Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Не питаш мен, но да си кажанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано30.01.08 09:05



Естествено, че не му даваш повече. Две мнения по въпроса няма. И моята логика е същата.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re Вие всичкинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторбoдилчeтo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 09:10



пишете и имате предвид столицата.Да 4лв ми се струват нормални.Но в прованса това си е просто набутване в лапите на нарко-дилърчетата!А идеята за изкарване на допълнителни пари тук е невъзможна!Ква почтенна работа,бе хора?Пак при нарко-барончетата може само!Моичкият през февруари навършва 15г-за сега му стигат 2+карта за автобуса!Е и за кино или подарък...



Тема Не,нови [re: anbra]  
Автор Eva B. (ﺚﻖ)
Публикувано30.01.08 09:18



не ме питаш това. Питаш ме какво да се прави, ако детето ти пуши.
Не знам. Няма универсална рецепта за това, както няма и универсално дете.
Но знам, че е безумие родител да смята спокойно дневните пари за цигари за детето си! И че най-малкото, тези лев и нещо, който се пишат в графата "даване за цигари" не трябва да ги има.



Тема Re: Я па тоя как ме ядоса!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор MonaMonsano (гърмян заек)
Публикувано30.01.08 10:11



Ох....камък ми падна от сърцето! Вече си мислех, че май само аз не одобрявам да се дават пари за цигари на 16-годишно дете



Че да им даваме и по левче-два отгоре и за джойнта, а?! То и от марихуана никой не е умрял



Тема Re: Не,нови [re: Eva B.]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано30.01.08 11:20



Ами анджък това питам. Защото аз също не знам какво би трябвало да се направи. Добре, че не ми е идвало до главата. Чиста случайност, междувпрочем...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Гледай сега хубавицо,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано30.01.08 11:21



ще ти копна темата ми отгоре, защото ти не я виждаш и ще ти я сложа тук за да те попитам: Къде съм писал, че искам съвет за нещо?

Тъй, като Търсиистината пак успя да ме докара до 180/140 кръвно налягане, искам да направя една бърза блиц анкета.

Абстрахирайте се от финансовите си възможности и от това какво искаме за нашите деца.

Въпроса е:
С колко пари (екзистенц-минимум) на ден трябва да разполага един тинейджър, навършил своите 16 години оня ден (спомняте си, почерпих по този случай) ?

Предварително благодаря за отговорите.


Философки. Абе, на вас да не ви забраняват по цял ден да говорите, че тук си изливате говорилото за цял ден?



Тема Виж сега, Радонови [re: Rado™]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано30.01.08 11:24



Не че нещо, ама много мразя някой да ми казва колко и какво да говоря. Като си пуснал тема, ще си говорим колкото и каквото смятаме за нужно, пък ти ако щеш чети.



Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Тема Пак говориш празнинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано30.01.08 11:34



приказки. Говори си каквото искаш и където искаш. Аз пък най-мразя да ми дават съвет без да съм го искал. Погледни си по-горе постинга ти към мен и ще разбереш защо ти отговорих така.
Защото вие не зачитате желанието на пускащия темата. Поисках ви една блиц анкета, а вие оспамихте и оакахте с Ева и Маркизата всичко.
Май ще трябва друг път да се слагам табела от типа:
"Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук!"

Хайде, целувки и хубав и слънчев ден.





Тема Re: Екзистенц-минимумнови [re: tyrsiistina]  
Автор danaia_n (минаващ)
Публикувано30.01.08 12:28



Четох, четох, щото и аз давам 2 лв, че понякога не ги и иска, щото имал, и не мога да разбера какво прави едно момче на 16 (щото момиче е съвсем друг филм) с 5 лв на ден. При положение, че се храни в къщи и всичко друго му е осигурено. Вчера специално разпитвах - закуска, безалкохолно и толкоз. И това правело 1,50 макс. Или другите деца ядат други неща или в тия 5 лв се включват и други разходи, знам ли. Ако някой сподели какво правят с 5 лв ще ми е интересно.



Тема Re: Екзистенц-минимумнови [re: Rado™]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано30.01.08 12:41



Както го научиш мисля,поне при мен е така




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.