Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: и още нещонови [re: xoxo]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано09.03.08 15:52



Все единият е по-големият шаран. Номерът е да ти стиска да си ти. Устискаш ли, приемеш ли го безрезервно, усилията ти не остават невъзнаградени.
Уф, на теория звучи подредено. Но истината е, че безплатен обяд няма. На мен ми харесва да обичам повече, отколкото да се оставям да бъда обичана и затова съм свикнала да си ручам жабетата без много пискане.





Тема Re: Въпрос към женитенови [re: ariel$$]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 15:54



Хайде да ми отговориш по-безпереспективен от този с аурата (по точно този, който най силно бие тенекията) има ли?


Отивам в зоопарка да взимам уроци от маймуните



Тема Re: Въпрос към женитенови [re: Aлиca.]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 15:59



Е права си, няма спор, много е гадно да се мериш с нещо, което го няма и виждаш как посредствеността на околните се считаот тях за супер интелект

каквито са ти приятелите - такава/такъв си и ти, обаче сам не можеш да се оцениш.



Тема Re: Прав си...нови [re: MamaNetty]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 16:01



По вероятно е да почнеш да ловуваш по правилата на застаряваща лелка, която иска да докаже на себе си, че още става. Всяка жена става след определено количество алкохол





Тема Re: Въпрос към женитенови [re: Aлиca.]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 16:06



Малииии, излиза, че трябва да се внимава с децата, щото са серийни свалячи





Тема Re: Въпрос към женитенови [re: Cтpeйнджъp]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 16:12



Проблемът ми мацко е, че ми съм алергичен към човешка глупост, в частност женска. А който каквото си търси и каквото заслужава, в крайна сметка си го намира. Мислил съм по доста въпроси и стигнах до заключението, че от много мислене най много глава да те заболи. един вид и да мислиш и да ни мислиш - тъпака си прави каквото си е наумил, а го отнася мислилия

Във всички области на живота.



Тема Re: Въпрос към женитенови [re: xoxo]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 16:14



браво, един да си признае, че му е по добре сам отколкото с.... женска маймуна





Тема Re: Въпрос към женитенови [re: XAXO]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано09.03.08 16:17



Преди много време един мъж на 43, още тогава с единия крак в гроба /вече не е между живите/, много интелигентен и разумен и живеещ в крайно посредствено обкръжение /разбирай и съпруга/, ми даде своята формула за спокойствие:"Когато си дадеш сметка, че си само един обикновен човек и спреш да изискваш и да се доказваш пред околните, ще се зарадваш на живота истински".
Вече започвам да го разбирам /донякъде

/



Тема Re: Въпрос към жените [re: Aлиca.]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 16:21



Истината ти е казал човека, май още не си я рзбрала


Човеци, не маймуни, женски и мъжки



Тема Re: Въпрос към жените [re: XAXO]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано09.03.08 16:29



Малииии, излиза, че трябва да се внимава с децата, щото са серийни свалячи

Абсолютно! Ти нямаш ли хлапета? Не си ли общуваш с малки гадинки да видиш как могат с памук да ти извадят душичката и да направят пълен погром безнаказано!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.