Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Отговорнови [re: xoxo]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.03.08 00:18



Ееееее ба@и!
Ти изби рибата, бре!



Земи се регистрирай и чакай порой от бележки сега!



Тема Re: Отговорнови [re: Aлиca.]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 00:25



аз имам няколко регистрации, но отдавна не ги ползвам.
открих, че когато влизам регистриран, дира много ми се бави и ми къса нервите.
аз и така вече съм добре известен, колкото и да мразите нерегистрираните, стила ми е неповторим, вярвам, че никой няма да се заблуди, дори някой да се опита да злоупотреби с ника ми.
а бележки не ми трябват. тези истории са ми дошли до гуша. учител няма да ставам вече. колкото съм направил добро на женската половина от човечеството, колкото съм бил пръв мъж на девствени, стига толкова.





Тема Re: Отговорнови [re: xoxo]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано10.03.08 00:48



Абе аз тая тема четох само отначало но стигнах до извода че щом хахо спори със жени . Какво си мислят жените и какво искат трябва да има нещо сбъркано сигурно е жена . Да иначе как ще ги познава толкова добре то имаше един такъв филм какво искат жените . Ахам не беше много интересен но знам че много велики хора са си умрели с тая мисъл какво искат жените и не са разбрали хахо ти СИ ГЕНИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ако си навит ще плащам добре за уроци да знаеш . Или то не ми трябват за ко са ми пак да ходя по всеки задник които видя и жените да могат да ми променят траекторията без дори да подозират че аз съществувам ли мина това време мамка му абе какво правя аз във клуб на разведени или изобщо на компютъра леле тая нощ нещо съм се отнесъл някъде да даже написах имеил много странен вече не си го и спомням на някаква жена тука леле . Поне има на какво да се смея лека нощ на всички хахо извинявай ти не си виновен че съм в кофти настроение че съм на 26 години утре трябва да ставам в 6 и 30 да ходя на работа това ми е първата работа и ще ми е четвърти ден да и че си седя сам в стаята и пиша в клуба на разведените да извинявай ей просто съм толкова зле тия дни и да не погледна в себе си гледам другите и търся само с кой да се заям е лека нощ на всички тука надявам се че повече няма да влизам в тоя саит но както виждам не е невъзможно .



Тема Re: Отговорнови [re: koceto22]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 00:51



видно е, че си се почерпил, ха легни си сега, че утре за работа ще трябва рано да ставаш.
не е хубаво да закъсняваш на първата си работа.



Тема Re: Това беше грубо!нови [re: MamaNetty]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 19:33



Greshno si go razbrala. Otnasia se za vsichki jeni





Тема Re: Въпрос към женитенови [re: ariel$$]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 19:34



Siguren biah





Тема Re: Много на мястонови [re: MamaNetty]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 19:39



Ти да не би да проявяваш желание да ти го споделя лично

? не си казала, не съм го направил



Тема аз кат един "гай-джин"....нови [re: LlRA..]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано10.03.08 20:33



... с удоволствие бих пренощувал при тазихубаватасжартиерите-сан



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: Отговорнови [re: xoxo]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано10.03.08 22:59



Пич да ти кажа аз съм зависим от наркотици не съм взимал от месеци наскоро разбрах че съм зависим и от алкохол покрай нова година се напих и видях че това също ми носи неприятности от 60 дни не съм близвал и алкохол не мога да кажа че няма да употребявам повече щото това ще е както си казах снощи че повече няма да влизам тук .Незнам защо съм тук но скоро ще разбера . Да но мога да ти кажа че в момента не аз имам проблем .Да искам да ти благодаря защото това че снощи ти се вързах ми показа че имам проблем да когато се ядосам аз не търся проблема в другите наистина не ми пука за теб аз дори не те познавам ти завинаги за мен ще си останеш хахо от клуба на разведените но като съм ядосан аз се чуствам зле . Та снощи бях тръгнал да се оплаквам пак както винаги а това за мен е живото застрашаващо но след като влязох в тоя форум и се замислих почнах да се сещам за какво мога да бъда благодарен а то не е малко . Аз та да оставам чист си наблюдавам чуствата . Да и ми харесва да чуствам не да се правя на големият мъж това всеки го може на мен ми е яко да съм тоя които съм да се познавам . Еми брат тука ще си позволя да ти кажа нещо по принцип се въздържам но .... Та брат ти не познаваш себе си пък си тръгнал да говориш какви са другите ето и аз го правя но поне си го признавам а и аз почнах да се опознавам . Ей чудя се дали да го пусна това не му е тука мястото но щом съм го написал сигурно трябва да го пусна все нещо ще науча нали ахам сто процента така че го пускам лека нощ



Тема Re: Въпрос към женитенови [re: XAXO]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано11.03.08 03:53



Правилна ти е насоката на мислене, ама защо така пренебрежително се отнасяш към жените...Те са привлечени от духа на свобода и лек непукизъм, който излъчва такъв мъж. Те го харесват и защото той е предизвикателство. "укротяване на волния жребец"...слагане на оглавник и обязването на необяздения от никоя друга досега...предполагам, че това дава усещане не толкова за власт над самия мъж, колкото самочувствие - "аз съм онази единствената, която успя там, където всички са се проваляли досега. Значи ме бива повече от тях. Ай ем дъ бест" - нещо в тоя дух предполагам са разсъжденията. Нищо осъдително - и на жените нищо човешко не им е чуждо.



Terror incognita


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.