Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:25 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Все пак клуба ви събира хора..нови [re: Aлиca]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано14.04.08 15:16



Извинявай Алиса - има ли някой неогрят, който не чака да го огрее?



Тема Re: Аконови [re: Poбинятa Изaypa]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 15:24



забелязал съм, че всеки който търси веднага бива гледан с някак недобро око, бива дамгосан, бива поучаван. веднага отношението е като към нещо ако не изцяло незаконно, то поне полулегално. отношението е в най-добрия случай леко високомерно и леко снизходително.
веднага се казва - има си клубове за запознанства и т.н.
но никой от тези дето приказват това вероятно не се е опитал в такива клубове да намери нещо.
особено пък в дирския видно е, че никой не пише сериозно, лигавят се от време някакви. докато тук пишат и сериозни хора и шанса и по-голям.
впрочем отношението е такова и в сайтовете за запознанства, където 99% от хората претендират, че не търсят нищо и са там само за да си губят времето, което явно имат в излишък.
не че аз търся, щото може би вече съм намерил, знам ли, но понеже доста време търсих, и съм се напатил, знам какво е.



Тема Re: Все пак клуба ви събира хора..нови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано14.04.08 15:31



Ай стига А?

казвай колко си висока и колко си широка и прочие килограми
все ще се намери балама и за теб


не сме клуб за запознаства, ама номера върви с пълна пара и май по-успешно


давай!



Тема Re: Все пак клуба ви събира хора..нови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.04.08 15:44



А, със сигурност няма, човек никога не знае от кой храст ще изскочи заек.


Но никак не можах да се въздържа да поспамя малко по темата ти. Защото ми се стори някак много тенденциозно пусната. Заеби добрите чувства и състраданието към клубните събратя и съсестри, от които уж е провокирана. Според мен този клуб е толкова подходящо място за сгляди, колкото всеки друг клуб.

Не разбирам мотивите ти наистина, затова малко се закачам. Без лоши чувства.



Тема ИМЕННОнови [re: Aлиca.]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано14.04.08 15:52



точно това и аз искам да кажа.

Този клуб е толкова подходящо място за сгляди, колкото всеки друг клуб

Защо да се отрича това?

Няма опит за състрадание, просто споделям мой опит от навремето.

Мотивите са ми, че ревностно пазейки клубната насоченост (взаимопомощ и сродна среда нали така) без да се развали тази насоченост, може да се толерират и хора, които открито си постват търся си. Лош вкус, да добре, но всичко ли трябва да се гледа с оглед на добрия вкус?



Тема Мерсинови [re: Orcad]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано14.04.08 15:54



много си мил. все ще се намери балама и за теб харесва ми.



Тема Специално благодарянови [re: xoxo]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано14.04.08 15:59



за напълно споделеното мнение.

Отношението към казалите си хора не е много градивно.

Мотива ми навремето да пусна тук обява беше именно това особено пък в дирския видно е, че никой не пише сериозно, лигавят се от време някакви. докато тук пишат и сериозни хора и шанса и по-голям. както и че тогава търсех именно разведен или разделен партньор.



Тема Re: ИМЕННОнови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.04.08 16:12



Тя стана, все едно отиваш на някаква сбирка /а нищо не ти пречи и да го направиш на клубна сбирка/ и заявяваш от вратата: "Добър вечер на всички, кой иска да се събуди утре с мен?"



Извинявай, но просто ми е смешно. Не, че имам право да вземам отношение по темата, защото подобно търсене и предлагане не ме вълнуват. Малко дърварски ми идва подобен директен подход, не казвам че няма да е успешен.



Тема Re: Специално благодарянови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано14.04.08 16:13



Отношението към казалите си хора не е много градивно.


E това вече е върхът!
Изтърпях ти поредната тема.
Изтърпях ти поредната критика към себе си.
Ама ти да не би да искаш и някой да те хване за ръчичка и да ти устрои сгляда с клубар? Така между другото с любезността на домакините.


Може би всеки търси някого. Може би някой го/я е намерил/а сред клубарите - ето Тренди даже се ожени човекът, писал ти е. Но ти си първата, при това невъобразимо упорита, която иска да закове тук обява, че търси мъж.
Отново ти повтарям - пиши по темите, ако те интересуват и търсенето на мъж не е единственото ти занимание, идвай на сбирките, запознай се с мъжете /щях да пиша хората, но жените очевидно не те интересуват/, контактувай с тях на бележки като член на клуба, дай Боже тук да е човекът, когото търсиш. Никой не те отхвърля, добре си дошла, ама нека да е малко по-деликатно търсенето ти. Засега ти оставям темата, като си носиш всички рискове за това, което можеш да получиш написано. Много от младите и хубави клубарки също търсят и мечтаят за партньор и не го крият, но и никоя не го е развяла като единствена причина да бъде в този клуб.
Дано имаш късмет да го намериш по-бързо!

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Специално благодарянови [re: anbra]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано14.04.08 16:20



ИЗВИНЯВАЙ МОЛЯ НЕ ГО ВЗИМАЙ ЛИЧНО.

Те специално беше много градивна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.