Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:47 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема no comment  
Авторбpaвo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 02:50



Не успях дори да ти отговоря. Бързаш. Твърде много бързаш да триеш и заключваш. Не разбирам защо. Ако беше проявила минимално търпение към един нерегистриран потребител като мен, може би щяхме да поговорим нормално за моите или дори твоите проблеми - уви... тук това вече не е възможно. Хайде, тръкни пак с гумичката и със здраве



Тема Re: no commentнови [re: бpaвo]  
Автор dreadx (минаващ)
Публикувано07.02.08 08:00



Това ще да е продължението от другата тема..

Не знам как вие ги разбирате нещата, но мисля, че човекът не иска наистина да изгони някого от тук. Не иска и да ви казва за какво да пишете и за какво не. Изглежда ми по-скоро като забележка. Защото много сте компетентните, в теми за прашки, вибратори, банкомати. Но когато се стигне до обсъждане на сериозни неща, не е нужно да ги въртите пак около същото.

Когато се пише нещо, не забравяйте и че в различни моменти и състояния може да се възприеме различно. Тъкмо срещнах в една друга тема пример за разочарование след ПРЕпрочитане на книга на Буковски. Значи на първото четене книгата се е харесала, на второто - не. Когато става въпрос за книга никой не ни кара да четем, а и непременно да имаме отношение към автора, пречупено през моментния ни мироглед. Много пък са тези, които обичат неговата - "пияна от бира душа, по-тъжна от всички мъртви коледни елхи по света." Книгата обаче е завършено произведение.
Във форум общуването е двупосочно и с много по-малко думи. Не можем да не градим постоянно впечатление за автора. Когато пишем във форум трябва да имаме предвид, че ще бъде прочетено и за вибраторите, и съветите ни за нечий развод, и всичко. Не можем да даваме съвети на някого, а той да вижда, че ни е доста по-безразличен от вибраторите.. ;)

p.s. Сега да не го възприемете лично - никой конкретно нямам предвид, просто уважението към останалите.



Тема За какво става дума, по дяволите!?!?!?нови [re: бpaвo]  
Автор ASSASSlN (специалист)
Публикувано07.02.08 08:09



Какви са тия загадки??? Коя от двете модераторки те е търкала посреднощ?

Вече не използвам пълен член и винаги ще изписвам "във" и "със".


Тема Re: За какво става дума, по дяволите!?!?!?нови [re: ASSASSlN]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано07.02.08 08:10





Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Мдааа, тази нощ е имало екшъннови [re: anbra]  
Автор ASSASSlN (специалист)
Публикувано07.02.08 08:37



Е, те заради това не искам Интернет вкъщи. По цели нощи ще вися пред монитора.

Егати, на какво заприлича клуба ни???!!! Нито шегите ни - шеги, нито можем сериозно да говорим.

"Очаквам искрено и достойно да пуснеш тема за нещата, които наистина са важни за теб и които са ти проблем!"

Ми, хубаво. Айде, тогава, вземи и заключИ тъпоъгълната тема на Ева за кюлотите. Със същия аргумент.

Вече не използвам пълен член и винаги ще изписвам "във" и "със".


Тема Брей, какво ли енови [re: ASSASSlN]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано07.02.08 08:54



станало тази сутрин, че изведнъж всички се събудихте такива големи моралисти...

, пък с толкова малко чувство за хумор.

Темата на Ева си е надлежно маркиран офтопик, с доста забавна и явно интересна на женската част от клуба тематика, вътре поне засега няма нищо цинично или обидно, а настроението като цяло и е позитивно и шеговито.

Ако клубари настояват - ще я изтрия или преместя, но тогава ще извадя абсолютно същия аршин и за твоите музикални теми, пародийните ти анкети за Саркози, " виртуалния бар" и прочие...
То ако вървим по този път - скоро ще трябва да махнем и закована тема за културни развлечения в началото.
Всъщност, както решите - за мен е ДОСТА по-лесно да трия и местя, вместо чинно и прилежно да редактирам вулгаризми или да отговарям изчерпателно / сакън да не остане някой неинформиран/ на явни флейм/спам теми като тази.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 07.02.08 08:55.



Тема Re: абе Нети))нови [re: MamaNetty]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано07.02.08 09:25



Дай пред името на клуба да сложим един ковчег и черен кръст и задължително, ама абсолютно задължително да стане всеки да слуша траурният марш докато пише тук....та настроението му да е адекватно на възгледите на тези, които искат такава сериозна "взаимопомощ"!
Леле какви песимисти са се навъдили напоследък!



Айде малко да се потрансформират в реалисти))....

И да наблегнат на чувството за хумор, самоирония...то че си има сериозни проблеми, има...така е! Но пък дай дазабраним някой даже и неволно да се поусмихне ...е така, на всички да ни е гадно и противно от настоящи и бивши половинки и да ревем с глас и дасе вайкаме! Егати))...Е два развода преживях и трети ако се наложи, ама то такова чудо , такава драма не съм си и помисляла да допусна да ме мори)) Свят голям, шарен...я колко закачки -играчки ти предоставя))
Абе знам, че ти ме разбираш, ама е така си думам...за разсънване....айдеее, време е за кафето и цигаратаааа)))/аз съм от упадъчните, дето не мислят да живеятдо 80/



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема А?нови [re: бpaвo]  
Автор Eva B. ()
Публикувано07.02.08 10:26



Ти ли си оная мама от заключената тема?
Понеже ми говориш нещо, да си използвам правото на реплика.

Когато събереш моя опит и си изживяла моя живот, тогава ела да ми казваш какво знам и не знам. Защото ако си мислиш, че с твоите дребни всекидневни проблемчета можеш да ми говориш за прецакан живот много се лъжеш.
Така че имам пълното право да ви наставлявам, ако искам, как да живеете. Повечето от вас отдавна са забравили как се прави това, за съжаление.



Тема Re: no commentнови [re: dreadx]  
Автор Eva B. ()
Публикувано07.02.08 10:31



Шегуваш се, нали? След като аз съм говорила за онова празно плямпало Буковски казваш, че не било лично? Хайде, моля.
Първо, ти не можеш да не вземеш отношение към един автор, когато го четеш. Да не вземеш отношение означава, че той не те е докоснал, в положителен или отрицателен смисъл. Може би единственото добро в този ред на мисли, което мога да кажа за Фактотук е, че ме отвращава. Ако не друго, авторът е създал емоция.

Второ, само ограничен човек може да си мисли, че понеже можеш да говориш за кюлоти не можеш за друго. И е смешно това отношение, издаващо вашето ограничение. Нямаш свободата да говориш за каквото си искаш. Тъжно е да се живее и мисли така.



Тема Re: А?нови [re: Eva B.]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано07.02.08 12:39



Така че имам пълното право да ви наставлявам, ако искам, как да живеете. Повечето от вас отдавна са забравили как се прави това, за съжаление.
Хе хе , най-много да ни кажеш по колко чифта гащи би следвало да имаме.



Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.