Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Я да разбутам кошера [got mi e]нови [re: мopyнa]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 23:43



На мен ще си ми полезна, установих че има и по тъпи от това което съм срещал ;)
Винаги може още :)
И аз знаех некакви такива сложни изрази, ама съм ги забравил





Тема Re: Я да разбутам кошера [got mi e]нови [re: XAXO]  
Автор strangebrew (in transit)
Публикувано17.03.08 00:02



По-лузърска постановка на въпроса трудно може да се измисли...
Никой не е застрахован от грешки, както в преценката, така и в изискванията, очакванията и пр. Един нормален мъж (и жена), обаче, тръгват от някакво априори ясно ниво, интуитивно най-често, нулево ниво, и на по-късен етап преценяват докъде може да се стигне.
Много е индивидуално.
Какво мога и - забележи, искам да - предлагам зависи от човека насреща и къде точно този човек се намира на лично моята карта. На спаринг-партньора по хм фитнес се предлага олекотена програма, нали така? Олекотената програма също върви и с олекотени очаквания, и с минимализирани изисквания, и с точно калибрирани ангажименти. И т.н., и пр. ОК, не се е справил - има и други. Проба-грешка-бележка. :)
Е, оттам нататък - зависи от ситуацията.



Тема Re: Един поздрав не на място.нови [re: XAXO]  
Автор ..:L:.. (непознат)
Публикувано17.03.08 01:04



Не мога да дам компетентно мнение по темата ви.


Сметнах за ненужно да отварям нова тема само за една песничка, моля за извинение автора на темата, че я пускам тук.


lyrics:
MORANDI ANGELS LYRICS
People stop fighting
Angels are crying
We can be better
Love is the answer

Search inside
Are there any more tears to cry
(Don't you wonder why?)
Why you feel so alone
All against the world
(World... World...)
Search back time
When you used to sing alone
(To the music of your soul)
Song of faith you can change
It's not too late

People stop fighting
Angels are crying
We can be better
Love is the answer

Search inside
Are there any more tears to cry
(Don't you wonder why?)
Why you feel so alone
All against the world
(World... World...)
Search back time
When you used to sing alone
(To the music of your soul)
Song of faith you can change
It's not too late

People stop fighting
Angels are crying
We can be better
Love is the answer

Love is the answer!



Тема Тоя твой колега те е будалкалнови [re: ariel$$]  
Автор ASSASSlN† (специалист)
Публикувано17.03.08 09:45



По-скоро - свалял те е. Правил се е на интересен.

Удоволствие от бръснене??? Не съм чувал от мъж такова нещо. Още по-малко - да се бръсне с бръснач. Щуротия! Че нали ще му се изкълчи ръката?!

С бръснач бръснат бръснарите.

Самобръсначката е едно от най-великите изобретения на човечеството. Наред с тоалетната хартия.

През хиляда осемстотин и дедаяпомнякоя година е патентована. От някакъв търговски пътник. Писнало му да ходи все брадясал и да търси бръснари. Дошла му идеята да обърне дръжката наопаки. Под 90° спрямо ножчето. За ножче използвал парче от бръснач. Няколко години по-късно Жилет измислил ножчето в съвременен вид.

Що ти го разказвам това??? Де да знам. Лаф да става. Ааа, като рекох "Gillette" се сетих как веднъж жена ми (тогавашната) ми подари самобръсначка "Жилет" - последен писък на модата, две ножчета, ергономична дръжка, тралала, бляблябля. С едно резервно ножче. Прехвалените ножчета се скапаха набързо в коравата ми балканска четина.

Тръгнах да си купувам нови. Като видях цената - паднах възнак. Не помня точно, но беше около 10 лева. При брутна заплата 170 лева.

Туй то на Жилет-а. Наскоро имаше масирана рекламна кампания на Жилет 3... (не помня точно). С батерийка бил, импулси имало в трите ножчета, ала-бала. Гледам ги в един магазин - по 30 лева. Хм, то да си ги позволи човек, ама нали съм си Тома Неверни - взех, та питах в "Мъжки клуб". Само един се обади, че му подарили такава, обръснал се няколко пъти и я подарил на братовчед си.

Изводът какъв е?

Жени, не подарявайте бръснарски принадлежности!

Обичам курвите, но не и техните номера!

Редактирано от ASSASSlN† на 17.03.08 09:49.



Тема Re: Тоя твой колега те е будалкалнови [re: ASSASSlN†]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано17.03.08 09:56



Всеки си има своите предпочитания. Например баща ми не може да се отучи да се бръсне с някогашните сменяеми бръснарски ножчета и бръснарски сапун. Другите не му вършели същата работа.

Аз не подарявам бръснарски принадлежности, но затова пък обичам да "бръсна насухо". Не си харесвам тази черта, ама природа.



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Пазарна икономиканови [re: XAXO]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано17.03.08 10:07



Не бе ощурях да ме гледат като банкова метка, портфей, банкомат, превозно средство и какво ли още не.
Фалирай!Подари си колата, къщата, парите на някоя благотворителна организация и заживей като последен бедняк. Тогава ще знаеш, че ако някоя се влюби в теб, ще е заради теб самия.


Другият вариант е да се насочиш към жени с по-големи финансови възможности от твоите. Ако и там не те огрее, направо се откажи от жените. Противопоказни са ти.

Виж, това, че си създаваш такива впечатления за жените като цяло и от проклетия пускаш такива теми някакси не е проблем на пишещите тук, а единствено и само твой. С тази нагласа и с едно кафе да почерпиш някое момиче, пак ще се ядеш, че си прецакан. Май платената любов най ще ти свърши работа. А всичко останало, необходимо за ежедневното ти съществуване, можеш да си купиш от магазина.



Тема Здравей, мъниче!нови [re: ..:L:..]  
Автор ASSASSlN† (специалист)
Публикувано17.03.08 10:21



ПоздравИ майка си. Цункам те с една песен от "моя" Моранди - когато бях на твоите години - 15.





Обичам курвите, но не и техните номера!

Тема Re: Пазарна икономиканови [re: XAXO]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано17.03.08 10:23



Докато задаваш подобни въпроси ... Жени, можете ли да предложите нещо на мъж, което той да не може да си купи с по-добро качество

не очаквай да има разлика от ... Не бе ощурях да ме гледат като банкова метка, портфей, банкомат, превозно средство и какво ли още не.

Щом даваш отношение като към стока, ще получаваш и отношение като към портфейл





Тема И баща ми така кара.нови [re: mirror_]  
Автор ASSASSlN† (специалист)
Публикувано17.03.08 10:28



Бръснеш (се) на сухо??? Еее, недей така жестоко, деее! Поне с лимонада... В казармата когато нямаше вода - с лимонада се бръснехме. Няма майтап.



Обичам курвите, но не и техните номера!

Тема За вибриращата "Жилет"....нови [re: ASSASSlN†]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано17.03.08 10:30



....са те излъгали. Самобръсначката си е супер - според мен най-доброто, което е правено досега от "Жилет".
Но.....вкусове разни.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.