Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Чист и подреден!/следва ли Good bye/?  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано20.02.08 20:34



Провокирана от изказване на Радо по повод колко било чисто и подредено жилището на Алби и как всяка жена демек може само да му диша прахта по изрядност явно)) се позамислих върху следното!

Напоследък гледам по немска телевизия и как разни ергени между 23-35г. си търсят половинки и в тази връзка им дават и домовете. 90% това не са домове, това са футуристични дизайнерски изложби изрядно обгрижвани от притежателите им! Май най-много в тези домове бяха кърпите за забърсване!Напомни ми филма "Враг в леглото ми"/с Дж. Робъртс, спомняте си го май))/

Шишенцата с козметика и подправките в кухнята са прилежно с етикетите напред! Ако им бутнат лаптопчето сакън...пичовете се спичат)), Ако им пренаредят продуктите в хладилника...следва ново пренареждане

. Стискане на зъби е)), като гледат как някоя въпросна дама им разглежда колекциите от фигурки някакви и аха)) да изпусне някоя от тях. А пък за колекцията от миниатюрни колички))/Ферарита и др. подобни/, бяха забърсвани 2 часа ежеседмично с препарат и перца, да не ги одраскат! И ако случайно се разглеждат от някоя и не се върнат на местата им...собственика тотално посърва

Та като ги гледам тези педанти, маниаци ли са, що ли са))), се питам какви жени търсят...как си представят реалността въобще? Направо си представям как би ги усмъртила мисълта за някакво дете))) И въобще не ги ли ужасява мисълта за съжителство с някоя? Тогава пък защо търсят?....съвсем се обърках))

За сведение, домовете на жените, които бяха представяни бяха много по-достъпни откъм бит и практичност))) Е имаше повече джунжурии....ама пък такъв гланц и блясък не докарваха! Е, там имаше крайности от рода, че една имаше 80 чифта обувки - само на токове! А друга беше посъкратила кухнята до 1,5 кв. метра))...щото всичко друго и беше музикално студио....ама иначе и тя искаше да се задоми и да си доведе мъж при нея и да карат на секс и консерви!))

Направо останах изумена - за какво става дума бе джанъм? Има ли ли сте подобни индивиди или индивидки в живота си? И как я карахте с тях?)))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Редактирано от LlRA.. на 20.02.08 21:16.



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
АвторBen (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 20:42



ми бъдещи стари ергени - кво се чудиш толкова...колкото повече обичат себе си и своите мании, толкова повече мразят цялото човечество.





Тема Примерни такива домове!нови [re: LlRA..]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано20.02.08 20:43



Представяте ли си какво лъскане пада?!?)))









Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: е, да, ама...нови [re: Ben]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано20.02.08 20:58



...това се заформя като тенденция...някаква!

Парадокс е обаче, че момичетата се хвърляха именно на тези домове))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Примерни такива домове!нови [re: LlRA..]  
Автор princesse_azur (ot prikazkite)
Публикувано20.02.08 21:04



Прекрасна,ами тук само една дама на снимка може да се подвизава,т.с. като един красив мебел!ха,ха,ха!





Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор Oпиyм (*разкош*)
Публикувано20.02.08 21:39



Не мога да живея в нещо, което не носи духа от присъствието ми. Типа стерилни помещения ме депресират, подреденост и чистота до педантизъм ме стряскат.

Имах гадже навремето, като бях момиче още. Тогава момичешките стаи бяха по правило по-подредени от тия на момчетата. Е тоя батко ми скри шайбата (отвсякъде). Подредено все едно човек не живее там.
Много депресиращо ми действаше. Все гледах къде пипам и кое къде оставям, да няма забележки, Тъпня.

Аз съм творческа натура, много съм хаотична и това ми понася. Държа на много детайли, ама не чистотата и редът (като в аптека) създават уюта. Аз на него държа, отвътре да ми е рахат! Тогава личи и отвън.

Тъй, че ще се спъна в чехлите си - голям праз. У дома съм си. Усещането е важно.

Баси къща като от реклама за почистващ препарат не ща. Живот като от реклама също!

И офиса ми си има дух - пак си личи че аз присъствам. Подреждам и чистя аз, посел пак изглежда хаос, ама туй е моят ред... Не говорим за кочини, да се разберем.

И Лиро, като влязат две-три-четири-пет луд деца в тия лъскави къщички, познай какви инфаркти ще има :)))))


Wine Me & Dive Me

Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано20.02.08 21:48



Хи, хи, хи, сега се чудя аз да се обиждам ли....





Тема Re: Не се обиждай! Обясни ми!нови [re: avatarx]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано20.02.08 22:02



Значи идва някаква дама...и ти? Как си представяш адаптацията и в подобен скъп за душата ти интериор?
А тя, въпросната....как се държи?
Или тези домове са само за лейдита за по една нощ? Шаш, секс и досвидание))





Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор thebeliever (ентусиаст)
Публикувано20.02.08 22:04



хахахахаха
Плаща си и му го поддържат. Или се прибира вечер, влиза в спалнята, заспива, събужда се - душ и изчезва. Не пуши, не пие алкохол или кафе, яде в заведения, бръсне се в колата в 45мин трафик, не пере, а си плаща на пералня и гладачница - носят му в петък 7 ризи и два костюма и готово. Чорапките са еднакви - 4 чифта черни, 4 чифта бежови и 2 екрю. Халатът се сменя също в петък с новия от пералнята. В неделя идва жена да забърше праха и да полира душ-кабината.

Ако се завърти жена вечерта, то е след много ресторанти и клубове, на сутринта има купчинка дрехи само, бързо се подрежда. И всеки хуква към колата. В колата има дъвки, презервативи, чифт гащи, ако е по-либиден, мокри, сухи и противоалергични салфетки. Шишенце с вода, опаковка аналгин....Там прекарват повече време)

Младите юпита са идеал на много хора. При този начин на живот и платено обгрижване трябва много да се стараеш, за да разхвърляш)

А, забравих. В събота кани гости. Вади сервизите, запича някое кулинарно изкушение, подрежда някоя артистична свещ с подходящи салфетки. После съдовете в миялната, покривката на химическо. Жента в неделя ги връща в първоначален вид обратно. Ако е прекалил с алкохола, не ги вдига. В неделя решава, че е паднала бомба. Жената пак ги събира)))

Не съм съжителствала с такова. Нали ще ме изгони на втория ден)



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: thebeliever]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано20.02.08 22:08



Абе какъв 'Аналгин', той е забранен, понеже е вреден. В България още ли се продава?
Иначе хубаво звучи както си го написала. Де да беше и вярно... Ама...





Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: thebeliever]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано20.02.08 22:10



Парадокс е обаче тези мъже бяха или да се занимават нещо с компютри, друг беше фотограф, трети барман....и права си, имаше и такива дето работят в банка!
А един от тях си призна, че идва майка му да му чисти!



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: avatarx]  
Автор thebeliever (ентусиаст)
Публикувано20.02.08 22:10



Може и да не е вярно, но звучи поне реално. Ако ми кажеш, че "ергените" живеят в подобни места и вечер търкат, търкат тия плочки и плотове....Айде недей)



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор thebeliever (ентусиаст)
Публикувано20.02.08 22:11



че за кво му е жена тогава? )))



Тема Re: Не се обиждай! Обясни ми!нови [re: LlRA..]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано20.02.08 22:14



Ами при мен не е точно така, но да кажем, че имам наблюдения върху подобни притежатели. Предполагам, че жените си падат по такива навсякъде по света. Предполагам, че жената си казва нещо от рода на: 'ихааа, колко е хубаво тук, и чисто, и има достатъчно пространство да се развихря, пък и явно тоя има парички в излишък'. И така.


Интересно, не се бях сещал да сложа такива шкафчета в банята.
Под секрет да кажа, че трябва да обзавеждам едно малко жилище тия дни. Хич не е лесно!



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано20.02.08 22:20



Влез в позицията на жената. ОТК-а ли си търсим?
Тичай да видиш кой и как е стиснал пастата за зъби за последно, ако да!



Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол

Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: thebeliever]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано20.02.08 22:20



Абе това са изключения някакви. Имам един познат, който държи може би най-мръсната кръчма , която някога съм виждал. С ей такъв корем. И грозен. И приятелката му ми се оплаква, че нещо май не им вървяло в секса... ама както и да е! И пак му налитат! Айде сега кажете ми защо, щото аз от доста време се чудя.

В къщата му е точно толкова мръсно, гаджето се скъсва да чисти, има една немска овчарка, която сутрин влиза да спи при тях в леглото...
Лирчето ги пуска някакви нагласени...

Da ne go drazni njakogo kotaka?

Редактирано от avatarx на 20.02.08 22:32.



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано20.02.08 22:25



Предлагам да направим конкурс за най-....... Разбира се Радо ще е почетен член на журито, горещо го адмирирам!



Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол

Редактирано от tyrsiistina на 20.02.08 22:27.



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: tyrsiistina]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано20.02.08 22:32



Eй, не се сдържа да не го клъвнеш!

Радооо, не се поддавай на провокации!



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: avatarx]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано20.02.08 22:35



Че овчарката какво? Да не е по-мръсна от него? Ти пък...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Не пускам нищо нагласено!нови [re: avatarx]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано20.02.08 22:40



И аз от известно време като го гледам това предаване по Про 7/про зибен/...след обяд от 14-15 часа, хем си подържам дойчето , хем се пуля))
Предаването се казва "bei SAM"....запознават ги, сватосват ги уж)) Например едно момче си избира между 3 момичета и обратното....то имаше подобно предаване и у нас, ама не се задържа дълго...хехе...а като си спомня какви панелки ни представяха в нашия вариант направо падам! В нашенския вариант гледаш тишлайферчета и кавьорчета...и задължително ъглови легла - грубо казано!



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: anbra]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано20.02.08 22:43



Тя овчарката всъщност е много готино животинче, ама кучка все пак. Жиеотинче. Аз немога да си педставя овчарка в леглото си. Зоофилско ми изглежда

Гаджето му се оплакваше, че кучката идвала и лягала между тях, а дъха и много миришел. На овчарката де.



Тема Re:за пастата!!!нови [re: tyrsiistina]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано20.02.08 22:47



Да! Имах в Щатите един такъв - в момента , когато един ден ме извика за да ми покаже как се навива пастата...или как се избутва съдържанието и до горе за да не е смачкана тубичката...просто си тръгнах от тях - завинаги!





Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: avatarx]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано20.02.08 22:48



Кучка и то расова...
Ти можеш ли да се похвалиш с такава, а?

При теб са само най-обикновени кучки...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Не пускам нищо нагласено!нови [re: LlRA..]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано20.02.08 22:48



Аааааааа! Така кажи бе човек! И ходят и бърникат насам-натам из къщите им. Гледах веднъж една мацка като намери прах под леглото и заради това не си хареса един тип... Абе нмалко прекаляват наистина понякога. Малии, колко дълго може да се говори по темата ако знаеш!





Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано20.02.08 22:51



Да, следва немедленно...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор strangebrew (in transit)
Публикувано20.02.08 22:51



Много ми харесват такива типове... за малко...







Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: anbra]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано20.02.08 22:52



Тя много ме обича! Кучката де, не гаджето


А в този кръг от мисли, имам една друга приятелка, която живее с гаджето си, с неговото друго гадже (ама на долния етаж) и с 19 кучета (все овчарки). Едно такова весело семейство.



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: avatarx]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано20.02.08 22:54



ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!
19 овчарки?
И не са я прибрали още?
Ти се шегуваш...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: avatarx]  
Автор strangebrew (in transit)
Публикувано20.02.08 22:58



Полиаморита ли са? Всичко е чудесно, де, ама винаги съм недоумявала как си разпределят домакинската работа.





Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: anbra]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано20.02.08 23:06



Те си бягат из двора. Но понякога си ходят и вътре. И долу в приземието мирише... Хем им се чисти, ама все пак. Но те двамата живеят на третия етаж в половината стаи, на втория в половината живее другата мадама със сина си, пловината стаи, щото къщичката е по-голяма от доста училища... ама както и да е.

А иначе гледам, че си записва имената на едни листчето, понеже ги бърка. Аз само едното знам по име и то защото е малко по-сиво от другите

Редактирано от avatarx на 20.02.08 23:07.



Тема Re:А стига, бе!нови [re: LlRA..]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано20.02.08 23:19



в моминските си години попадах на 1-2 такива като на картинките. ами то познай в каква депресия се вкарваха, милите, от пепел от цигара вън от пепелника и небрежно разлята чаша вино!


Наскоро бях наказана от съдбата с основен ремонт в къщи. Банята - приоритет! Че като размятах едни каталози и фантазия, че като набутах едни мангизи - ужас и безумие! Направихме снимки - Наша гордост! Стилно, лъскаво - красУта! После я нападна семейството - няма да я пазим само за гости,я! И - дотам с каталожната индустрия!

Сега си мечтая за кухня и трапезария по каталог! Ще стане...като науча фамилията да се храни и битува вън от къщи!

Детската стая е друга тема!



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: avatarx]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано20.02.08 23:30



Не знам как е с 19 - то си е зверилник...
С едно не мирише - гаранция. Ама това не е причина да ми спи в леглото, все пак. Не че не опитва да ми легне в краката, но аз нали съм си лоша... Неговото легло е до моето - така бива, спи си там зверчето и толкоз... Нооо, хора разни, вкусове разни, навици разни - никога не съм могла да търпя друго живо същество в леглото си, когато става дума за спане.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: В интерес на истината))нови [re: anbra]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано20.02.08 23:36



Навремето в един самотен период имах кучо))...по големичък пудел, който в последствие го подарих на хора дето живеят в къща...та, пусках го да спи при мен на леглото ми...така по не ме беше страх сама в жилището. В началото беше тих и прилежен, обаче с времето стана много нахален завалията....даже ме буташе...пречех му демек))) Стигна се до там, че в един момент се усетих, че гледам къде да легна аз...щото кучо се шири безобразно....и бързо беше насметен да спи в холчето)) Факт е обаче, че нашият не протестира отявлено))...явно си пробваше животинката и се усещаше, че нещо е попрекалил))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Редактирано от LlRA.. на 20.02.08 23:38.



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор danaia_nn (непознат)
Публикувано20.02.08 23:41



Снимките са много сладки. Честно казано нищо особено. Гаджето ми е дизайнер. Видяла съм какво ли не. Да, футуристично е при мен. И не е добре да ми пипате нещата

. Ще ги оправя после, няма как



Тема Re: Ние като дойдем у Вас))нови [re: danaia_nn]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано21.02.08 00:28



Ще поразчистим с децата))







Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 01:30



domapdna mi ideqta za seksa i konservite - i az taka si go predstavqm idealnoto syjitelstvo

e moje i pizza po telefona.
vinagi sa mi bili antipatichni svryhpodredenite hora, nqkaksi za men granichi s nqkakva nevroza i drebnavost. edin shirokoskroen chovek s intenziven i pylnocenen jivot ne bi imal vremeto da jivee v muzei.



Тема Re:за пастата!!!нови [re: LlRA..]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 01:33



ami toi blagoverniqt na tyrsiistinata se beshe izcepil tuka, kak bila stiskala pastata za zybi ot sredata i tova veche mnogo godini

ama naj seriozno go kaza, kato izkliuchitelno provinenie . pomnq go, zashtoto naistina me izumi.



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 01:33



Лирооо, много флми гледаш





Тема Re: Примерни такива домове!нови [re: LlRA..]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 01:41



много ми харесват

бих живяла в такова нещо, за жалост две седмици след каот се нанеса няма да изглежда по този начин . много ми харесва , че са големи помещенията и не е претрупано .



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано21.02.08 07:01



за един млад мъж с добра работа, който може да си позволи луксозно жилище, дизайнерски мебели и колекции, не е особено трудно да плаща на жена да му го чисти всеки ден. Бърсането на прах върху любимата си колекция от индианци, или колички, или кристали, или каквота там събира, сигурно си го прави той. Все пак колкото и да е старателна прислужницата...да не рискуваме.


Предполагам, че са напълно непригодни за брачен живот и всъщност наистина става дума за бъдещи стари ергени. Макар че кой знае. Може пък това да е някакъв етап и като го изживеят, да се хвърлят с главата надолу по наклонената плоскост на семейния живот. И даже да им хареса да намират течен шоколад по лаптопа си и разбират, че любимата риза е станала легло на някое бездомно коте. Но не ми се струва много вероятно.

Terror incognita

Тема Ах колко сладко :)нови [re: thebeliever]  
Автор Oпиyм (*разкош*)
Публикувано21.02.08 08:25



Това ми дойде добре с кафето :))
Смятам да го пусна на колежките в офиса




Wine Me & Dive Me

Тема Re: е, да, ама...нови [re: LlRA..]  
АвторLalara (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 09:44



Ами... Това не са жилища, които поддържа човек сам... Тук си има домашна прислужница. Те и затова мацките налитат- на демонстрацията на финанси, не на чистотата толкова...



Тема Re: Лирчееееее,нови [re: LlRA..]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано21.02.08 09:46



не си разбрала за какво става дума, ама имаш мнение.

На някой да му е приятно да живее в мръсотия, м?

Просто в антрето и банята плочките блестят, ама така е фабрично.

Чистя веднъж седмично- в неделя.

Е, пералнята пускам по-често.

Та, питам отново-на някой да му е приятно да живее в мръсотия?



Тема Живеенето сам до това водинови [re: LlRA..]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.02.08 09:57



Майка ми, примерно, винаги си е била чистница и подредена, но откакто живее сама, наистина така е свикнала никой да не и прави неразбории, че като има хора около нея да и разхвърлят и я хващат лудите. А едно време пак си чистеше, но не се дразнаше от вмешателства.

Иначе, много е лесно да поддържаш чистота и ред, когато живееш сам. Като дойдат децата бързо те излекуват.

Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Тема Ми, добре, денови [re: LlRA..]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.02.08 10:02



И мен ме дразни като се стиска пастата по средата, ама си трая и си я оправям сама след това.

Всеки си има малки лудости. Въпросът е да не ги налага.

Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Тема Re: Живеенето сам до това водинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано21.02.08 10:04



Откровено казано у дома липсва уютът, който създава жената.
Например, миналата седмица доста се чудих какви пердета да си поръчам. Затрудних се.
Ако имах до себе си жена щеше да е по-лесно.

Редактирано от albi_rijav_kotarak на 21.02.08 10:05.



Тема Re: Живеенето сам до това водинови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.02.08 10:08



Не че всяка жена умее да създава уют. Аз, примерно, си признавам, че не винаги успявам. Но обичам да ми е чисто, въпреки че вкъщи определено не се получава, откакто дечурлигата ги хвана пубертета. Въпросът е да не се стига до крайности.



Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Тема Re: Живеенето сам до това водинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано21.02.08 10:13



Вече и котарак нямам. Алби почина миналият петък. Не успя да навърши 5 г.



Тема Re: Живеенето сам до това водинови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.02.08 10:23



Е, това не е причина за сдухване, а за ново начало.

Така че махни това "уморен" от скобите и действай.

Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Тема Re: Лирчееееее,нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано21.02.08 10:24



Ти си само повода)) Така да се каже))
Отдавна мислех да пусна подобна тема, ама като го прочетох Радо как те хвали...просто всичко стана от самосебе си!


Нямам нищо против чистотата...тук става дума за съвсем друго нещо!
Същите тия пичове от това дето гледах например дрехите им...ама подредено като в аптека...даже нюансите на дрехите са наредени според интензитет на цвета)) Между закачалките задължителни 5 см. за проветряване на костюмите)) Сигурна съм, че ако имаше боклуче по тях, то определено щеше да е в тон с дрехата)))
Единя /иначе готин мъж-признавам!/ имаше например около 30 пижами - сатенени...и още десетина неразпечатани)) Голям смях-естествено и девойката се опули и не го избра...като видя гладачното помещение, където въпросния грижливо си ги глади...щото спял с една пижама само по веднъж))
За кърпи за бърсане на ръце и тяло се използват само по веднъж...и в коша)) Как се насмогва с това пране не ми е ясно))
Та въпросните страдаха, че не могат да си намерят половинка!

Може пък и аз да съм супер мърла...де да знам, въпреки, че до сега не са ме рекламирали поне заради този параграф))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Живеенето сам до това водинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано21.02.08 10:31



Едно време се чудех защо хората сменят мебелировка след като децата им станат 7-10-12г.)) Сега хич не се чудя вече...просто знам!


У нас например всички /ама като казвам всички , значи всички))/стени са доволно изрисувани)) Ми то малкото го влече рисуването- като майка си))
Но пък е толкова весело да те гледат разни засмяни човечета, слънца, криви къщички и странни цветенца ...накъдето се обърнеш)) Запечатали сме ги с камерата...щото това си е изложба направо))
Едно време и аз рисувах, където ми падне - то витражи, то изрисувани врати...и то като по голяма, та поне имаха вид някакъв)) А иначе никой от нашите не ми позволяваше да драскам така безразборно навсякъде....е аз позволявам...нека му е цветна и свободна душата на човечето))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Нали, друго си е...нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано21.02.08 10:35



...около теб да се търкалят пухкави розови пантофи и готино парфюмирано бельо))


И да се будиш с аромат на палачинки! Е, после ти ще помогнеш за миенето на посудата, нали?



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: "уморен"?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано21.02.08 10:37



Верно бре Алби...защо точно това определение си написал? Вс есе каня да те пиам, ама пусто възпитание))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!



Тема Re: "уморен"?нови [re: LlRA..]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано21.02.08 10:40



Крайно време е да го сменя.
В мен се събуждат сили за нов живот, имам нови очаквания, нови перспективи.



А, за миенето на чинии-няма проблем.

А от мен кафето.
Бих се отблагодарил за палачинките по походящ начин.





Тема Re: "пролетен"))...хех))нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано21.02.08 10:46



Аз така бих ти измислила нещо като определение)) Не го приемай сериозно...нещо обаче на кръстница се правя)))


Ти си знаеш най-добре какво да си напишеш!
/жалко за котака...дано обаче ти е оставил най-добрите си енергии...а може би е искал да ти напомни , че ти трябва нещо друго-още по живо и гальовно от него))/

Много се разплямпах...май- ще е от това че две котки яко се драчат отвън...хаха)

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Редактирано от LlRA.. на 21.02.08 10:51.



Тема Re: "пролетен"))...хех))нови [re: LlRA..]  
Автор albi_rijav_kotarak (търсещ)
Публикувано21.02.08 10:48



Топло е, пролетта не е далеч...



Тема Re: е, да, ама...нови [re: Lalara]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано21.02.08 10:49



А мислиш ли , че като се задомят евентуалните ергени, чистатчката ще продължава да идва ? В интерес на истината апартаментите не бяха много голями...може би не повече от 70-80-100кв. метра, някъде в тези граници...обаче супер модерни...признавам си кеф за окото и наслада за душата!
Обаче...има едно...НО



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Котетонови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Hungry eyes (werewolf)
Публикувано21.02.08 11:55



В отговор на:

Вече и котарак нямам. Алби почина миналият петък. Не успя да навърши 5 г.


Съжалявам за котето ти. Не тъгувай.

"The dye is cast
The dice are rolled
I feel like shit
You look like gold"


Тема Съчувствам ти за коткатанови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано21.02.08 12:56



И нашия Писанчо почина миналото лято в жегите - но той беше диабетик и прочее.



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор Aйшa ()
Публикувано21.02.08 13:07



На мен пък са ми по-неприятни мърлячите и мъжете без капка естетическо чувство.
Стига да не правят секс през колосана дупка в чаршафа, фризираните пудели са по за предпочитане. Просто са по-предсказуеми и знаеш какво можеш да очакваш и докъде можеш да разчиташ на тях.
Макар че крайностите никога такива не са сами по себе си, а по-скоро възел в гирлянда от други, много по-съществени недостатъци. В такива случаи аз съм беж.



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано21.02.08 13:09



Имах лек досек с подобен манияк. Сваля ми звезди и ме кани на кафе. Купил ми е роза.... отиваме у тах и 20 минути избира ваза за розата.... полсе още 15 я наглася под различни ъгли и обикаля къщата за да е сигурен че от всяка гледна точка ще е съвършенна.

Пием кафето.... решавам да измия чашките докато говори по телефона .... след мен напълно несъзнателно се захваща и ги измива отново - " за по-сигурно" ..... повече от ясно е, че до секса изобщо не стигнахме ..... намерих си причина и се изнесох като му оставих розата за спомен ....



***

Предполагам съм ви споменавала че съм работохолик и за да не тъна в пълна мизерия бях си наела жена да чисти къщата .... голям рахат .... сега у нас са руини .... с Дронов сплотяваме колектива като се грижим задружно за дома .... но лятото съм наумила един по-голям ремонт .... като премине и ще търся пак жена за чистенето.



Тема Re: е, да, ама...нови [re: LlRA..]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано21.02.08 13:59



Ясно! Ще си търся чистачка. Да живее в моята квартира, да чисти, ако може и да готви, а ако бъде и симпатична въобще... Колко ли ще струва?


Какво друго да си искам от нея, че май нещо забравих?



Тема Re: е, да, ама...нови [re: avatarx]  
Автор njakoya....tam ()
Публикувано21.02.08 23:11



Задължително включи да гълта огън и да прави салта!!!





Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: Drona]  
Автор njakoya....tam ()
Публикувано21.02.08 23:20



Наистина - толкова е неестествено...Аз също съм имала подобни преживявания,които бих окачествила,като ужасни.Имах един ухажьор - перфекционист.....Абе само знам,че единствените пъти,когато съм разливала и изпускала нещо през минута - беше под строгият му поглед!!!!Аааааа,също така не мога да забравя как не можеше да се сяда на някаква кувертюра,защото била от не знам си какъв пух.

Това не са обитавани къщи или апартаменти,а музеи!!



Тема Re: е, да, ама...нови [re: njakoya....tam]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано21.02.08 23:23



Що пък огън?

Айде от мен да мине салатата ще я правя аз...



Тема Re: е, да, ама...нови [re: avatarx]  
Автор njakoya....tam ()
Публикувано21.02.08 23:25



Аха ок.Ама все пак и вземи мерките- трябва да отговаря на много изисквания

Няма да те дадем ей така.....



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 11:02



Како Лирке,
определено ще ти изчета цялата тема, но бързам да си кажа. Аз много се прехлавам по красиви картинки /имало уж некво естетично чувство в зодията ми/, ама честно, не мога да си представя да живея в такова. Аз и сега не мога да си сложа ред в домашната кочинка, кво остава да подържам такъв лъкскав вид. Верно, много ми е гот след като ме хванат лудите и прибера всички джунджурии, играчки, листове, тефтери, боклуци най-различни. Едно такова подредено ми е, направо за пред гости

Ама ... трае няма и ден. И нещо не ме трогва особено факта. Мърла ли съм, лоша домакиня ли съм, ама някак това ми е последното дето ще се втурна да правя, да подреждам по конец нам си кво си, да бърша прах до блясък и изобщо нали.
Само ми е притеснено като как това ще се отрази на детето. Щото то тия дето им пилят постоянно майките и пак стават мърльовци, кво остава за мойто диване. Ще има да ме "благославят" някой ден момите Ето това ми е грижата само. Пък че някой маниак чистофайник няма да му се живее с мен - прав му път на него. Виж ефекта върху поколението си е сериозно нещо



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: Haдя-Haдя]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 11:36



Абе, замислих се /а това ми е противопоказно в петък/, дали пък не прекаляваме малко. В смисъл, ето това И даже да им хареса да намират течен шоколад по лаптопа си и разбират, че любимата риза е станала легло на някое бездомно коте. Но не ми се струва много вероятно. Ми сори, ама то няма жив човек дето да изпитва радостна тръпка при подобни гледки. И това не зависи от доходи, желание за семейство, пригодност за съвместен живот. И аз фучах по сина ми, че вече е успях да мине с химикал по новия диван, че столовете вече са сиви щото стъпва с пантофите отгоре им. В същото време осъзнавам, че не съм напълно права в очакванията си всичко да си стои чистичко и хубаво като в деня на получаването му. Все още помня и мои изцепки и изпълнения от детските години, разсипани манджи по килимите, сокове по бюрото, счупени прозорци с топка и т.н. Това е част от живота. Просто от "различната страна на барикадата" нещата изглеждат различно. Може би важното е, човек да осъзнава нереалността на очакванията си и да може да приеме че ще има и издънки и това е нещо нормално.



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Авторцвeтe (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 20:28



Звездичке, скъпа,
по немската телевизия гледаш подредени хора.
Германец, или германка - те са научени на ред, от майки германки.
По нашата телевизия нали имаше едно предаване *Любовни квартири* водеше се от Део и Ана-Мария, психоложка. Е, кво, дъщеря ми го следеше.
Ходеха, там, ровеха в бельо и подредба, и събираха двама. Наградата беше среща между двамата, и ако се навият, вечер в хотел. На неуспелите в кастинга имаше утешителна награда - участие в клуб *Запознайте се*
Да не забравя да кажа, че беше за млади хора.
Дали ти е подредено в къщи е важно, но не е от голямо значение. Защото ще живееш с човек, а не с вещите му. Защото няма да си говориш с хладилника и с холовата гарнитура, нали. И планове не можеш да правиш с тях. За каквото и да е.



Тема Re: В интерес на истината))нови [re: LlRA..]  
Авторцвeтe (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 20:45



Мъж, дете и куче, както ги научиш.
Твоя пудел се е чувствал като мъж-стопанин, а краченце, а ръчичка, а долу на земята, а той сам в леглото. Е, като му показа, че е прекалил (марш, където ти е мястото) - мирни и кротки. Ами правилно.
Дъщеря ми си имат кученце - пекинез, кръстоска, женска.
Умилква се на приятеля й, нали е женска, а нея я ръмжи. Характерче. Обаче, нали е дребосъчесто, и на цвят старо злато, направо ще я изям, толкова я обичам. И тя мене, защото винаги и нося фастъчки.



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано22.02.08 22:50



хаха, много искаш, та ние сме все пак хора....

"човек да осъзнава нереалността на очакванията си " - това е доста трудно май. Иначе си права, да, никой не се радва на това да види какво може да се случи на мебели, предмети, дрехи, книги, техника, ако бъдат докопани от някое малко съкровище. Обаче аз още имам угризения на съвестта защото преди години се разкрещх ужасно на двете ми деца, които по невнимание бяха сложили кана с вода върху моя обица, която много си обичах. Тя беше някаква чуплива и ....абе и тогава им се извинявах, но още съжалявам и се чувствам гузна. Май се отклоних доста от темата.



Terror incognita

Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: thebeliever]  
АвторBrie (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 06:40



Аз бях сгодена за известно време за подобен индивид. Признавам си, че в началото беше силно завладяващо. Различни хора срещу сътветното заплащане се грижеха за удобството, чистотата и уюта около нас. Проблемите се появиха след като се сгодихме и започнахме да се упражняваме в съвместно съжителство. Оказа се, че любимят не притежава нищо подходящо за приготвяне на храна. Имаше само огромна колекция от чаши и сервизи. Първата вечер когато го убедих да си приготвим заедно вечеря, се наложи да купуваме необходимите тенджера, тиган, и пр. Десетина дена по-късно въпросните съдове изчезнаха. Оказа се, че господинът ги е изхвирлил, защото му миришели на готвено. След една единствена употреба! Той не притежаваше ютия, пералня и сушилка. Не знаел как се ползват. Всичко се переше и гладеше навън. Аз имам скромна колекция от резбовани фигурки и орнаменти, които обичам подредени по определен начин. От девет кладенеца вода ми докара, за да ме убеди да съм ги разположила спрямо естетическите закони на фенг шу-то, за да подсилили положителната енергия. Цял роман мога да изпиша, за чудесата, които видях и тези, които изпитах с въпросния джентълмен. Аз по принцип имам повишена толератност към лудостите на хората, защото и моите не са малко, но подобен начин на живот изисква силно специфичен манталитет.





Тема Re: "пролетен"))...хех))нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор gery_motor (мъркаща)
Публикувано23.02.08 10:15



Съжалявам за котето ти

И моето куче умря преди месец, но от старост на 16 г. Още не мога да се отърся от липсата му и постоянно ми се привижда около мен и го сънувам А пролетта настъпва наистина и се надявам да намериш това, което търсиш

Никой не може да предвиди до какви висини може да излети, докато сам не разпери криле!

Тема Re: Много интересно преживяване))нови [re: Brie]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано23.02.08 10:22



С интерес го прочетох! Наистина ми е много любопитна психологията на подобни ...добре де, а този имаш ли инфо дали въобще се е задомил в последствие?

Аз например имах също за малко)) приятел, който обаче не даваше да го пипат по лицето и косата...за целуване дума не става-имало много микроби и бактерии)) Иначе за секса го докарваше, обаче недай си боже да го пипнеш по главата или да му пипнеш кремовете за лице - веднага изхвърляше опаковката - защото явно вече са замърсени))
Дрехите си сгъваше изключително дълго време, да не ти обяснявам като се затръгва занякъде колко пъти се връщаше пред огледалото да се доогледа))Ненормалници...абсолютни...хаха))



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re:нови [re: LlRA..]  
Автор Hungry eyes (werewolf)
Публикувано23.02.08 10:49



Бившият беше маниак на тема да не се взима нищо от земята, ако се изпусне на нея, дори и да е важно - освен стотинки и левчета, разбира се, защото беше и отявлен стисльо.

Веднъж премятам крак през парапета на един мост, за да седна върху него (парапета), при което с върха на обувката си докосвам два-три см площ от панталона му. Изгледа ме кръвнишки и каза: "Това само с пране се оправя!!" (нали, ако го изтупа, ще го полазят кой знае какви бактерии...)

Друг път ми направи забележка (меко казано), че съм си позволявала да чистя пода, при положение, че ципът на сака му с дрехите вътре не е затворен, а само притворен.

Забележки, че не си изтърквам надлежно обувките, преди да вляза у тях (е, не у тях, а в негов апартамент, необитаем, който имаше само една обзаведена стая и миришеше на мухъл и без това)

Забележки, че когато изхвърлям боклук, не си обвивам пръстите на ръката със салфетка, или тоалетна хартия, за да хвана торбичката с боклука.

Но така и не разбрах защо колата му - и отвътре, и отвън, беше мръсна и с какви ли не боклуци, нахвърляни навсякъде из нея. Имаше в нея най-обикновен спирт и от най-евтината тоалетна хартия, а не мокри кърпички... (е, така излиза най-тънко...)

Смешен беше, когато тръгна да ми обяснява, че българските шампоани по не знам си колко стотинки (или в краен случай лев и нещо) били много по-качествени от скъпите. Веднъж се впечатлих от опаковката на детски шампоан "Тра-ла-ла" на Рубела, и той като видя цената, реши, че може да купи един такъв на себе си и един на мен - 2,20лв. бройката (по памет).

За протокола - беше си и още е стар ерген.

Само не знам авторките на горните изказвания дали са скъсали с младежите заради самите им странности. Мен много ме дразнеше с опитите си да ме превъзпитава и забележките си като към дете на 5-6 годинки - така се прави, така не се прави. Даже няколко пъти ми направи забележка, когато аз (на косъм да се блъсна в някого примерно) възкликвах: "Упс!" ("Oops!"). Звучало му циганско.

Повече със стари ергени - jamais a la vie.

"The dye is cast
The dice are rolled
I feel like shit
You look like gold"


Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано23.02.08 10:54



Радвай се, че си се отървала! И никога повече при разни, дето ще те учат как да живееш и правиш нещата!
Ти трябва да ги учиш))



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re:нови [re: LlRA..]  
Автор Hungry eyes (werewolf)
Публикувано23.02.08 10:57



Баща ми ми каза наскоро, че съм будала да се хващам с по-големи от мен. Да си хвана по-малък, за да го командвам.



"The dye is cast
The dice are rolled
I feel like shit
You look like gold"


Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: Brie]  
Автор thebeliever (ентусиаст)
Публикувано23.02.08 10:58



ауууууууу просто не вярвах, че е възможно...
Ама вие, момичета нямате никакво чувство за хумор. На такъв бих му залепила амулетче от чесън и чируз под подовата настилка. Ей така, да се побърка от ужас после)))



Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано23.02.08 11:04



Право ти е казал!)) Но "командвам" не звучи добре...става въпрос да има повече сговор и съобразяване с теб! Пък той ще си получава полагащото му се))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!



Тема Re:нови [re: LlRA..]  
Автор gery_motor (мъркаща)
Публикувано23.02.08 11:12



Лелееееее, момичета, направо се смаях от навиците и странностите на бившите ви "кавалери". Чудех се да се смея ли или да ви съчувствам. Радвам се искренно затова, че овреме сте се отървали от тях. Сигурна съм, че сега се чувствате 100 пъти по-добре. Дано да сте си намерили по-добри тяхни заместници



Никой не може да предвиди до какви висини може да излети, докато сам не разпери криле!

Тема Re:Какви бивши кавалери?нови [re: gery_motor]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано23.02.08 11:15



Те никога не са били удостоявани с това звание))...поне при мен. Това са само няколкодневки за запълване на ефира...щото пък съвсем без нищо е скучно))
А да ти кажа честно отдавна спрях да ги броя колко са в историята, като по-задържали се))...щото останалите даже не се поддават на броене)) хехе Моментното ме устройва))



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re:нови [re: LlRA..]  
Автор Hungry eyes (werewolf)
Публикувано23.02.08 11:16



Не може да не е прав - никой родител не иска детето му да страда.

"The dye is cast
The dice are rolled
I feel like shit
You look like gold"


Тема Re:нови [re: gery_motor]  
Автор Hungry eyes (werewolf)
Публикувано23.02.08 11:21



О-хо, нищо не знаеш...

Именно бившият ме запали по класическа хомеопатия. Т.е. не запали, а ме убеди да пробвам заради едно главоболие, което тогава ме мъчеше. Та в един период той се дърпаше да не го целувам или докосвам, защото аз съм била в първите три дни от приема на моите капки, пък той вече бил минал курса от четиридесет дни с неговите, и можело да му навредя.

Беше ме излъгал, че трябва да се пие много минерална вода по време на приема на въпросните капки. Е, после разбрах, че става въпрос за много течности. Ама нали минералната вода е най-евтина...

А ревността е отделен въпрос - на какви цветущи изрази се наслушах за всички момчета, с които съм била говорила. Гледа, сумти, скърца със зъби, а после идва и започва да нарежда кой какъв бил (все негативни определения чувах). Веднъж заяви: "Значи какво, запазваш си правото на свободен лов, а?"

И след като се разделихме, няколко месеца не го бях виждала, после идваше при мен и имаше наглостта няколко пъти да ми предлага да ме закара до нас. :-<

"The dye is cast
The dice are rolled
I feel like shit
You look like gold"

Редактирано от Hungry eyes на 23.02.08 11:27.



Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор strangebrew (in transit)
Публикувано23.02.08 11:23



Не може да не е прав - никой родител не иска детето му да страда.

Не само може, ами и най-вероятно не е прав, т.е. искрено се заблуждава. Отвори тема за цял нов клуб с тоя реплика.





Тема Re: Примерни такива домове!нови [re: LlRA..]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано23.02.08 11:25



Ей ся си представи по-голям хол от този, с персийски килимчета, лъскав дъбов паркет и прочие
ообаче
стой ся, шщото почвам
...........
часовникарско стругче и фрезичка в едното крайченце на холеца
три големи осцилоскопа, денонощно бачкащи
поялници, компове, чарколяци до тавана
в големите години и две немски овчарки плюс определено количество супер маркови бели персийци
жена, хлапета, кеф
даа
ама с годините бившата вече позагуби от артистичната жилка, с която ме свали на времето и аз се пренесох на друга бърлога,
като й оставих мойто си ателиенце излъскано и изремонтирано, без една отвертка вътре

барем си прибрах машинките и чарковете в новата бърлога, ама за книгите няма място, щото па в голямата ми наследствена бърлога една майка припада при вида на поялник, или чук, или менгеме
абеееееееее
от сичко припада мойта мама
такиви ми ти работи



Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор gery_motor (мъркаща)
Публикувано23.02.08 11:27



Ееее неее, направо ме разбиваш

Тази твоя връзка трябва да влезе в в някоя класация:-) :-) Или да напишеш роман :-)

Никой не може да предвиди до какви висини може да излети, докато сам не разпери криле!

Тема Re: и от тук насетне))нови [re: Orcad]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано23.02.08 11:28



Така смяташ да я караш - нали? С менгеменцето в ъгъла))



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re:нови [re: strangebrew]  
Автор Hungry eyes (werewolf)
Публикувано23.02.08 11:30



Ще пусна една тема по този повод скоро - относно родителите, децата, мисленето на добро, и прочие.

"The dye is cast
The dice are rolled
I feel like shit
You look like gold"


Тема Re:нови [re: gery_motor]  
Автор Hungry eyes (werewolf)
Публикувано23.02.08 11:33



Съжалявам, че не съм си водила записки относно епизодите в бившата ми работа - и тя, и тази връзка, вървяха паралелно, и бяха ебаси и филмите и двете. Отървах се първо от работата, а веднага след това и от него. Още се кръстя и благодаря на Господ.

"The dye is cast
The dice are rolled
I feel like shit
You look like gold"


Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано23.02.08 11:45



Това, което описваш като типаж, си е просто самотник с огромни изкривявания на личността. Както разбирам, тук иде реч за маниакални индивиди, всички действия на които имат натрапчиво-ритуален характер. Това, че такъв е чист и подреден, е само едно от външните проявления и съвсем не е там проблемът. Като казвам проблем - това е проблем главно за околните, имащи досег с него хора, но не и за него, защото той не го осъзнава.

А иначе обожавам чистотата! Мърльовци, обитаващи нещо като бърлога, просто да ми се разкарат от главата! У дома, понеже е голямо жилището, чистя всеки ден хола и коридора, а един-два пъти (както се случи) седмично другите стаи. Банята и тоалетната ги мия според кефа и настроението си и ми прави удоволствие, защото много обичам вода да се лее...





Тема Re: Оказва се обаче!нови [re: wasted_youth]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано23.02.08 11:48



Че подобни индивиди са много повече отколкото предполагаме! Та затова се развълнувах искрено


Другият вариант май са тези като Оркад дето се хвали с менгеменцето си в ъгъла на хола и осцилоскопи нек'ви си)) И липсата н авсякакъв ред))...малейййй....не коментирам!

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Много интересно преживяване))нови [re: LlRA..]  
Автор njakoya....tam ()
Публикувано23.02.08 12:21



Хеееееей,Лира.....това не влиза в темата.Почва да се омешва с други неща

И аз мразя да ми пипат кремовете и дрехите....честно мога да полудея!!!Това е отделно от къщите музеи.А ако някой дето се имаме почне фамилиарно да ме докосва по време на разговор/ колкото и топлокръвен да е/съвсем психясвам!



Тема Re: Ясно! И твоята не е лесна!нови [re: njakoya....tam]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано23.02.08 12:24



Не знам...не ги разбирам тия работи...но ти си знаеш))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: wasted_youth]  
Автор njakoya....tam ()
Публикувано23.02.08 12:27



Да бе - това е нормалното!Сега жените ще вземем да излезем някакви мърли

Спомням си от моите преживявания едно кандидат - гадже...Беше си направил мн. скъп ремонт и все това говореше.Изкарвахме доста скучно няколко срещи и накрая ми направи въпрос,че ходя с хубави обувки с ток по страхотният му нов лакиран паркетТрябва да ти кажа,че ми беше ясно,че това е последна среща.
нека си остане с мисълта,че преди това поне ме е веселял - и това не беше вярно де!



Тема Re: Ясно! И твоята не е лесна!нови [re: LlRA..]  
Автор njakoya....tam ()
Публикувано23.02.08 12:28



Е какво-теб не ти ли е гадно да ти пипат личните вещи???



Тема Re: Бе той))нови [re: njakoya....tam]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано23.02.08 12:31



Трябваше да ти пипне кремчетата и да те подокосва, докато си говорите и всичко щеше да си дойде на местото ...и да се изясните))



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Бе той))нови [re: LlRA..]  
Автор njakoya....tam ()
Публикувано23.02.08 12:34



Стига,че от сутринта да ги пиша и чета......и да се смея не е на хубаво.Уж много хубаво не било на .....



Тема Re: Ясно! И твоята не е лесна!нови [re: njakoya....tam]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано23.02.08 12:37



Не...ама сигурно май не е нормално)) ТрЕбе да тренирам да ми е гадно...май))
какво гадно бре...дечко е навсякъде, докопа ли нещо следва пълна инспекция, със съпруга ползваме един и същ дневен крем, както и този за ръцете)) Всеки си пипа навсякъде...нали си е у дома?


Не се замислям за такива неща с една дума))
А и навън бизнеса ми е свързан с това, всеки да ми пипа и да ползва нещата ...хаха))
Но както казах, явно аз не ги разбирам тия неща))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Ясно! И твоята не е лесна!нови [re: LlRA..]  
Автор njakoya....tam ()
Публикувано23.02.08 12:43



Да се разхвърля и така нататък,нищо не ми е чуждо.....Ама кремове и дрехи се дразня!



Тема Re: Оказва се обаче!нови [re: LlRA..]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано23.02.08 13:09



Аз онези, с осцилоскопите, ги уважавам и разбирам! Защото и аз съм от тази порода.

Не е задължително обаче всичките тези апаратури, оборудвания (equipment) и пр. тежко имане да е комбинирано с мръсотия до шия! Аз моите си работи ги стопанисвам прилежно и ги почиствам, защото при възникване на кочина ще вземе да ми стане такова едно нервно...

На мен ми се случи да попадна в квартирата на 60-годишна мома. Смрад, мръсотия до повдигане, абсолютна бъркотия, пълен бардак и мизерия. А има пари!! Гнус ме е да си спомням в детайли, пък и не искам да го пиша тук, защото нейна си работа. Всъщност, квартирата й е като нея самата... От такива бягам надалеч, аз харесвам редовните хора!



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: njakoya....tam]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано23.02.08 13:29



Нищо прекалено не е нормално! Но пък никой насила не ни кара да понасяме хора и навиците им, ако не ги харесваме. Нали?

По твоя случай: насила хубост не става. Изкарали сте няколко скучни срещи - ами, стига толкова, ясно е, че няма откъде да дойде интересното с този човек. А колкото до ходенето с обувки в къщи - и аз не понасям да ми се разтъпкват така. Няма значение дали това става с хубави обувки или не, все едно - тези обувки са стъпвали по улиците, които са доволно мръсни.



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: wasted_youth]  
Автор njakoya....tam ()
Публикувано23.02.08 14:13



Да обаче,когато имам гости не ги карам да се събуят





Тема Re:Хич не отпочвайте тая тема тук!нови [re: njakoya....tam]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано23.02.08 14:17



Имаше една подобна навремето за събуването или против в клуб "Семейство" май беше...събрала беше над 400 мнения



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Аз имах, Лира,нови [re: LlRA..]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано23.02.08 14:59



и беше относително добре, стига да не пусках много руси косми, че гарнитурите му бяха кафяви, и страхотно личеше... Имаше повече помади за лице и повече кремчета срещу бръчки, отколкото имам аз сега, вярно, че той тогава беше пет години по-голям, отколкото съм аз сега... А тогава пък аз ИЗОБЩО не ползвах никакви кремчета срещу старост

Обаче, много беше кротък и хубав! И спретнат, чист и т.н. Една част от миналото ми, за която се сещам с умиление! Не сме живели заедно, та не знам дали нямаше да ме сиктирдьоса, но като за гадже нямаше грешка!



Тема Аз нямам нужда да си го представямнови [re: Orcad]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.02.08 15:43



От четири години се боря с този вид артистичност.

Може би щото всеки търси, което няма, ама вече подредените ми се струват по-добрия вариант.

Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Тема Re: Аз нямам нужда да си го представямнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано23.02.08 17:12



Подредени или дресирани?
Има разлика...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Аз нямам нужда да си го представямнови [re: anbra]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.02.08 18:11



Абе, все ми е тая, стига да не се налага да ходя след него тайно да му изхвърлям станиолчетата от шоколади, тапите от бутилки, остатъците от свещи и всички останали ВАЖНИ НЕЩА

, които могат някога да му потрябват за специални и секретни задачи.

Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Тема И аз така !нови [re: njakoya....tam]  
Автор jamie (знаеш кой)
Публикувано25.02.08 18:39



Пипне ли ми някоя вазелина - веднага слагам кафето (и райбера)





Тема Re: И аз така !нови [re: jamie]  
Автор njakoya....tam ()
Публикувано25.02.08 20:28



Хахааха,всички се засмяха

Това в кръга на шегата...Аз съм много ревнива на тема - пипане на козметика.Съжалявам,не е много.....Има и по-лоши от мен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.