Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:46 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Брак от луда любов или...?!нови  
Автор Hungry eyes (werewolf)
Публикувано26.02.08 14:40



Няколко пъти са ми правили впечатление мнения тук от типа на това: "...не знам защо си се омъжила за него - дали защото е прекалено свестен...", и отдавна се канех да питам дамите тук дали е задължително условие да изгаряш от луда любов, страст, да се разтреперваш, когато видиш любимия, и прочие, за да се омъжиш и да имаш успешен брак? Помня как Ева Б. пишеше, че не е обзета от гореописаната силна тръпка, но е щастлива, мъжът й се съобразява с нея и я обича много.

Сещам се обаче за един български филм, в който дядото лежеше на смъртния си одър и преди да затвори очи, каза на внучката си: "Трябва да се обичате. Иначе не е живот..."

"The dye is cast
The dice are rolled
I feel like shit
You look like gold"


Тема Re: Брак от луда любов или...?!нови [re: Hungry eyes]  
Автор elfa (объркана)
Публикувано26.02.08 14:56



Ами моето си беше много силно влюбване.С разтреперване,с рев че не мога да съм с него нон стоп и всякакви такива.Дали така трябва... не зная.Може би чакам пак така да се почувствам и за това само кусури на мъжете намирам и казвам,че са се свършили и няма мъже.Дааа,ама тогава бях на 19г.,а сега не съм.



Редактирано от elfa на 26.02.08 14:57.



Тема Питай я Еванови [re: Hungry eyes]  
Автор jamie (знаеш кой)
Публикувано26.02.08 14:56



колко време е с мъжа си


Ама щом си посочила само дамите че питаш - за останалото ще си замълча.



Тема Re: Брак от луда любов или...?!нови [re: Hungry eyes]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано26.02.08 14:58



Формулата за щастлв брак е секс + любов + основа в парично измерение. това е с двадесет годишен опит съжителство с един мъж



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Редакциянови [re: jamie]  
Автор Hungry eyes (werewolf)
Публикувано26.02.08 15:00



Ева я няма тъдява.

Всички мнения и на мъже са добре дошли.

"The dye is cast
The dice are rolled
I feel like shit
You look like gold"


Тема Re: Брак от луда любов или...?!нови [re: Hungry eyes]  
АвторБoд (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 15:00



Няма токава задължително условие. Зависи си от човека.
Аз не мога да съжителствам с някого, или да се реша на брак, ако липсва любовта, страстта и всичко останало.
Казвам го от опит. Танцът продължи 20 дена.





Тема Малииии.....нови [re: Джoaннa]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано26.02.08 15:03



....толкова ли си дърто?





Тема Женитенови [re: Hungry eyes]  
Автор jamie (знаеш кой)
Публикувано26.02.08 15:03



търсят изгодата в брака.
Така наречената сигурност - някой да се грижи и за тях и за бъдещите общи деца. Има и любов - обикновено по-младите се омъжват така, по-зрелите - по предната причина.
При мъжете мисленето за сигурност и т.н. не е решаващо. Нашата грешка е че често пренебрегваме фактора "съсипва ми нервите" - и после вече е късно, или се примиряваш или се разделяш.



Тема Re: Брак от луда любов или...?!нови [re: Джoaннa]  
Автор Hungry eyes (werewolf)
Публикувано26.02.08 15:04



Преди няколко години една приятелка с брой години над моите ми беше споделила, че преди си мислела, че трябва да има луда тръпка, но вече не. Май било по-добре мъжът да те обича много, да се грижи за теб, да се вслушва в мненията ти, да се съобразява с теб, да полага усилия да се чувстваш добре.

Обаче достатъчно ли е за една жена просто да го харесва много, но не и да е лудо влюбена, а по-скоро да изпитва едно такова балансирано, спокойно, положително чувство към него? А ако някой ден, когато тя вече е омъжена за него, я тресне "голямата любов" по главата?



"The dye is cast
The dice are rolled
I feel like shit
You look like gold"


Тема Ами в тоя деннови [re: Hungry eyes]  
Автор jamie (знаеш кой)
Публикувано26.02.08 15:05



най-често и тупва синджира и хуква да се ебе.
И после и обясняваме нЕкои работки тука в клуба ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.