Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:43 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано20.02.08 20:34



Провокирана от изказване на Радо по повод колко било чисто и подредено жилището на Алби и как всяка жена демек може само да му диша прахта по изрядност явно)) се позамислих върху следното!

Напоследък гледам по немска телевизия и как разни ергени между 23-35г. си търсят половинки и в тази връзка им дават и домовете. 90% това не са домове, това са футуристични дизайнерски изложби изрядно обгрижвани от притежателите им! Май най-много в тези домове бяха кърпите за забърсване!Напомни ми филма "Враг в леглото ми"/с Дж. Робъртс, спомняте си го май))/

Шишенцата с козметика и подправките в кухнята са прилежно с етикетите напред! Ако им бутнат лаптопчето сакън...пичовете се спичат)), Ако им пренаредят продуктите в хладилника...следва ново пренареждане

. Стискане на зъби е)), като гледат как някоя въпросна дама им разглежда колекциите от фигурки някакви и аха)) да изпусне някоя от тях. А пък за колекцията от миниатюрни колички))/Ферарита и др. подобни/, бяха забърсвани 2 часа ежеседмично с препарат и перца, да не ги одраскат! И ако случайно се разглеждат от някоя и не се върнат на местата им...собственика тотално посърва

Та като ги гледам тези педанти, маниаци ли са, що ли са))), се питам какви жени търсят...как си представят реалността въобще? Направо си представям как би ги усмъртила мисълта за някакво дете))) И въобще не ги ли ужасява мисълта за съжителство с някоя? Тогава пък защо търсят?....съвсем се обърках))

За сведение, домовете на жените, които бяха представяни бяха много по-достъпни откъм бит и практичност))) Е имаше повече джунжурии....ама пък такъв гланц и блясък не докарваха! Е, там имаше крайности от рода, че една имаше 80 чифта обувки - само на токове! А друга беше посъкратила кухнята до 1,5 кв. метра))...щото всичко друго и беше музикално студио....ама иначе и тя искаше да се задоми и да си доведе мъж при нея и да карат на секс и консерви!))

Направо останах изумена - за какво става дума бе джанъм? Има ли ли сте подобни индивиди или индивидки в живота си? И как я карахте с тях?)))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Редактирано от LlRA.. на 20.02.08 21:16.



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
АвторBen (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 20:42



ми бъдещи стари ергени - кво се чудиш толкова...колкото повече обичат себе си и своите мании, толкова повече мразят цялото човечество.





Тема Примерни такива домове!нови [re: LlRA..]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано20.02.08 20:43



Представяте ли си какво лъскане пада?!?)))









Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: е, да, ама...нови [re: Ben]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано20.02.08 20:58



...това се заформя като тенденция...някаква!

Парадокс е обаче, че момичетата се хвърляха именно на тези домове))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Примерни такива домове!нови [re: LlRA..]  
Автор princesse_azur (ot prikazkite)
Публикувано20.02.08 21:04



Прекрасна,ами тук само една дама на снимка може да се подвизава,т.с. като един красив мебел!ха,ха,ха!





Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор Oпиyм (*разкош*)
Публикувано20.02.08 21:39



Не мога да живея в нещо, което не носи духа от присъствието ми. Типа стерилни помещения ме депресират, подреденост и чистота до педантизъм ме стряскат.

Имах гадже навремето, като бях момиче още. Тогава момичешките стаи бяха по правило по-подредени от тия на момчетата. Е тоя батко ми скри шайбата (отвсякъде). Подредено все едно човек не живее там.
Много депресиращо ми действаше. Все гледах къде пипам и кое къде оставям, да няма забележки, Тъпня.

Аз съм творческа натура, много съм хаотична и това ми понася. Държа на много детайли, ама не чистотата и редът (като в аптека) създават уюта. Аз на него държа, отвътре да ми е рахат! Тогава личи и отвън.

Тъй, че ще се спъна в чехлите си - голям праз. У дома съм си. Усещането е важно.

Баси къща като от реклама за почистващ препарат не ща. Живот като от реклама също!

И офиса ми си има дух - пак си личи че аз присъствам. Подреждам и чистя аз, посел пак изглежда хаос, ама туй е моят ред... Не говорим за кочини, да се разберем.

И Лиро, като влязат две-три-четири-пет луд деца в тия лъскави къщички, познай какви инфаркти ще има :)))))


Wine Me & Dive Me

Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано20.02.08 21:48



Хи, хи, хи, сега се чудя аз да се обиждам ли....





Тема Re: Не се обиждай! Обясни ми!нови [re: avatarx]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано20.02.08 22:02



Значи идва някаква дама...и ти? Как си представяш адаптацията и в подобен скъп за душата ти интериор?
А тя, въпросната....как се държи?
Или тези домове са само за лейдита за по една нощ? Шаш, секс и досвидание))





Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор thebeliever (ентусиаст)
Публикувано20.02.08 22:04



хахахахаха
Плаща си и му го поддържат. Или се прибира вечер, влиза в спалнята, заспива, събужда се - душ и изчезва. Не пуши, не пие алкохол или кафе, яде в заведения, бръсне се в колата в 45мин трафик, не пере, а си плаща на пералня и гладачница - носят му в петък 7 ризи и два костюма и готово. Чорапките са еднакви - 4 чифта черни, 4 чифта бежови и 2 екрю. Халатът се сменя също в петък с новия от пералнята. В неделя идва жена да забърше праха и да полира душ-кабината.

Ако се завърти жена вечерта, то е след много ресторанти и клубове, на сутринта има купчинка дрехи само, бързо се подрежда. И всеки хуква към колата. В колата има дъвки, презервативи, чифт гащи, ако е по-либиден, мокри, сухи и противоалергични салфетки. Шишенце с вода, опаковка аналгин....Там прекарват повече време)

Младите юпита са идеал на много хора. При този начин на живот и платено обгрижване трябва много да се стараеш, за да разхвърляш)

А, забравих. В събота кани гости. Вади сервизите, запича някое кулинарно изкушение, подрежда някоя артистична свещ с подходящи салфетки. После съдовете в миялната, покривката на химическо. Жента в неделя ги връща в първоначален вид обратно. Ако е прекалил с алкохола, не ги вдига. В неделя решава, че е паднала бомба. Жената пак ги събира)))

Не съм съжителствала с такова. Нали ще ме изгони на втория ден)



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: thebeliever]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано20.02.08 22:08



Абе какъв 'Аналгин', той е забранен, понеже е вреден. В България още ли се продава?
Иначе хубаво звучи както си го написала. Де да беше и вярно... Ама...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.