Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 05.10.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Пак съм аз.....и пак ме боли....нови  
Автор Ocharovatelna(brunetka) (непознат)
Публикувано15.02.08 18:35



Това е!!!!....Окончателна раздяла......грозна и тежка

.Мнооооогооо боли,много...

Сега стоя сама,рева като на умряло и размишлявам........да дам ли отново последен шанс при много такива предишни и все неуспешни.Той иска да се промени,но......неможе.По-силно е от него.След като се стигне до грозните сцени и тежките думи и обиди,има ли смисъл и надежда,че всичко може да се изчисти????.....за съжаление съм обезверена за това.
Както е казал Хайтов......."Едно е да искаш,друго е да можеш,трето и четвърто да го направиш".
При него налице е само първото условие,макар,че и за това се съмнявам вече.
Много го обичам и незнам какво да сторя,чувствам се ужасно и в безизходица.
Както и да е.......исках отново да си изплача болката пред вас,защото моите хора вече вдигнаха ръце от това.
Благодаря ви,че ме прочетохте.



Тема Re: Пак съм аз.....и пак ме боли....нови [re: Ocharovatelna(brunet]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.02.08 18:38



Не знам какво трябва да променя той, щото не съм чела предишните теми, но ако е искал да го промени, вЕрвай ми, че щеше да го е направил. Другото са малодушни приказки на нещо, дето прилича на външен вид на мъж или пък чисти лъжи.

Та, не разбрах за какво се кОсиш.

Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Тема Re: Пак съм аз.....и пак ме боли....нови [re: Ocharovatelna(brunet]  
Автор danaia_n (минаващ)
Публикувано15.02.08 18:42



Поплачи си, наспи се. Това и до сега го преживявам, мисля че стана от ония латино сериали вече. Просто свикнах с тоя филм. Уж трябваше да решавам или или. Е не го реших. Прочетох тук само "щом го мислиш значи не си сигурна". И спрях да мисля



Тема Re: Пак съм аз.....и пак ме боли....нови [re: Ocharovatelna(brunet]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано15.02.08 18:51



Знам, че много тук няма да го приемат за достоверно, но:





Тема Re: Пак съм аз.....и пак ме боли....нови [re: Ocharovatelna(brunet]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано15.02.08 18:52



Първо - никога не се притеснявай, че тук досаждаш на някои

Затова пиши винаги, когато имаш желание да споделиш нещо. Това облекчава и ти позволява, разказвайки ситуацията, да я погледнеш от различен ъгъл.

Второ - струва ми се, че ти трябва малко време. Да премислиш и да подредиш приоритетите в твоя живот. Не съм чела подробно предишните ти теми, но ми се струваш ужасно объркана...

Трето - това, че той не се е променил... ами ние не бива да променяме хората или да очакваме това от тях. Ако те искат - променят се, ако не - ние си правим съответните изводи и вземаме съответните решения. Но да очакваш, че някой ще се промени след седмица, месец или година... това е твърде наивно и е загуба на нерви, време и емоции. Получава се омагьосан кръг, от който ти искаш да излезеш, но не можеш...

И четвърто - Само страхът прави нещата невъзможни...


Ако ти дадат лимон, направи си лимонада

Тема Re: Пак съм аз.....и пак ме боли....нови [re: Фoтoн]  
АвторOчapoвaтeлнa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 18:57



Благодаря ти Фотон,
това го прочетох вече и е абсолютно вярно.Но не става въпрос за обикновена депресия,просто сърцето ми се къса в момента и то в буквалният смисъл





Тема Re: Пак съм аз.....и пак ме боли....нови [re: Ocharovatelna(brunet]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано15.02.08 18:58



Както боли, така и ще отмине. Наистина, най-добре би било да не помниш някои грозни моменти, но и те се забравят с времето. Просто си повтаряй старата приказка: "Всяко чудо за три дена!" Дай си ги тези три дена, за да се наплачеш на воля, така, че да ти омръзне. Направо си го постави за цел.


Ще видиш, че после ще ти стане малко по-леко, после още по-леко и след година, примерно, като се обърнеш назад, няма да ти се вярва, че всичко това се е случвало с теб.
Това им е хубавото на грозните и тежки окончателни раздели, че изгарят всички мостове зад себе си. Всеки опит за връщане назад би бил равностоен на самоубийство. Веднъж ти бях казала, че не ти е писан този човек. Не става, сама виждаш. И точно защото много го обичаш, трябва да го освободиш от себе си. Ако не сте повече заедно, животът и на двама ви има по-големи шансове да бъде по-щастлив.



Тема Re: Пак съм аз.....и пак ме боли....нови [re: White_Witch]  
АвторOчapoвaтeлнa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 19:02



Благодаря ти много,
знам,че тук всички хора са готови винаги да подадът ръка,затова и ви се доверявам.
Ако искаш и имаш време да четеш,предишната ми тема е "Има ли спасение от ревността".
Ще пиша пак по-късно,че сега не съм в състояние.



Тема Re: Пак съм аз.....и пак ме боли....нови [re: Aлиca.]  
Автор danaia_n (минаващ)
Публикувано15.02.08 19:03



Теоретично да. Но тя го обича.



Тема Re: Пак съм аз.....и пак ме боли....нови [re: Aлиca.]  
АвторOчapoвaтeлнa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 19:06



Може би си права,но той е едно добро същество по принцип и си го обичам. Винаги е бил свободен да решава и действа както иска и намери за добре.Аз не съм ог хората,които ограничават,обсебват,изискват и поставят условия.Смятам,че любовта е безусловна когато е истинска.А моята е такава.
Ще се наплача......какво друго ми остава и без това






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.