Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Честит празник!нови [re: anbra]  
Автор ШEMET™ (грешница)
Публикувано03.03.08 12:54



Честит празник, българи! Да живее православна България!

Обичам те!:)


Тема Re: Честит празник!нови [re: anbra]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 13:48



Ех, Анбра, както винаги ранобудна или изобщо не лягала. Засрамих се



По темата за празника, наистина да ни е честит на всички, които се чувстваме българи и по някакъв начин свързани с тази страна, получили нещо от нея, нейни деца. Като една съща майка и тя много болка преглъща от децата си, но продължава да ги обича. И нека не бъркаме България с политиците, с управниците, с всяка простотия които и ние правим в ежедневието си. Това не е България. България е онова което чувстваме в сърцето си, когато кажем някъде навън "Аз съм българин". Тръпката, която минава през нас, когато все пак излезем от мръсния град /който сами сме си направили такъв/ и се изкачим някъде в планината и погледнем към хоризонта. Чувството когато стоиш на брега на Дунав и гледаш към другия му бряг, знаейки, че си на самия край на това, което наричаш твоя родина и ти е мило за камъчетата по брега, за стените на Баба Вида, които стоят там от векове и помнят всичко онова, което така и не успя да запомниш в часовете по история. Но тази история е в кръвта ти, във вените си усещаш гордостта от това, че си малка частичка от този народ. Да, много се променихме, с днешна дата едва ли можем с чисто сърце да се гордеем с това, което сме в момента. Но гордостта на прародителите ни е жива, духът им е в нас и всекидневно сме заобиколени от доказателства за това. Ами огледайте се, нима не оцеляваме в едни абсурдни условия, нима не отглеждаме децата си в един полудял свят и се опитваме, често дори успешно, да ги направим хора отговорни и съзнателни. Вярно, ще трябва да се сменят няколко поколения, докато се изчисти горчилката и отчаянието на този период. Но нима българщината не е оцелявала от много по-трудни изпитания?

Отплеснах се, но само искам да кажа, че за мен винаги е било огромно удоволствие да кажа "Аз съм от България".

Честит празник, Българи!



Тема Re: Честит празник!нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано03.03.08 14:20



Не си се отплеснала! Много хубаво си го казала!



Тема Re: Честит празник!нови [re: anbra]  
Авторkuhata leika (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 19:18



Честит да ни е!
Аз избрах да остана тук - в България,
пожелавам си да стане едно по-добро място за живот.



Тема Честито, ама -нови [re: anbra]  
Автор Гeвpek (пристрастен)
Публикувано03.03.08 23:54



дайте да го сменим.
Не ми харесва 3 март за национален празник, мисля го като един от многото други празници. Ето, днес е просто един почивен ден и нищо повече.

За национален бих възприел 24 май напр.



Тема Re: Честит празник!нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Авторelora (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 01:28



Обичам твоите постинги !!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.