Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Колко ще ми излезе...  
Автор Hungry eyes (almost unreal)
Публикувано08.02.08 13:24



Прочетох в темата за кюлотите и прашките следното мъжко мнение: "Аз събирам опит още понеже съм млад и зелен. Та сега смятам колко ще ми излезе една жена със 150 чифта обувки и къде ли ги слага..."

Сетих се за един случай преди години, когато имах среща с един мъж и бях толкова превъзбудена, че само го гледах като хипнотизирана, а сокчето ми стоеше непокътнато пред мен. В един момент, когато бях изпила може би количество, колкото един пръст от сокчето, и продължавах да гледам в несвяст, младежът вдигна чашата със сокчето на нивото на очите си, погледна я и каза: "Ееей, ти си идеалната съпруга!" (=много евтино ще ми излезеш) Аз му казах: "Жените по принцип не пием и ядем много". Той: "Аааа, знаеш ли какви ги има!!"

Въпросче към мъжете: когато започвате връзка, или преди да се ожените за дадена жена, правите ли си някакви изчисления "колко ще ви излезе" дамата? Обръщате ли внимание на това какви и колко скъпи дрехи, аксесоари, бижута носи тя? Колко често се гримира, ходи на фризьор, и т.н.?

"The dye is cast
The dice are rolled
I feel like shit
You look like gold"


Тема Като цяло - не. [re: Hungry eyes]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано08.02.08 13:28



Забелязвам когато е хубава за мен



Но разходите не са фатални - освен в крайни случаи (не ми се е случвало).



Тема Re: Колко ще ми излезе... [re: Hungry eyes]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано08.02.08 13:40



...................не е проблема в количеството на обувките и кюлотите, а на какво се обличат и обуват.....ако дупето е шикозно и краката супер перфектни........мъжете забравят тогава колко им струва



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Като цяло - не. [re: jamie]  
Автор Hungry eyes (almost unreal)
Публикувано08.02.08 13:41



А кои са крайните случаи за теб?

Да си купиш прашки за 150лв. краен случай ли е?

Преди година една жена ми разказа как съпругът й за четири години е сменил три нови коли, а тя вкъщи пере с "Перла 04"...

"The dye is cast
The dice are rolled
I feel like shit
You look like gold"


Тема Re: Като цяло - не. [re: Hungry eyes]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано08.02.08 13:45



........................ха и още е жив тоя момък...не ми се вярва



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: [re: Джoaннa]  
Автор Hungry eyes (almost unreal)
Публикувано08.02.08 13:46



Въпросът не е в количеството - чифт обувки могат да имат цена от 30лв, а други - цена от 600лв, едни кюлотки могат да бъдат 3лв, а други - 90лв, и т.н. ...

"The dye is cast
The dice are rolled
I feel like shit
You look like gold"


Тема Re: [re: Hungry eyes]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано08.02.08 13:49



...........да така си е ,но винаги има значение кой ги носи,примерно винаги нося високи токчета,сега понеже е зима и си слагам разни стъргачки ,да ми е удобно и веднага се забеляза от мъжката част където работя че нещо ми липсва......че нещо не ми е наред,естествено ръста ,с токчета ставам около 180,без тях съм около 168....това е,мъжете всичко забелязват



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: [re: Джoaннa]  
Автор Hungry eyes (almost unreal)
Публикувано08.02.08 13:53



Може и да забелязват, но не са те тези, които вадят от джоба си и плащат за твоите "стъргачки". Схващаш ли?

"The dye is cast
The dice are rolled
I feel like shit
You look like gold"


Тема Re: [re: Hungry eyes]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано08.02.08 13:57



....................да,но има и такива които вадят за да не те гледат в такъв вид,тактика един вид



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: [re: Hungry eyes]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано08.02.08 13:57



Натрупах известен житейски опит и стигнах до извода-който е***-той да купува.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.