Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 25.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема дилеманови  
АвторCaмa (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 10:39



Моля посъветвайте ме как да постъпя. На 53г. съм. Вдовица съм. Имах 6 години връзка с женен мъж,по-млад от мен с 5 години.. Това беше едно прекрасно време, което ми даде много радост и опора след смъртта на съпруга ми. За съжаление в живота му се появи друга жена, негова колужка- много по-млада.Прекъснахме връзката по негово настояване. Много трудно преживях един 6-месечен период без него.
Но той отново се появи, като каза, че е приключил онази връзка, но аз не съм сигурна.мисля, че ме лъжие и иска да бъде с двете... Но отношенията ни не са същите, основният му интерес, според мен е секса...
Аз съм ужасно раздвоена и не знам как да постъпя?
Да се съглася ли на срещи само за секс или да остана сама? Годините ми не са малко и за съжаление , не мога да харесам друг...Освен това имам чувства към този мъж и ми е много трудно...
Нне говоря за жена му , защото там има просто едно съжителство от финансови съображения , а и аз никога не съм искала повече от тази връзка... В смисъл, че ми е било достатъчно да се срещаме , да пътуваме и да имаме общо хоби...Т.е. не съм искала да го развеждам. Аз имам деца и внуци и това ми е достатъчно като семейство...
Т.е. искам съвет от вас , дали да продължа тази връзка и как да го направя, без да се чувствам като използвана и с наранено достойнство?



Тема Re: Ако съм на твое място...нови [re: Caмa]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано25.03.08 10:45



Се втурвам обратно в авантюрата, без грам замисляне...айде бе, един път се живее!


Щом ни е гот и на двамата...хич няма да имам скрупули!
Я си гледай рахата...хич не му мисли! И си купи нещо по- така за новата Ви среща и си се глези максимално!
Успех и наслада! Т'ва е!
Дет' се казва - ни акъл ми пречи, ни багаж ми тегне!

Що да се обиждам, като се виждам!

Тема Сексът си е секс, но...нови [re: Caмa]  
Автор Trendi ()
Публикувано25.03.08 10:47



...доколкото разбирам този мъж е женен. Тряба да се допиташ до твоите морал и съвест. За неговите вече е ясно от темата ти.

Късмет!



Клавиатурата пише каквото си иска. Аз само се опитвам да я управлявам

Тема Re: Няма морал , няма съвест!нови [re: Trendi]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано25.03.08 10:49



Щом и е гот! Да му таковам такованката и на морала и на съвестта! Га умрем, голем праз от тия измишльотини!



Що да се обиждам, като се виждам!

Тема Re: Ако съм на твое място...нови [re: LlRA..]  
АвторCaмa (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 10:50



Ако бях по-млада и имах някакви планове за семейство, никога не бих простила това, но виждам, че нещата с възрастта се променят и може би човек наистина трябва да взима това, което му се предлага. И ти си права, това е просто авантюра, но през времето, коато съм била с този мъж , съм се чувствала обгрижвана и обичана и някак си ми е обидно, че се промениха нещата...Просто трябва да пренастроя мозъка си на мъжко поведение, да се опитам да не влагам чувства и да продължа просто за забавление!



Тема Re: Сексът си е секс, но...нови [re: Trendi]  
АвторCaмa (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 10:52



И какво предлагаш, да стоя сама, да изкукам, да изкрейзя от липса на някаква близост и даже от липса на секс?
Не съм аз тази, която е женена?



Тема Сама решаваш как да постъпиш.нови [re: Caмa]  
Автор Trendi ()
Публикувано25.03.08 10:59



В случая съвет не може никой да ти даде, колкото и добронамерен да е той.

Клавиатурата пише каквото си иска. Аз само се опитвам да я управлявам



Тема Аз определено не съм на...нови [re: LlRA..]  
Автор Trendi ()
Публикувано25.03.08 11:01



...твоето мнение. За мене лично това не са измишльотини, но всеки знае себе си.

...Га умрем, голем праз от тия...

А ти знаеш ли кога ще умреме?



Клавиатурата пише каквото си иска. Аз само се опитвам да я управлявам

Тема Re: Аз определено не съм на...нови [re: Trendi]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано25.03.08 11:02



"А ти знаеш ли кога ще умреме?"

Все някога...слава бога!

..нИ ща да съм хайлендер !

Що да се обиждам, като се виждам!

Тема Re: дилема [re: Caмa]  
Автормaлe4ka_пaлe4ka (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 11:27



мацка,здравей!!!!!!!
Lira е права и аз съм на същото мнение-живей си живота ,пък и ти вече няма какво да губиш и друго не ти остава,просто не спирай да мечтаеш и да сбъдваш мечтите си :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.