Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ОФФ: Я пак да се оплача!нови  
Авторшaш (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 13:07



Седя си вчера кротко и си боцкам гобленчето и никому нищо лошо не правя. По едно време ми изчезва светлината, вдигам поглед - о, ужас! - два гълъба с размер на пуйки летят право към джама. И докато се усетя, така се халосаха в него и такъв трясък се чу, че сърцето ми прескочи няколко удара. Дотук добре... Взимам си една студена водичка и отивам в хола, заедно с котарака, да си ближем с него раните и в това време, моля ви се!, от КОМИНА СЕ ИЗСИПВА ТРЕТИ ГЪЛЪБ!!! И тоя мунчо загубен, котаракът ми, който е с размер на 9-месечна черна пума, ми отправя някакъв безумно уплашен поглед и хуква да бяга, вместо да свърши нещо котешко. И оттам се почна - оня фърчи, аз бегааааааам да отворя прозореца - докато го изшъшкам навън, преобърнах всички мебели и се изпорепъвах във всички жици и кабели и простотии.
Е, сега целият ми бял таван е в черни саждени отпечатъци на гълъбчета лекокрили, мокета е в сажди, аз - в синини, обаче - поне комина ми е чист!
Та такива ми ти работи.





Тема Re: ОФФ: Я пак да се оплача!нови [re: шaш]  
Автор Oли (куче и котка)
Публикувано06.04.08 13:13



Сори че на твой гръб, ама се смях от сърце

Направо си предствих ситуацията. И аз едно време гледах един американски стафордшир с размерите на кон, за който ветовете бяха казали, че не са виждали по-голяма глава от неговата през целия им проф. опит, та този стаф изпитваше неописуем ужас от гълъби.
Седи си кротко на балкона на хладинка и изведнъж там кацва гълъбче с желание да си поговорят, а тоя ми ти умник се изстрелва в банята като че ли е видял дявола. А той в банята не можеш го вкара иначе, освен с кран



Тема Re: ОФФ: Я пак да се оплача!нови [re: Oли]  
Авторшaш (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 13:16



Да бе, тия животни нещо се изкалпазаниха. Само на размер растат, а иначе, пълни страхливци!





Тема Re: ОФФ: Я пак да се оплача!нови [re: шaш]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 13:22



хаха, голям купон


много се смях
аз обаче имах котарак, който хващаше гълъби на балкона. веднъж беше паднал през прозореца по същия повод. ама нищо му нямаше после.



Тема Re: ОФФ: Я пак да се оплача!нови [re: xoxo]  
Авторшaш (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 13:28



Мани, мани! Един път пък ми докараха мишка от градината, пуснаха ми я в краката и си заминаха да си мъркат, а оня се скри зад радиатора и само си подаде главата да гледа заедсно с нас Уимбълдън! Абе, пълно нахалство!





Тема Re: ОФФ: Я пак да се оплача!нови [re: шaш]  
Автор Oли (куче и котка)
Публикувано06.04.08 13:29



Интересно дали има обратно пропорционално отношение ръст-страх. Щото си имам мини булонка. Е те такова чудо нЕма. Как налита на бой на големите кучета

Една каракачанка едва не ме изяде заради него. Отива и ги ръфа безстрашний. Не като някои други мъници дето само джафкат, ама иначе си плюят на петите



Тема Re: ОФФ: Я пак да се оплача!нови [re: шaш]  
Автор Oли (куче и котка)
Публикувано06.04.08 13:30



Ти пък се оплакваш - донесли са ти вечеря ма крака





Тема Re: ОФФ: Я пак да се оплача!нови [re: шaш]  
Автор Eva B. (рус-алка)
Публикувано06.04.08 13:40



Мххм, да не е с размерите на 9 месечна пума лилипут?


Велика история, смях се от сърце На мен последно преди година ми се случи да ми влезе прилеп в стаята - бяхме на гости при приятели лятото - и...по добре да не разказвам

Писмо на дете: "Господи, цветята май са ти се получили по-добре от хората".

Тема Re: ОФФ: Я пак да се оплача!нови [re: Oли]  
Авторшaш (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 13:42



Абе не е баш така! Мъж ми я подлъгва цял следобед със сиренце и хитрушата всеки път си го хапваше преди да успеем да я хванем. Нищо де, изгонихме я накрая!





Тема Re: ОФФ: Я пак да се оплача!нови [re: Eva B.]  
Авторшaш (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 13:43



О, ако прилеп ме споходи, считай ме за мъртва!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.