Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:28 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Щом си такаванови [re: anbra]  
Автор jamie (знаеш кой)
Публикувано24.04.08 02:30



(в което аз съм убеден) - защо писукаш ?





Тема Re: Щом си такаванови [re: jamie]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано24.04.08 05:34



Защото не съм всички - трудно ли е да се разбере.



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Щом си такаванови [re: anbra]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано24.04.08 06:41



А, Джейми не гаднее, той простее тотално.


За толкова години си го познаваш, що му се вързваш? Защото индиректно е засегнал теб с някакво тъпо изказване? Нали ДИРЕКТНО не ти ръси гадни обиди подир ника, кво ти пука?

Редактирано от Aлиca. на 24.04.08 06:43.



Тема Re: Директно или индиректно енови [re: Aлиca.]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано24.04.08 07:39



без значение щом засяга цяла група хора - обидно е, когато цял живот от никого нищо не искаш, да те бутат в кюпа с к... Плюс това обобщенията от какъвто и да било характер в клуба не са добре приети - неписано правило. Не знам защо, но не съм готова да отговарям заради нечия некачествена съпруга. Нито да търпя отрицателни квалификации, които с нищо не съм предизвикала. Аз мога да отговарям само за себе си - ако с нещо лично съм засегнала някого, ще се извиня, нямам проблем с това.

За утеха поне всичките сме принцеси, /които дебнем принцовете да ни плащат сметките, айде сиктир/



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Не и пука!нови [re: Opaнжeв]  
Авторcrna_maca (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 10:07



kaji i da si vzeme dve sedmici otpuska



Тема Re: Не и пука!нови [re: crna_maca]  
Авторбapбa (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 14:31



Да си кажа честно и аз на моменти се държа подобно на жена ти .При мен е едно и също всеки ден и това адски ме изнервя .АКО ИСКА ДА ОТИДЕ ДА ЖИВЕЕ ПРИ МАЙКА СИ ОСТАВИ Я ДА ГО НАПРАВИ за известно време .Така ще има време да преосмисли нещата и ще си даде сметка какво значиш ти за нея разбира се, ако вече не се е появил друг на хоризонта.



Тема А бе, Оранжевнови [re: Opaнжeв]  
АвторMиpeлa (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 14:59



Ни тако ни вако, а?
Сума народ ти дава съвети, ти се чудиш как да ги избегнеш. Нали затова си седнал да излееш мъката си и ако може да ти се помогне!? Ком е много прав, а ти шикалкавиш нещо ми се струва.
Аз съм жена и ти казвам, че точно така трябва да постъпиш. Ако тя иска да те напусне ще те напусне и с дете и без дете. Сега нещо те е взела на прицел и те тормози психически. Вземай се в ръце да не свършиш при някой психиатър в скоро време.
А пък ако си поредния безхарактерен човечец, тогава си седи на дупето и търпи каквото и да ти поднесе половинката - любовник, скандали, кавги, рев, излагации и т.н.
Няма да си нито първия, нито последния женчо дето е под чехъл щото...имали дете. Да не би детето да е само твое?! Тя що не помисли, че има дете, а?!
Айде, няма да пиша повече, че с всяко изречение ме обзема все повече яд на теб.
Ти не можеш ли да разбереш, че ако не си помогнеш сам, жена ти изобщо няма да го направи. Чувството ти за самосъхранение къде е по дяволите?!





Тема Re: Директно или индиректно енови [re: anbra]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано24.04.08 19:52



Анбра, откога обобщенията, които правят за жените някои мили наши съклубарчета не са добре приети? И откога всички спазват неписаните правила? Жените над 40 г. сме баби, всички жени сме курви и използвачки на печелещите мъже, не дай-си боже пък и да се разведем и да си потърсим и издръжката за децата, тогава сме и меркантилни кучки, ако сме с изострена чувствителност след раждането сме лигли и скандалджийки, ако работим и печелим като мъже за нищо не ставаме, щото нито работата ни като на мъжете, нит децата си гледаме като хората. За тъщи и свекърви да не говорим, щото повечето сме бъдещи, но пак е пълна гнус тази обобщителна "закачлива" кампания.
За определени клубари аз мириша отвратително и се държа като бита курва и кретен, когато не съм пияна кокошка, държат ми сметка по кое време на денонощието пиша и защо, и два дни не минават без да ми метнат някоя гнусна обида по ника. Но това сигурно Е в добрия тон на клуба.
Ай сиктир!


Пък ти се тровиш, че в обобщение те сравнили с принцеса. Ми нека сравняват, нали сме от благородно потекло, не можем го скри.
Аз пък ти пожелавам в двора на новата къща да намериш заровено имане и да си изживееш живота оттук нататък като истинска принцеса.



Тема Re: Не можете.нови [re: jamie]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано25.04.08 06:41



Пак ли не ти е пуснала някоя?



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Не и пука!нови [re: бapбa]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 08:48



ами направи си го различно като ти е едно и също!
какво очакваш от живота? златни пеперуди да ти пърхат в розова мъгла ли? баси и хората!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.