Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Все пак клуба ви събира хора..нови  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано14.04.08 11:47



Здравейте. Сигурна съм, че го знаете.

Колко двойки има, събрани оттук?

Както и мисля, че членовете клубуват и в търсене на някой или някоя.. нормално е да продължаваме търсим сродната душа, след като се е оказало, че един или два пъти сме се заблудили.

Нищо, че не е клуб за запознанства, както ми беше обяснено преди доста време от едната модераторка, която ми изтри двете теми, защото са били тип обяви, а тук не било клуб за запознанства, каза тя. Беше и доста мила да ме покани на срещата ви.. благодаря й. Но не успях да постна тема-търсене.

Та мисълта ми е - не трийте подобни постове, че човек търси и очаква, и подобни теми, те работят.. Защо да не може да се обяви открито.

Поздрави. Надявам се и тази тема да не замине. Не е обява все пак.



Тема Аконови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано14.04.08 12:01



се допуснат обяви има риск да се измести основното предназначение на клубът. В този смисъл не съм съгласна с теб. Има тематични клубове точно с такава цел.
Контактите между клубарите, както знаем и без това си вървят с пълна сила.
Та не виждам проблемът ти.



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Все пак клуба ви събира хора..нови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор Trendi ()
Публикувано14.04.08 12:05



"...Колко двойки има, събрани оттук?..."

Аз тука срещнах и се запознах с настоящата ми съпруга.

Но това наистина не е клуб за запознанства. Нямам представа какви са били изтрите ти теми, но не може човек да не се съобразява с основната тематика на един клуб. Също така е възножно да е станало някакво недоразумение между теб и съотвентата модераторка. Но аз лично смятам за много лош вкус да се правят открити търсения на партньор в този клуб.

Със здраве и късмет!



Клавиатурата пише каквото си иска. Аз само се опитвам да я управлявам

Тема Re: Аконови [re: mirror_]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано14.04.08 12:07



Ами именно нямам проблем, затова не виждаш.

Иначе сте прави - но колко пък такива обяви биха се появили...

Навремето бях посъветвана да стана редовна клубарка, пък както дойде..
Хубаво, е, всички ли, които търсят, имат ресурс да стават редовни клубари?

Междувпрочем само тук ми се изтриха темите, из други клубове бяха оставени въпреки забележките, че не са изрично за контакти.. Впоследствие не мога да кажа кой откъде я е видял, но все още мисля, че ако не са прекалени на брой обявите, могат да се пооставят сами да си отплуват.. А те никога няма да са прекалени на брой, че да изместят фокуса на клуба..



Тема А не напротивнови [re: Trendi]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано14.04.08 12:11



тя беше мила към мен.

Вярно, проява на недобър вкус беше, но само това лошо качество смятам че би могло да се пренебрегне с оглед на възможните (именно като твоя) много добри резултати..

А не го ли крием просто всички и отказваме да го наречем с инстинското име - това търсене..

Ти например - очаквал ли си да стане това с вас? Търсел ли си ? Но проста не си обявявал, защото е лош вкус?



Тема Re: А не напротивнови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор Losty (Honour&dignity)
Публикувано14.04.08 12:17



Добре де, разбрахме ,че си си харесала някой клубар


Ми кво се пениш тука?Хващай го на бележки, ако е регнат и тва е
Ако не ,спамче след неговия ник и все ще си намерите начин за комуникация
Ама ся тука да ни обясняааш колко си страхотна....точно на нас, дето все с такива ''страхотни'' като теб сме си имали ош-беш...аре молим те

Изгубих всичко, но намерих себе си.

Тема Re: А не напротивнови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано14.04.08 12:17



А не го ли крием просто всички и отказваме да го наречем с инстинското име - това търсене..

Мисля, че искаш да говориш от името на всички в клуба. Просто не се опитвай, щом се появяваш спорадично и не си наясно.

Carpe diem! Volente deo!


Тема Ще ти кажа - ожених се по "вина" на другите ...нови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор Trendi ()
Публикувано14.04.08 12:19



...клубари.

Аз се опитах да организирам пикници на клуба. На практика имаше само един пикник. За втория всички се покриха и си намериха някакво прилично извинение. Само Wondarer дойде. В крайна сметка пикникът се състоя само от нас двамата. Нещата скоро се развиха по съвсем естествения начин.

Сега сме женени и преди няколко дена ни се роди внуче. "Вината" на другите клубари беше, че те неволно ни дадоха шанса да излезнем само двамата с настоящата ми съпруга. Естествено, че за никаква вина не може да става и дума.



Късмет!

Клавиатурата пише каквото си иска. Аз само се опитвам да я управлявам

Тема Re: Все пак клуба ви събира хора..нови [re: Poбинятa Изaypa]  
АвторAлби (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 12:20



Ти май се омъжи отново, какъв ти е проблема, м?

Или се грижиш за нас?



Тема Re: А не напротивнови [re: Losty]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано14.04.08 12:22



А, хич не съм страхотна за съжаление. Сигнатурата ти важи за такива като мен в пълна сила.

Но тука наистина има такива.

А много благодаря за идеята как се гони нерегнат ник. Тя също е страхотна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.