Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Какъв е този толкова силен аргумент,нови [re: Aлиca.]  
Авторбekъp (Нерегистриран)
Публикувано03.04.08 18:11



чудно - бият тъ, после ги утешаваш. а като стана въпрос за цици, ади ся да идем да поздравим двете нови приятелки на ева в сигнатурата й





Тема Re: Какъв е този толкова силен аргумент,нови [re: бekъp]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано03.04.08 19:00



Бе, не е толкоз чудно, ако знаеш, че той първо съ беши заключил в банята да ни си говорим, пък аз влязох при него с вратата и касата хартиса на трески.

Ама щоту много исках да си говорим!

Тез цици Евините ли са или е врътнала резбата?



Тема Re: Какъв е този толкова силен аргумент,нови [re: Aлиca.]  
Авторбekъp (Нерегистриран)
Публикувано03.04.08 19:04



е, те туй е събитие, достойно за шпиониране през ключалкатъ!

ева ощи не признава - яла там да я натисним, можи да съ изпусни



Тема Re: Какъв е този толкова силен аргумент,нови [re: бekъp]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано03.04.08 19:34



Хм,.....

да съ изпусни...

Редактирано от Фoтoн на 03.04.08 19:35.



Тема Re: Какъв е този толкова силен аргумент,нови [re: tyrsiistina]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.04.08 07:27



Аргументът е вероятно да съдадеш условия доминиращ-подчинен. Да е ясно кой командва парада. Демек, като при децата да се опитват да те превъзпитават. Само дето този процес отдавна са казали хората, че приключва към седмата година, та си остава само това с подчинението. Гадна работа.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Какъв е този толкова силен аргумент,нови [re: tyrsiistina]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано04.04.08 10:54



Няма, за мен няма такъв аргумент. Начин да изляза завинаги от живота на някой /освен гъбите ;)/ и без обратен път. Макар и да знам, че психическият тормоз е много по-болезнен, че думите са в състояние да наранят повече. Пак категорично заявявам, че няма такова понятие за "един шамар".



Тема Re: Какъв е този толкова силен аргумент,нови [re: tyrsiistina]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано04.04.08 11:08



*Силният аргумент* за пердашенето е неспособността да се справиш по нормален начин с проблема


На пердахораздаващите няма какво да кажа, смятам че те не се променят ... веднага ще ревнат за психо тормоза (това е омагьосан кръг, в който не бих се въртяла).

Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Тема Re: Какъв е този толкова силен аргумент,нови [re: Finch!]  
Авторбekъp (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 11:15



крайно съм несъгласен с изопачаването на божествения дан и наслагването на грешното виждане, че момчетата не бивало било, видиш ли, да закачат момичетата по главите дори и с цветя!

съглъсен съм до нейде с дефиницията, че "само един шамар" е доста нелепо в контекста на брачните отношения. държа да отбележа, обаче, че има случаи, когато доста по-подходяща концепция би бил един здрав хубав тупаник на изпроводяк



бтв "само един шамар" верно е гадно при отношения м/у физически по-силен мъж и жена, обаче, според мен, не е недопустимо при родител - дете понякога ... май. странно



Тема Re: Какъв е този толкова силен аргумент,нови [re: бekъp]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано04.04.08 11:25



Не се уточнява кой кого пердаши момчето момичето или обратното...

Прав си, понякога "един шамар" боли много повече от здрав и хубав тупаник ;))))))

В отношенията родител-дете, шамарът по памперса или плесването зад врата е приемлив, но както казва Полуидиотчето това е до седмата годинка и тъй като е с възпитателна мярка, не трябва да е често практикувано...



Тема Ами, щом човека до мен ме нарече "лайно" имам пъл-нови [re: tyrsiistina]  
Автор ASSASSlN† (специалист)
Публикувано04.04.08 11:36



ното право да му шибна не само един, а два шамара - за симетрия.

На "Москвич" вратата и на жена устата се затварят с удар!

Обичам курвите, но не и техните номера!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.