Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Мдаааанови [re: LlRA..]  
Автор koм (старо куче)
Публикувано29.02.08 23:14



Една сметка си е правила, друго е излязало... пустия му балък не ще да опъва каиша, че да финансира тънките планове.


Няма да се учудя ако новата приятелка е позатворила кранчето и сега на нашата авторка и се налага да поработва по малко... пу-пу - да н'ме чуй дявола.



Тема Re: Брака- в крайна сметка икономическо обвързваненови [re: пopeднaтa paзвeдeнa]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано29.02.08 23:15



Заложила си на грешна карта и си загубила. Налага се да приемеш факта. Емиграцията е тежко изпитание за всяко семейство. Съпрузите трябва да имат една цел - или да се борят заедно за установяване в съответната държава, или да се разходят само и да се приберат по живо по здраво в Родината. Не визирам ограничения брой галеници на съдбата, за които всичко е предварително уредено. Когато целите са различни семействата се разпадат. Simple as that.

П.П.
Ако можеше да върнеш времето назад не би се върнала, нали?



Тема Я и аз да питамнови [re: njakoya....tam]  
Автор koм (старо куче)
Публикувано29.02.08 23:20



а авторката с кой е живяла, когато той е поискал да се разведат?





Тема Re: детето кат аксесоар към "семействто"нови [re: lost witch]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано29.02.08 23:33



"Децата са личности, хей, те не са движимо имущество, че да ги размотаваме насам - натам"

Това обаче тези, дето са си мерели...метърчетата)) през годините го разбират, когато въпросните "предмети" порастнат и им начукват канчетата! Ама кой да ти мисли преди това...като не са патили))) Те затова бабите викат: "Има още да патииииш чедооо, ощеее..."





Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: детето кат аксесоар към "семействто"нови [re: LlRA..]  
Автор lost witch ((???))
Публикувано29.02.08 23:38





Харесва ми бабето.

Начукват им канчетата?? Сигурна ли си??
хехехе



Тема Re: Противоречиш синови [re: koм]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано29.02.08 23:46



Съдът определя детето да живее при майка си не защото иска да лиши бащите от децата им, а защото е преценено, че те наистина имат по-силна нужда от майка. Не е ли изнудване да се каже на една майка ако се разделиш с детето, то ще живее при мен и тук нищо няма да му липсва, но ако остане при теб, троши си главата. Аз няма да помагам. Тя е права в това, че по този начин бившият й съпруг се опитва да й отмъсти, което не е в полза на детето. Каквито и да са отношенията между двамата родители, то винаги и за двамата отговорността към децата им трябва да е обща. Главно по тази причина децата на разведени родители са осакатени емоционално в различна степен. Просто те са намесени във войните помежду им. Увлечени в омраза и озлобление, хората ги използват и им вредят, макар и вероятно да не го правят съзнателно. Не взимам страната на майката по отношение на вина за развод и прочее. Тя си знае. Просто детето е на двамата и всякакви изнудвания за пари, виждане на детето и прочее са ужасни.

Terror incognita


Тема Re: детето кат аксесоар към "семействто"нови [re: lost witch]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано29.02.08 23:46



Аз си мечтая един ден /дай боже/, да съм точно такова бабе...,мога и да плета)) Обаче ще си имам и мъркащо коте в крачетата)) Обезателно!



До тогава трябва да измислят и говорящ форумен нет! Да диктувам постингите...оти нЕма да видим Хлавиатуката))) Хем плетката върви, хем темата по нетя!

А за канчетата и манерките - НАЧУКВАНЕТО е повече от сигурно! Нямат грешка дечинята! Няма нищо тайно, дето да не стане явно...и отмъстено...по най-фин начин дори!

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Я и аз да питамнови [re: koм]  
Автор elora_vn (романтична)
Публикувано29.02.08 23:49



Много се заяждате вееее.

То тука човек да не смее да си сподели болката - веднага хиляда и двеста компетенти се пръкват, правят му напречен разрез и дисекция и брутално му се ровят в раните и душичката.



Аз не зная авторката как ви изтърпя. Или просто се отказа да пише повече момичето.

Ти си само прашинка от целия свят, но за някого ти си светът!

Тема Re: Противоречиш синови [re: Haдя-Haдя]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано29.02.08 23:51



"Главно по тази причина децата на разведени родители са осакатени емоционално в различна степен."....и често пъти стават голями тарикатчета дето знаят как се бозае от 2 крави , че и повече едновременно...а пък какви фурнаджийски лопатки стават - нямат грешка!



Не са виновни милите -оцеляват! И както казах по-долу един ден настъпва часът на "видов ден", "начукване на канчетата и манерките"...и родителите започват да гледат и да цъкат като швейцарски часовници! И започват теми като : "Къде сбърках във възпитанието?"...и др. подобни)))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Според мен, би се върнала!нови [re: Dolce De Leche]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано29.02.08 23:55



Абе да е живо и здраво момичето и да си гледа детето...свят голям))...хайде пък...възможности винаги се откриват!



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Редактирано от LlRA.. на 01.03.08 01:26.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.