Никога не съм одобрявала (лично за себе си) секс с "най-различни партньори". Относно "най-различни места" - зависи от местата, все пак! Аз обичам мястото да е чистичко и усамотено.



Секс се прави, ако ти се прави. И ако имаш с кого (нямам предвид - хващаме някой от пътя). И ако го можеш, в крайна сметка! (В интерес на истината, досега не ми се е случвал някой, който да е със затруднения в това отношение, по-скоро напротив.)

Постингът на Нети е полезен, и то най-вече за хора, които са попаднали в порочния кръг на самоизолация, саморазнищване, философстване и умуване върху все едни и същи, безвъзвратно отминали житейски етапи. Да, основен белег на стойностния човек е, че той винаги се замисля, подлага на анализ обстоятелства и постъпки, склонен е да търси причинно-следствени връзки, за себе си да си изяснява нещата. Правилно! С това обаче, както с всяка друга дейност, не е добре да се прекалява - животът трябва да се живее! Та - исках да кажа - ако може някакси така да ги редуваме, да ги съчетаваме жанровете...?



Тема Прекалено усложняваш...нови [re: Losty]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано01.05.08 12:06



Енергията е в много неща, разбира се - не само в разнообразието и в секса .
/Всъщност, защо гледаш на секса толкова селски и приемаш, че основното е да ни е все вътре...

/

Тъй като ми се стори, че питаш сериозно отговарям на въпросите:
1. Все не мога да разбера защо трябва да паднат задръжки и скрупули за да сме щастливи,бликащи от енергия?
-Енергията си е част от нас, но за я усетим, да я усилим потока и и дори да се метнем да кареме сърф по вълната на щастието - трябва първо да махнем преградите, които ежедневно и ежеминутно я блокират...на много нива.
И понеже " базата е преди надстройката" - обикновено се почва на физическо ниво.


2.Защо трябва да правим дори неща, които понякога не искаме?
Това е детски въпрос...
Защото такъв е живота сам по себе си - това би бил най-простият му отговор...

Моят личен отговор е, че щастието до голама степен си остава въпрос на тренировка...И че ако искаш да хапнеш вкусен омлет, трябва не само да счупиш яйцата, но и да изчакаш момента да огладнееш!

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 01.05.08 12:24.



Тема Точно казано!нови [re: wasted_youth]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано01.05.08 12:17



Да, основен белег на стойностния човек е, че той винаги се замисля, подлага на анализ обстоятелства и постъпки, склонен е да търси причинно-следствени връзки, за себе си да си изяснява нещата. Правилно! С това обаче, както с всяка друга дейност, не е добре да се прекалява - животът трябва да се живее!

Така си е!


И понеже съм на вълна пролетно чистене ще дам сравнение:
- ако искаш да изчистиш прозорците / на душата си и не само/ - гледаш отвътре навън, и то по светло...
- ако постоянно гледаш отвън навътре / в душата си/ и то по-тъмно - може дори да не осъзнаеш, че животът ти преминава зад стъклени / и не само/ стени.

Всъщност Лости е прав - нещо трябва да влиза вътре и друго - да излиза навън, пък ако на някой му харесва да нарича това секс... моля!

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 01.05.08 12:22.



Тема Re: Ама ти наистинанови [re: MamaNetty]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 12:25



Не бе Мамееее, просто в предстоящите почивни дни няма никаква индикация да остана без опашчицата и нали се сещаш, че с дете не се ходи на местата дето си ги изброила и да се правят нещата дето ги натвърдваш.
А за вратичките събирам, тия дни трябва да ида да ги поръчам


Иначе, като цяло, много зареждащо ми действа писанието ти. Пууууу, само да ми падне мъж в ръцете, дУша да му е яка

Айде, ние с опашчицата отлитаме да гледаме "Хортън"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.