Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:45 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Хайде сеганови [re: esprit]  
Автор koм (старо куче)
Публикувано20.04.08 20:22



ние сме злобни. Тази му стъжнява живота на човека - ние сме били злобни, дето му казваме, че не е виновен...
Ами - ти какво му викаш на това, ако не чепат характер? Така се държи човек на който не му пука. То - от следващите изказвания на Оранжевия става ясно, че наистина - не и.





Тема Re: Не и пука!нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано20.04.08 20:23



Разбира се!
Ама така представена ни темата..........явно онова не поема от нищо.
Бе има си ги и такива,мама си тракало.Не ме карай да давам примери че не ми се изнасят данни за обкръжението ми.
Има дето не за бой правят,ами за трепане.


Ти си лесна-твоя отива в другата стая и се сърди



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Наде,нови [re: koм]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано20.04.08 20:26



Добре де Ком-ски, къде грешим тогава? Ся верно, аз доста късно се омъжих - на 26, ама знаех - той е човека.



Тема Re:Клубаритенови [re: Opaнжeв]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано20.04.08 20:26



се изпоядоха помежду си, докато аз проявявам художествено творчество в постингите си.
Първо да си призная, че съм от отбора на семейните. Като ми е било много напечено в работата и аз съм хващала донякъде мъжа си за канарче. Само че съвсем основателно, за неща, които са били премълчавани до този момент като проблем, а са изскачали, когато съм крайно изнервена.
мисля, че този женски "змиярник" в който работи жена ти си е казал тежката дума в отношението и към теб. Един Господ знае какви навивки и самонавивки си е правила, защото като се съберем много женуря на едно място, неизменно се стига до одумване на мъжете.
Пак ще те питам: в какви грехове те обвинява?
И си държа на предложението да я пуснеш за известно време при майка си, щом толкова иска, за да поразмисли на спокойствие над себе си. Не знам що за човек е тъщата, но ако е печена, малко ще и посвие сърмите и ще и обясни това-онова за семейните отношения.

п.п. Пламене, не се изживявай като семейния Супермен. Тези фитили, дето ги пускаш на хорските мъже, едва ли важат за тебе.





Тема Re: Не и пука!нови [re: kuhata leika]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано20.04.08 20:27



Тема Re: Кажи и, че [re: esprit] Отговор на мнението
Автор Opaнжeв (Нерегистриран)
Публикувано 20.04.08 20:02



Лесно е да се каже. Опитах с екскурзия, опитах с нежен и ласкателен тон, опитах с обособяване на проблема и не става. Тя вижда в мое лице един човек , който я затормозява, поне така казва.


Тва на черна ли ти прилича?
Или викаш-и още може!

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re:Клубаритенови [re: Aлиca.]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано20.04.08 20:31



Така,така!!!!!!
При тъщата е най-правилния вариант.Ако издържи там 2 месеца на това положение,ще издържи при него поне 20 години още.

п.п.давам акъл само,имам в излишък.......

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Е, то ако имаше рецепта...нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор koм (старо куче)
Публикувано20.04.08 20:31



ние преди това 3 години живяхме заедно. Пак си беше така - ама - като няма деца, като си студент - не го забелязваш. После пробваш всичко - година - три-пет-десет, пък - накрая става ясно, че няма да го бъде... То не можеш да се извиняваш цял живот. Пък и поводите - нямат край. Аз затова му казвам на човека - да опита с крайните мерки - знам, че до сега се извинявал. Даже се усеща колко виновен се чувства.

Ти си случила - гледай да не го изпуснеш.



Тема Re:Клубаритенови [re: Aлиca.]  
АвторOpaнжeв (Нерегистриран)
Публикувано20.04.08 20:33



Обвинява ме, за цялостен принос. Като последните и нападки, са за 2 неизмити чинии и за това, че не съм бил достатъчно търпелив.



Тема Re: Наде,нови [re: koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.04.08 20:33



Абсолютно съм съгласна с всичко останало, с изключение на шамарите. Ако човек иска да уважава себе си, не бива да допуска да изкрейзи толкова.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Не и пука!нови [re: *Плaмeн*]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано20.04.08 20:34



Пожелавам ти го.Никога обаче не казвай такива силни думи!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.