Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:29 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Не и пука!нови [re: Opaнжeв]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано20.04.08 19:46



Да върви на майната си-така и кажи!
Както ти е писал Ком,или си има нещо настрани,или просто си е истеричка която търси къде да си излее злобата натрупана от това че е усетила че за нищо не става.Недей и се подлага повече занапред че няма да усетиш как ти е отишъл животеца подир фуста която те е въртяла на пръста.
Тропни по масата или в краен случай по сурата и и кажи или да хваща пътя или гората.Жените високо ценят този тон.
Зарежи я за седмица поне и ще си проличи какво-що.Само не се размеквай!!!!

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Кажи и, ченови [re: koм]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано20.04.08 19:48



Ебати злобните мъже сте бре!!!!!Защо реши,че като се държи така,непременно трябва да има любовник или е с чепат характер.Много крайно изказване.Не е задължително поведението и да се дължи на това.
Към Оранжев:
Виж сега,ада в службата съм го минала и аз мога да ти кажа,че цялото и поведение се дължи на това ,че не може да изкряска на злобните колежки и шефа идиот,че са скапани задници.(ще си загуби работата) и затова крещи на вас от безсилие.Дайте детето на някоя баба да го гледа и идете някъде само двамата,нека се откъсне малко ,починете си и се опитайте да поговорите за проблема.Трябва да си много мил с нея и много спокоен и никакви признаци на егоизъм от твоя страна.
Апропо и моя мъж вкъщи се държи понякога така,тоест дуржи се грубо и гадно без причина.Но аз го подхващам отдалеч,накрая се оказва ,че има проблем в службата,сподели го и му минава.


хайде успех и споко,всичко се постига с голямо търпение и спокойствие и без крайности.Щом секса ви върви,значи не мислис наистина за раздяла



Тема Re: Не и пука!нови [re: chorlavata]  
АвторOpaнжeв (Нерегистриран)
Публикувано20.04.08 19:48



Изглежда прекалено решена и нападките които отправя по мой адрес, звучат съвсем реални. Или си е намерила друг , или просто иска аз да съм и одушник.
Знам, че вероятно във всяко семейство има подобни моменти и само разбирането би могло да промени нещата.



Тема Re: Не и пука!нови [re: Opaнжeв]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано20.04.08 19:49



много странно наистина, нямам никакво обяснение.
ако не правеше секс с теб, щях да кажа 100% има друг мъж, ама при това положение, не се знае.
хич не мога да ти дам съвет, но ти съчувствам искрено.



Тема Re: Не и пука!нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано20.04.08 19:49



Щото знаеме как се превъзмогват успешно кризите,които неизбежно ни съпътстват.

Другото е лесно,те тези разведените набързо ще те убедят в това.
Че и щастлива ще те изкарат



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Кажи и, ченови [re: esprit]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано20.04.08 19:50



Грешиш. Не са злобни. Ма нали трябва да напишат нещо.



Тема Re: Не и пука!нови [re: xoxo]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано20.04.08 19:51



Стига с тоя секс бе!
Секс може да се прави и докато си лющиме семки.Това не е никакъв показател.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Аз ти давам съветнови [re: Opaнжeв]  
Автор koм (старо куче)
Публикувано20.04.08 19:53



как да си запазиш брака, а не как да го оставиш. Докато ти приемаш ролята на злодея - тя ще се забравя все повече и повече. Накрая - ще си намери някой, защото - с "такъв като теб" не може да живее.

Детето го остави при нея. И - никакви пари докато сте разделени.

А иначе - тук всички сме оставили браковете си. И по-дългогодишни от 8 години. Та - може. Въпроса е, че не трябва.



Тема Re: Кажи и, ченови [re: esprit]  
АвторOpaнжeв (Нерегистриран)
Публикувано20.04.08 19:53



Аз преди години, когато имах проблем с бачкането, се държах също студено и хладно, но никога не съм си позволявал, да застраша цялостта на семейството ми и съответно оценявах, че проблемите идват от работата , а не от нея.
Тя казва, че няма проблем никъде, освен със мен. А между временно обяснява, как някоя колежка направила неща, щото там е змиярник и работят 50 жени на едно място. Така че явно, проблемът си е мой !



Тема Re: Кажи и, ченови [re: esprit]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано20.04.08 19:54



Виж кво!
Аз като имам аварии в службата,просто се прибирам и млъквам.Не се опитвам да обвинявам жена ми за моите каръшки истории или да и търся кусури за всяко едно нещо.
Така че спести си съвети от подобен род,или поне да ги отправяш към мъже!

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.