Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Кое по-точно им енови [re: koм]  
Автор njakoya....tam ()
Публикувано01.03.08 09:54



Няма значение

Не мисли,че като не се изказвам......Обещала съм просто тук да не си отварям устата по тези въпроси!!!



Тема Виж сеганови [re: njakoya....tam]  
Автор koм (старо куче)
Публикувано01.03.08 09:57



усещам, че преекспонираш някаква лична история към този случай, но - тук обсъждаме не теб, нито твоята история, нито твоя бивш, а обсъждаме историята на авторката. Та - няма защо да се обиждаш - теб никой не напада, нито някой защитава бившия ти. Колкото и да ти се струва, че е така.



Редактирано от koм на 01.03.08 09:58.



Тема Re: ? на математиканови [re: пopeднaтa paзвeдeнa]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано01.03.08 10:01



Като те гледам как си обмислила встъпването в брак, ми идва да се прекръстя, нищо че не вярвам в Бог!
А сега като те чета оставам с впечатлението, че хем му завиждаш за новото семейство, хем съжаляваш себе си за пропуснатото.
Няма начин отношенията ви да останат същите след развода и стантартът ти да е по английски модел. Това, че ти не се справяш не означава, че той е незаинтересован.
Хайде, горе главата! И спри да калкулираш с какво те е ощетил животът! Можеш да се справиш, убедена съм! Това мрънкане само ти пречи да
погледнеш в правилната посока!



Тема Re: Виж сеганови [re: koм]  
Автор njakoya....tam ()
Публикувано01.03.08 10:10



Нищо не преекспонирам.Моята история не е такава

Все пак авторката на темата пише в клуб за взаимопомощ.Нормално е да я боли,ако наистина бившият си подрежда живота и не се интересува от малката.Но съм сигурна,че ще го преодолее и ще намери и своето място.Не знам-лично аз не го разбирам,като коварни планове или пъклени сметки!!!



Тема Re: Виж сеганови [re: njakoya....tam]  
Автор koм (старо куче)
Публикувано01.03.08 10:15



Бащата и малката си говорят по скайп през вечер, тя прекарва ваканциите си там... Много трудно е да ме убедиш, че бащата не се интересува от малката.

А, че си подрежда живота даже е похвално. Би било тъпо да реве до края на живота си, че бившата му е изневерила и го е зарязала точно в най-трудния период. Не е нормално точно бившата да я боли от това. То - нея не и боли от това точно, де... доколкото усещам болката и е друга





Тема Re: Сомнанбул :)нови [re: пopeднaтa paзвeдeнa]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано01.03.08 10:51



Ком не спи)) Когато тук е нощ, той бЕга в другата част на полушарието и пише от там)), когато там стане нощ...прехвърча в другото полукълбо!



ЧБМ!

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Депресиятанови [re: пopeднaтa paзвeдeнa]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано01.03.08 10:54



Е, то там с тия мъгли и малко слънце....нормално е да се депресира човек! Особено ако и не работи и е затворен по цял ден с едно мъниче! И без познати - просто кошмар!



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re:ха ха ха ))нови [re: oнaя]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано01.03.08 10:58



Намесвам се с изказване, щото ...просто не мога да не го сторя))
Да знаеш Ком нищо не отбира от тоя проблем!! Ама нищо...хахаха)) Щото той си живее живота с едни холивудки и въобще няма деца и щерка му въобще не е при него, и въобще не е тинейджърка....И ТИ /който и да си/ ВЪОБЩЕ НЕ СИ В ЧАС, ама това е друг въпрос!



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: ? на математиканови [re: пopeднaтa paзвeдeнa]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано01.03.08 11:05



Е , поне за евентуалният следващ развод ще знаеш да не си "Голяма бяла птица!")))
Тия неща като морал и пр. ги забрави, когато става дума за ИКОНОМИКА!


В случая може да се сърдиш само на себе си! Съжалявам, но това е действителността!
Другото са псевдо християнски морални удовлетворения и гризкане на дръвцето!

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: няма 3тинови [re: пopeднaтa paзвeдeнa]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано01.03.08 11:51



"Но детето не е виновно за нищо,то просто е нишката която винаги ще ни свързва и заради него трябва да водим нормален диалог и ДВАМАТА да браним интересите му...."

Чудесно казано, но да те питам : "Ти в коя от кулите живееш?"





Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!


Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.