Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Молба.......нови  
Автор Ocharovatelna(brunetka) (непознат)
Публикувано29.02.08 22:36



Здравейте отново

,
как сте......ще се радвам всички да сте добре,че с този коварен грип....мани,мани.

Този път не съм дошла да се оплаквам....омръзнах на самата себе си вече.Опитвам се да се събера след поредното разочарование и да продължа напред.В този смисъл искам да ви помоля за услуга.Убедих се,че всички тук сте добронамерени и силни хора и съм сигурна,че вашето искрено пожелание към мен ще повлияе много.Става въпрос за едно начинание,което започвам наново и ми е адски трудно.Бях срината психически,физически и финансово и сега се опитвам да се изправя и да прохождам отново.
Моля ви само за едно позитивно пожелание и мисъл насочени към мен.Имам нужда от кураж и сила и знам,че мога да разчитам на вас.
Благодаря ви предварително и приятни празнични дни на всички!



Тема Re: За лексикона!нови [re: Ocharovatelna(brunet]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано29.02.08 22:42



От тук насетне повтаряш като мантра! - "Родена съм за да тормозя света!"



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Позитивно мислененови [re: Ocharovatelna(brunet]  
Авторнa мeтлaтa (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 22:54



„Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.“
Успех!





Тема Re: да бе))нови [re: нa мeтлaтa]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано29.02.08 22:59



Четох едно доказано изследване: "Че ако един възрастен направи за един ден толкова движения, колкото едно малко дете...щял да получи инфаркт!"...тия дребните са просто егати връткалниците)) нямат спирка! Представяш ли си се така...все да си намираш занимания и да си заета с нещо?....колко е гот понякога тъпо и безотговорно да си гледаш в "оная" точка на стената....)))



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: За лексикона!нови [re: LlRA..]  
Автор Ocharovatelna(brunetka) (непознат)
Публикувано29.02.08 23:29



Невероятна си.....ама наистина ще започна да си го повтарям



Тема Re: Позитивно мислененови [re: нa мeтлaтa]  
Автор Ocharovatelna(brunetka) (непознат)
Публикувано29.02.08 23:30



Ами аз съм зодия Телец и без това са съм си тъпо и упорито


Благодаря!



Тема Re: Молба.......нови [re: Ocharovatelna(brunet]  
Автор elora_vn (романтична)
Публикувано29.02.08 23:31



Само начина , по който си написала тези редове говори, че си много силна жена... Ще се справиш. Мисля си, че жените (особено пък и когато имат деца) са единствено читавите на тоя свят същества.
С риск да обидя мъжете, но не ми пука особено дали ще ги обидя, щото те фактите сами говорят.
Какво му е на мъжа. Обикновено гради авторитет и кариера под паравана на жена си и в някой момент се изнизва като пръдня, щото отговорностите му са дошли твърде много , а забавленията твърде малко, а годините си минават. И тогава започват измислици премислици кой какъв бил и какво се оказало след години, ама как се разминали, дрън-дрън - всичкото си е приказки на вятъра, а грозната истина на реалността се спотайва някъде там сред всички така достоверно звучащи оправдания.
Мъжете в България е най-добре да ги ползват само за осеменители си мисля аз.
Ох, миличка исках уж да ти напиша положителни неща, а то како излезе. Но да то кажа понякога и омразата към безотговорния сямец ти дава доста сили да продържиш и да бъдеш на всяка цена различна и по стойностна от него.
Успех ти желая!



Ти си само прашинка от целия свят, но за някого ти си светът!

Тема Re: Молба.......нови [re: elora_vn]  
АвторOчapoвaтeлнa (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 00:13



Не се притеснявай,разбирам как се чувстваш.


Опитай се обаче да се успокоиш и да трансформираш това разочарование и омраза към безотговорника в положителна енергия използвайки я за нещо градивно.Аз така се мъча да направя.Ти си по-достойна и по силна от него,защото притежаваш разум,а не само инстинкти.Каквото и да се е случило с теб,пожелавам ти по-скоро да се отървеш от това самосъжаление и да намериш спокойствие и щастие.Това,коетоне ни убива ни прави по-силни нали знаеш



Тема Re: Молба....... [re: Oчapoвaтeлнa]  
Автор elora_vn (романтична)
Публикувано01.03.08 00:35



Благодаря ти!



Добре, че сме ние жените, че да се подкрепяме,а?

То да ти кажа аз се лашкам от разочарованието до радостта, че в същност съм вече сама, няма кой вече да спъва развитието ми, няма вече да съм сянката и личната прислуга на някой и съм аз на ход.

Някак си опиянението от радостта е толкова неочаквано и чак непосилно да го приемеш, но и разочарованието не си поплюва да ти кажа...

Има и такова разни дето се прокрадват - страх от неизвестното например и други такива.

Абе винаги съм казвала, че нещата трябва да изкристализират и тогава душата намира покой.

Но всяко нещо с времето си.

Ти си само прашинка от целия свят, но за някого ти си светът!

Тема Re: Молба....... [re: elora_vn]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано01.03.08 00:42



Хубаво, че си писала в темата на Фотон, ама не мислиш ли, че правиш точно обратното? Хайде сега да си отворим една тема и да да се обиждаме в нея. Не че не е нормално явление напоследък.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.