Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:26 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема РАзвод!!!  
АвторПpeд paзвoд (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 13:22



Здравейте, с жени ме сме заедно от 5 години, миналата седмица , най-ненадейно ми заяви, че не можела вече така искала развод !
Нещата на последък наистина станаха доста зле, караме се постоянно и е повече от ясно че тя, както и аз правиме грешка след грешка.
Най-лошото е, че ме обвинява за всичко, че заради мен се е стигнало до развод.Че аз съм бил човекът, който е разрушил всичко и едва ли не съм най-неподходящия човек.
Аз се опитвам да заздравя брака ни, опитвам се да се боря за нея, гледам да правя малки жестове, а тя почти не комуникира с мен. Няма нежност от нейна страна, няма емоция, няма желание, а като я попитам защо е така, казва че аз съм го бил направил.
В малък град живеем, вървя по улиците и се чудя, защо съм толкова зле, какво направих толкова? НЕ пуша, не пия, не съм и посягал, не мисля че съм изричал непоправими думи . Незнам просто.



Тема Re: РАзвод!!!нови [re: Пpeд paзвoд]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано09.03.08 13:34



Най-лошото е, че ме обвинява за всичко, че заради мен се е стигнало до развод.Че аз съм бил човекът, който е разрушил всичко и едва ли не съм най-неподходящия човек.

Не е това най-лошото. Най-лошо ще е, ако наистина й повярваш и започнеш да се самообвиняваш.

Аз се опитвам да заздравя брака ни, опитвам се да се боря за нея, гледам да правя малки жестове, а тя почти не комуникира с мен.

Понякога и неистовите усилия не помагат, ако няма желание от отсрещната страна. А няма желание от нейна страна, защото тя вече го е решила!!!!


Щом е малък град, скоро ще разбереш.... С 99% сигурност ти казвам, че има друг мъж. Съжалявам



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: РАзвод!!!нови [re: mirror_]  
АвторПpeд paзвoд (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 13:39



Няма друг мъж, сигурно е. От работа се прибира в къщи, в града няма къде да се ходи вечер. 100 % съм сигурен че няма, не защото така ми се иска, а защото съм сигурен, закле се че няма в много важен човек за нея. Но просто охладня, което мога да разбера някак си, но не мога да разбера, защо ме обвинява за всичко , защо ме изкарва животно, а тя самата ме обвинява за неща, които тя самата прави. Не прави нищо за нас двамата от много време насам, а казва че аз не правя. Ужас.



Тема Re: РАзвод!!!нови [re: Пpeд paзвoд]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано09.03.08 13:49



Е щом е сигурно, няма да споря я. Особено щом и тя се е заклела...



но не мога да разбера, защо ме обвинява за всичко , защо ме изкарва животно, а тя самата ме обвинява за неща, които тя самата прави.
Ами обвиненията са , като защитна реакция и целят да приктият истинската причина. Ето така си мием съвестчицата хората....като "омърсяваме" другите.

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: РАзвод!!!нови [re: Пpeд paзвoд]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 13:53



щом не ходи никъде освен на работа, значи другият мъж е в работата й най-вероятно.
на женски клетви не вярвай. може да не ти е казала, но наистина и според мен 99% има друг мъж в цялата работа.
жена ти не може да няма приятелка, опитай да говориш с нея, освен ако тя самата не я е подкокоросала, може да ти каже ценна информация.
и щом жената е решила вече, малка е вероятността да промениш нещо.



Тема Re: Не прибързвайнови [re: Пpeд paзвoд]  
Авторkuhata leika (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 15:18



Вероятността да е някаква следзимна депресия е голяма, скофти ли се ...трудно се поправя, но не е невъзвожно
Препоръка:1.Не мисли, че има друг, не всички омъжени жени задължително имат любовници
2.Не спирай с малките и по-големи жестове, ако ги правиш от сърце, то си на прав път
Успех от мен





Тема Re: Не прибързвайнови [re: kuhata leika]  
АвторПpeд paзвoд (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 15:29



Едва ли нещата седят така. Другата седмица сме на адвокат.Не мога да я разбера тази женска психика и това е .



Тема Re: Не прибързвайнови [re: Пpeд paзвoд]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано09.03.08 15:36



Не се отказвай, ти си познаваш жената ... твърдя,че всички обобщения за лошотията на жените са абсурдни и няма да ти помогнат
Предразположи я и само двамата ,без свидетели се обяснете ... в прав текст я попитай какво точно иска и от какво недоволства
Ако си достатъчно търпелив и не си сприхав тип е възможно да се уталожат нещата и да излезете от кризата
Положителните мисли помагат (личен опит)

Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!


Тема Re: Не прибързвайнови [re: kuhata leika]  
АвторПpeд paзвoд (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 15:46



Мерси за съвета. Преди 3-4 дена говорихме по въпроса.Общо взето нищо не каза като обяснение, каза много неща, които не мога да приема като нищо повече от някакви нервни реакции. Но въпросът е, дали си струва да правя каквито и да било крачки, при положение че тя самата не ги прави.



Тема Re: Не прибързвай [re: Пpeд paзвoд]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано09.03.08 15:53



Но въпросът е, дали си струва да правя каквито и да било крачки, при положение че тя самата не ги прави.
Ако трябва да призная, аз бих направила всичко в тази ситуация, независимо дали партньорът прави или не ... не, не бих се отказала до последно да се боря
Нищо не се знае, в някакъв момент може да те чуе (предполагам сега ти изглежда все едно ти говориш, а тя не чува нищо)
И пак ти казвам имате голям шанс да оправите нещата между вас

Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.