Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Я да разбутам кошера [got mi e]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 15:36



Отново един въпрос към жените, за сега тук, може и на други места


Жени, можете ли да предложите нещо на мъж, което той да не може да си купи с по-добро качество (на съответната цена разбира се)?
Само не почвайте с "любов" и т.н. щото това са го измислили мъжете, за да правят секс без пари (опс, това не е съвсев вярно, даже изобщо не е вярно, но да го приемем за недоказуема теорема)



Тема Re: Я да разбутам кошера [got mi e] [re: XAXO]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано16.03.08 15:38



Критериите за качество са различни

А вие какво можете да си купите изобщо?Интересно ми е?



Тема Не. А вие можете ли [re: XAXO]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано16.03.08 15:44



да предложите нещо такова на жените?


Иначе, мисля че готвя поне толкова добре, колкото средностатистическа професионална готвачка, чукам се очевидно достатъчно добре, за да не се налага мъжете ми да търсят секс навън. Освен това вероятно с мен им е интересно, защото няма случай да съм чула репликата "млъкни, ма". Т.е. предлагам качествен продукт. А-а-а-а, забравих- страхотни дечица раждам.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Не. А вие можете ли [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 15:49



Е браво, някой е късметлия. Забравих да кажа, че ресторанти колкото искаш за всеки вкус, а един средностатистически готвач си готви определена кухня. Възпитан мъж няма да ти каже "млъкни ма", ще те остави да говориш, а той ще се прави че слуша. За секса - не знаеш какво е търсено и намерено навън. За деца не коментирам





Тема Re: Я да разбутам кошера [got mi e] [re: njakoya...(тaм)]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 15:49



Който иска ще разбере





Тема Re: Не. А вие можете ли [re: XAXO]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано16.03.08 15:50



Е хубаво де.....какво искаш сега





Тема Re: Я да разбутам кошера [got mi e] [re: XAXO]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано16.03.08 15:52



ОК,по тази логика - какво може да ми даде един мъж,което да не мога да си купя?Като изключим любов,защото вие само секс правите - хахаха





Тема Re: Я да разбутам кошера [got mi e] [re: njakoya...(тaм)]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 15:54



Е как какво бе, туй, с което те купува





Тема Re: Не. А вие можете ли [re: njakoya...(тaм)]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 15:55



Искам ... ама няма





Тема Re: Я да разбутам кошера [got mi e] [re: XAXO]  
Автор Eva B. ()
Публикувано16.03.08 15:59



Да, мога - себе си


Не го спирам, ако намери нещо по-добро от мен свободен е да си върви, ама след като стои и не мърда, явно не е намерил за сега Пък и да не е луд след като е вкусвал трюфели да се задоволи с манатарки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.