Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ще полудеянови  
Автор bubble ()
Публикувано07.03.08 12:29



Ух...да знаете само как ми се искаше да си ликвидирам сина само/наум де и само си говоря/. Аз съм магнит за неуспешни работодатели-където има олигофрен-аз го нацелвам. Та вчера бях на интервю-мина добре и с нормален човек се разбрахме да се чуем отново в сряда за да продължим разговора за работата. Към 23.00 вече се бях паркирала и се опитвах да заспя, обаче син ми надул басовете в съседната стая и аз вместо да стана и да му се поява в едни любими боксерки на бирени чашки с пяна му звъня на телефона за да му изсъскам да намали звуците. Обаче в процъница от последни набирания съм уцелила телефона точно на човека от интервюто- самополях се с вряла вода като видях името...Кой нормален човек ще тръгне да звъни по нощите на непознат...кой знае какво си е помислил човека...УЖАС
Кажете какво да правя.моооооля!



Това ми е първият така наречен въпрос...така и така съм започнала да направя още едно допитване:
Правите ли разлика между физическата и духовната изневяра и ако ДА, физическата при какви условия я допускате...
И...мислите ли, че поговорката :"Очи, които не се виждат /примерно за около година раздяла/ се забравят"

Редактирано от bubble на 07.03.08 12:36.



Тема Re: Абе забавлявай се))нови [re: bubble]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано07.03.08 12:35



Станалото -станало! Гледай го откъм смешната му страна...щом е станало, значи така е трябвало))
А и си представи, че даже е подействало отрезвяващо на този, толкова "нормален " работодател)) Та или ще те вземе без уговори...или няма да се сети вече за теб!
Играй Ва банк!

Готин случай...като за комедия))



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Абе забавлявай се))нови [re: LlRA..]  
Автор bubble ()
Публикувано07.03.08 12:37



ма аз съм си комедия, бе Лиркеее...пуашим се много често от себе си





Тема Re: Абе забавлявай се))нови [re: bubble]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано07.03.08 12:42



нЕм асе пуашиш - каквото-такова)) Потръшкай се малко- е така заради срама дето си набрала)) , като преспиш друго ще мислиш))
Свиркай си! Който разбрал -рзбрал! Който -не, толкова по-зле за него))

А ти накара ли му се подобаващо...и как отреагира човека отсреща...имаше ли диалог...и какъв?



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Ще полудеянови [re: bubble]  
Автор lost witch ((???))
Публикувано07.03.08 12:43



Поговорката, за разлика от много други, е вярна!!!

Мдааа, забравят се, или ако не се забравят, то поне излиняват образа им.

И .... да правя разлика между духовната и физическата изневяра. От първата повече боли (емотиконче - сгърчено от болка личице)



Тема Re: Абе забавлявай се))нови [re: LlRA..]  
Автор bubble ()
Публикувано07.03.08 12:44



имаше диалог разбира се...когато го попитах, ако някоя м у звънне на него в този час какво ще си помисли-отговорът беше: НИщо лошо ...и нЕма да ти казвам как му се смееха очите на гадното човечище

действай сега върху другите ми въпросителни...явно много въпросителна съм станала

Редактирано от bubble на 07.03.08 12:45.



Тема Re: Чшшш...алооо))нови [re: bubble]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано07.03.08 12:47



Какво дописваш ти бе? Аааа...ето НЕпредимството някой да отговаря в началото))

Ами има си лаф – Очи дето се гледат често си омръзват, тия дето не се виждат дълго се забравят!
Аз лично бързо се пренастройвам на друга вълна, нЕкой като не ми е в полезрението))) Защитен механизъм ли е, нЕам време за губене ли?...не знам!
Това е положението! Особено на днешно време))

Що и по тоя параграф ли си го закъсала?



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Редактирано от LlRA.. на 07.03.08 12:49.



Тема Re: Ще полудеянови [re: bubble]  
АвторAлби (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 12:48



Бъбълче, звънни на човека и му се извини, като му обясниш ситуацията.
И от двете изневери боли.
Да, забравят се.

П. П. Бих искал да те видя по описаните боксерки.





Тема Re: Ще полудея [re: bubble]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано07.03.08 12:49



я не се ошашавяй!
тамън си влезнала в първата тройка, не десетка, за евентуален бач

..............................

докато си въртях фирмичката избирах норките по шашавост на изсказа и блясъка в очите........


ти кво искаш?
тамън човека ще знае, че не траеш натрескан бас посред нощите
не само е хубаво, ами е пожелатолно бъдещ бачкер да не обича напънат бас посред нощите
щото бачкера иска да почива, и после много ще бачка

извод:

повела си със сто пипона пипонарника, гледай да не ги загубиш





Тема Re: Ще полудеянови [re: Aлби]  
Автор bubble ()
Публикувано07.03.08 12:50



а с есемес не става ли

много прочувствен и извинителен...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.