Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Ева,нови [re: Rado™]  
Автор Eva B. (ﺚﻖ)
Публикувано30.01.08 01:53



С какво те нервирам точно?
И моля, не псувай!
Какво ще ме убеждаваш, че няма нещо нередно да смяташ пари за цигарите му, когато му даваш джобни ли? Хайде, да ми го спестиш!



Тема Много филминови [re: Markizata]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано30.01.08 01:54



гледаш

, но няма лошо в това.



Тема Re: Маркизо,нови [re: Markizata]  
Автор Eva B. (ﺚﻖ)
Публикувано30.01.08 01:55



Гледала ли си Първичен инстинкт 2? Там на стената на главния герой имаше култова фраза на немски





Тема Попитах нещо.нови [re: Eva B.]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано30.01.08 01:56



А ти не отговаряш. После ще ти кажа аз. И рядко псувам, но по теоритиците на България много често.





Тема Re: Попитах нещо.нови [re: Rado™]  
Автор Eva B. (ﺚﻖ)
Публикувано30.01.08 01:59



Сега почваш да ме нервираш и ти!
Така е, теоритик съм, какво ли разбирам от рак, само имах един такъв миналата година! Можеш спокойно да продължаваш да ме псуваш, значи!
Не, нямам деца - странно е, че питаш, сега да не кажеш, че ако имам мога да размисля и да им давам от добро сърце пари за цигари?
И сигурен ли си, че въобще си разбрал за какво говоря точно (БГаньо ме разбра добре, ама ти ме съмняваш...)?



Тема Така както тинови [re: Eva B.]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано30.01.08 02:12



не ме разбра, а тръгна да си чешиш женското его. Мляс, мляс - това са два емотикона за целувки.
Аз попитах за деца, колко си отгледала? Като ги докараш (де с лошо, де с добро, де с правилно, де с неправилно) до поне 15 годишна възраст (поне едно) и като го предпазиш от тютюнопушене (щото аз на малкия който единствено пуши от двамата му слагах ЗОРЛЕН цигарата в устата) тогава можем да бъдем равнопоставени в разговора.

Не се сърди, ама не го смятам за сериозно това, което правиш спрямо мен в момента.





Тема А, между другото,нови [re: Eva B.]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано30.01.08 02:16



не ми е интересно да говоря с хора, които заради това, че НЯМАТ кво да правят се заяждат с мен, за това ти желая ЛЕКА НОЩ и ХУБАВ ВЕЧЕР. Можеше да се комбинираш с Маркизата да си вече навън.



Тема Re: Така както тинови [re: Rado™]  
Автор Eva B. (ﺚﻖ)
Публикувано30.01.08 02:19



Подобни изказвания не ти отиват.
Не мисля, че темата за тютюнопушенето е подходяща за чесане на его и подобни намеци не ти правят чест. Има неща, които са прекалено важни за да бъдат подмятани ей така, от която и да е страна.
Тук не става дума за това кой до къде е докарал децата и от какво ги е предпазил, а че е абсолютно неприемливо, дори да подозираш, че детето ти пуши, да предвиждаш перо в бюджета му за цигари!
Има разлика между това да си се "провалил" в нещо и в това активно да съдействаш за нещо.
Ако не си успял да спасиш някой от самоубийство не си виновен, но ако си му дал пари за въжето определено носиш наказателна (за морална да не говорим) отговорност.



Тема Re: А, между другото,нови [re: Rado™]  
Автор Eva B. (ﺚﻖ)
Публикувано30.01.08 02:21



Така и не ми стана ясно защо реши, че се заяждам с теб, но нейсе.
Може наистина да си леко свръхподозрителен към всичко казано ти :)

Лека нощ и на теб.



Тема Абе, ти явно нямаш децанови [re: Eva B.]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано30.01.08 02:24



и много неща не са ти ясни. Хайде лека нощ и вземи се наспи от такива тежки мисли. А като се наспиш, вземи си помисли, ако можеш, като пушач, кво правиш като ти се пуши, а нямаш цигари. Хайде сполай ти теоритико. Лека нощ и хубявя сутрин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.