Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:09 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема търся мнение от мъжетенови  
АвторEлизaбeт (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 17:03



Без да драматизирам ситуацията, само искам да си сверя часовника. Интересува ме по-скоро мнението на мъжете...
Разведена съм от 4 години, с дете. От близо година имам връзка с мъж, който е малко над 40, а аз съм под 40. Отначало се виждахме по разни поводи – театър, или подобно мероприятие. После започнахме да прекарваме заедно почивните дни в седмиците, когато детето е с баща си, т.е два уикенда месечно. От няколко месеца насам сме заедно всеки уикенд, дори и с детето. Чудесно се разбират, нямат проблеми в отношенията си. Той идва у нас, вечеряме, гледаме филми, говорим си...в неделя спим до късно, после закусваме и той си тръгва. (Нека спомена, че никога не е бил женен, няма деца. Има много хубава професия, умен е и е много хубав на всичкото отгоре...чудя се как е останал сам...)
Какво ме притеснява ли? Имам усещането, че съм му нещо като съботно-неделна програма, рутина за почивните дни. Държи се супер с мен, нямам никакви забележки, но на практика връзката ни по никакъв начин не се развива. През седмицата дори не ми се обажда. Аз по-рано му звънках, всеки ден му пращах съобщения, но той не отговаря, или ако се обади е един-два пъти максимум през седмицата. Живеем на 15 мин пеш един от друг. Работим на 5 мин един от друг. Работата му е такава, че не може да излиза, но след работа....често свършва в 13-14 следобед. Не очаквам да съм център на внимание, но някакси ме тревожи това, че СЪС СИГУРНОСТ се обажда в събота, за да се уговорим за вечерта. През седмицата може и да не се сети....
Имах много страст в себе си, показвах му я, пращах му малки подаръчета на работа...е, от време на време, да не реши, че го обсебвам пък. Сега усещам как нямам тази тръпка да правя подобни жестове. Колкото и да го харесвам, не съм особено развълнувана и за съботно-неделните ни срещи вече.
Кажете ми, мъже, това поведение нормално ли е...по-точно мога ли да очаквам сериозна връзка, която да прерастне в ежедневна, а даже и в съжителство, а защо не и повече от това...Аз определено очаквам брак, още деца...Казала съм му моята позиция, знае я, приема я, но не следва никакво развитие. Като казвам развитие, имам предвид поне желание да се чуваме по-често...Изобщо има ли смисъл да си губим времето?
Още веднъж да кажа, че не драматизирам, а само искам да чуя мнения на мъже, за да си сверя часовника.....може и жени, разбира се





Тема Re: Айде мъжете))нови [re: Eлизaбeт]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано07.02.08 17:10



Вие сте на ред))...то отговора и ние го знаем, ама нали въпроса е към ВАС)) Ще чета с интерес!



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Айде мъжете))нови [re: LlRA..]  
АвторEлизaбeт (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 17:12



Добре де, може и жени, нали се разбрахме. Интересува ме мъжката гледна точка повече, защото ми се иска да знам какво става в главата на един мъж...в такава ситуация.



Тема Re: търся мнение от мъжетенови [re: Eлизaбeт]  
Автор Taз (дявол уж)
Публикувано07.02.08 17:17



..чудя се как е останал сам...
Ето така:
Държи се супер с мен, нямам никакви забележки, но на практика връзката ни по никакъв начин не се развива.

Добре зададен отговор





Тема Не ми харесва....нови [re: Eлизaбeт]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано07.02.08 17:21



...е моето мъжко мнение.
И то не защото ти искаш деца и брак, а той не (вероятно).
А защото не мога да си представя да се обаждаш на любимата жена само в събота, заради единия секс.
Та така....



Тема Re: Айде мъжете)) [re: Eлизaбeт]  
Автор Taз (дявол уж)
Публикувано07.02.08 17:27



Всеки мъж има различни мисли в главата си. Както и жените междувпрочем.
Твоя човек може да има страх от обвързване. Нямам конкретни впечетления, но от известна възраст натам хората, ако не са били в семейство трудно се обвързват отново.
Мразя да правя генерални изводи - просто ти давам тема за размисъл, макар че тя вече май е на дневен ред щом си я пуснала като тема в клуба.



Тема Re: търся мнение от мъжете [re: Eлизaбeт]  
Авторmiraboo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 17:29



Имах приятелка със същия проблем, работеха не на 5 мин, а в една сграда и той не се сещаше за нея през седмицата. Всяка събота и неделя бяха заедно, но през седмицата той сякаш имаше отделен живот - само негов.
Ето какво се случи с нея - тя го напусна, защото се умори.
Той започна да я преследва, предлагаше й брак и се промени сякаш стана мечтания кандидат съпруг. След няколко месеца тя се предаде, реши, че не е била права за него. Заживяха заедно, но нещата се върнаха като в началото само дето имаха обща квартира. Тя го напусна пак, надявам се да е за последно, защото тя е все още млада и харесвана жена, освен това неговия маниер на връзка много я измъчваше и й причиняваше болка, а и тя има дете и иска семейство и така.
Май много се отплеснах но нейния случай беше същия и той никога не беше имал брак. Сега тя е с друг мъж, нямат брак, но са си семейство, той е по -млад от предишния и много по - отговорен към нея и детето.
Ти си прецени! Късмет!



Тема Re: търся мнение от мъжете [re: Eлизaбeт]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано07.02.08 17:45



Тцъ


щом след толко свалки не му е притрепнало на пича
зАбрави

неща да съм лош пророк
ама...........



Тема Re: според мене [re: Eлизaбeт]  
Автор BGanio (селянин)
Публикувано07.02.08 17:48



връзката си ви е супер
Ама жените все искате Още нещо



Тема Жена съм, [re: Eлизaбeт]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано07.02.08 18:01



но и аз съм видяла това-онова....
Според мен, човекът обича да си "играе" на семейство, но кански се страхува да поеме отговорност за него и спазва дистанция, разграничава се.

Питай го и ще се увериш, че всичките му предни връзки, са се провалили заради това. Имал ги е, докато отсрещната страна е проявила претенции към него в това отношение.

Carpe diem! Volente deo!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.