Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Znae li niakoi  
АвторRumi (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 10:36



kakvo stava s apartament pridobit predi skluchvaneto na braka ,no izplashtan po vreme na suvmestno sujitelstvo 4 godini
Blagodaria Vi



Тема Re: Кирилица , моля!нови [re: Rumi]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано23.02.08 10:41



Съседния клуб се казва "Право"!



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Кирилица , моля!нови [re: LlRA..]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано23.02.08 10:47



Извинявай, но много по-близък е въпросът на Руми до тематиката на клуба от многобройните ти ОФ-теми . Предполагам, че все ще се намери някой, минал през подобен казус.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема не съм юрист,нови [re: Rumi]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано23.02.08 10:55



но мисля, че щом апартаментът е придобит преди брака, дали ще се дели при развода, зависи от това на чие име е нотариалния акт.
Ако е само на името на единия - остава негов, освен ако другият не докаже, чрез отделно дело / отделно от делото за развод/, че има права върху това недвижимо имущество.
Но не виждам как ще стане това, освен ако няма документи, доказващи , че той е изплащал апартамента - лично.
В моя случай - апартаменътт си остана мой, просто нотариалния акт е на мое име отпреди брака.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: не съм юрист,нови [re: MamaNetty]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано23.02.08 11:01



Питащата обаче не уточнява, дали е тотално изплатено въпросното жилище!

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!



Тема Така е наистина...нови [re: LlRA..]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано23.02.08 11:09



Най-вероятно не е напълно изплатено още, иначе тя щеше да звучи по-спокойно...
Кой от двамата съпрузи се наема да го изплаща след развода - това е доста сериозен въпрос. Дано само докато се разбера банката не им го вземе...

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re:Ето какво е писала Руми в Право!нови [re: Rumi]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано23.02.08 11:35



kakvo stava s apartament pridobit predi braka,no izplashtan po vreme na suvmestno sujitelstvo 4 godini.Plashtahme zaedno i sega kato si vze notarialniat akt togava se ojeni za men.A sega iska da se razvejda....Shte pia li studena voda ili imam prava niakakvi,bedna sum ,niamam pari za dobur advokat.

превод: Какво става с апартамент придобит преди брака, но изплащан по време н асъвместно съжителство 4 години. Плащахме заедно и сега като си взе нотариалният акт тогава се ожени за мен. А сега иска да се развежда...Ще пия ли студена вода или имам права някакви, бедна съм, нямам пари за добър адвокат.

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!



Тема Re:Според мен - мнооого кофти работа!нови [re: LlRA..]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано23.02.08 11:36



Руми, а деца имате ли...предполагам , че не, ама за всеки случай питам?

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!



Тема Re:Според мен - мнооого кофти работа!нови [re: LlRA..]  
АвторRumi (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 11:56



niamame detza.Plasihme apartamenta za tezi 4 godini iztzialo.Jiviahme bedno zaradi tova ,[posle toi si vze notarialniat akt na negovo ime i posle se ojenihme



Тема Re: Така е наистина...нови [re: MamaNetty]  
АвторRumi (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 12:01



Ne budete patki kato men.Dori i dobre da jiveete s niakoi imaite edno naum i se podsiguriavaite.V milata BG




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.