Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:57 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re:когато...нови [re: Hungry eyes]  
Автор LlRA.. (old and wise)
Публикувано17.12.07 17:20



...живеех в NY и на Манхатън викахме ...маалата!



Маалата е цялото земно кълбо...нЕма къде да избЕгаме))...освен ако ти понася да си в безтегловност!/ама това усещане става и след бутилка Виски например))/

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: затова!нови [re: mirror_]  
Автор LlRA.. (old and wise)
Публикувано17.12.07 17:23



Още началната тема трябваше да включва размера на сметката, къде се развива действието и др. минимални като сметката подробности!

Обаче, аз си мисля за господина))...гледал , слушал и знам какво си е мислил:..."Море тия двете, така хубаво си хортуват...що да не ги емна къмто дома и да им покажа аз - Тройка на свечеряване)))"



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор LlRA.. (old and wise)
Публикувано17.12.07 18:33



"Да се надцаквам с жена с двайсет години по-възрастна от мен - ами, смешно е... "

Разбира се , че не можеш да се надцакваш диър))...има още хляб да похапнеш докато качиш картите до тази прекрасна възраст, когато не ти идва на акъла да се пускат подобни впечатлителни теми и да се давиш в собствен сос)))) Дано ме разбереш правилно!



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re:когато...нови [re: LlRA..]  
Автор Eva B. (ﺚﻖ)
Публикувано17.12.07 18:36



Така е, няма къде да избягаме :)



Aко отрежеш с ножица едно безкрайно въже дали ще получиш две безкрайни въжета?

Тема Re: "Балдъзата" плати...нови [re: пyтьo]  
Автор strangebrew (definition? heh)
Публикувано17.12.07 18:39



Какъв точно ти е проблемът, че не разбрах?



Ако и изнася да се прави на момиченце, ами ще си понася и последствията; а от една възраст (тийнейджърска нататък) това даже може и проблеми да създава.

Ако имаш предвид шаха - сри, Карпов повече ми допада, а абсолютен фаворит е Нимцович.

Няма ни бира, ни пелин - и аз събирам багажа и няма време за готвене.



Тема Хе-хенови [re: LlRA..]  
Автор koм (пристрастен)
Публикувано17.12.07 18:54



Аз точно това бих си помислил на негово място. Ама като чета тук какви драми се развиват и колко анализи се направиха - ми - то - жените само за глупости мислите, бре. Добре, че има и такива като Лирката - да помислят за важните неща в живота.

А на въпроса - отговора го е дал Алеко, чрез най-известния си герой: "Имал си бол пари - платил си".






Тема Re:нови [re: пyтьo]  
Автор Hungry eyes (almost unreal)
Публикувано17.12.07 19:38



В отговор на:

Няма какво да се молиш на мъжете - ти вече ги уплаши в една друга тема.


Ами...щом не мога да ги уплаша с външност, поне с думи да опитам...



Тема Re:нови [re: LlRA..]  
Автор Hungry eyes (almost unreal)
Публикувано17.12.07 19:42



Права си - не мога да се меря и с бръчките и килограмите, които имат жените на прекрасната възраст с двайсет над моята...





Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор Eva B. (ﺚﻖ)
Публикувано17.12.07 19:48



Това е нечестно :)
В бръчките няма нищо страшно или лошо, те са медалите на времето за това, че сме стигнали толкова далеч



Aко отрежеш с ножица едно безкрайно въже дали ще получиш две безкрайни въжета?

Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор LlRA.. (old and wise)
Публикувано17.12.07 19:49



Клеопатра е казвала за така грубата дума"бръчки" - "смущаващите отклонения на красотата!"

...хубаво е една млада дама да знае как да се изказва елегантно и със стил...все пак, щом има претенции))

Дечко, дечкооо...много си ми горско още))...ама ще се научиш! Дай боже по-скоро, че времето хвърчи...щрак и нали се сещаш))

Ни липсата на "бръчки"/както казваш ти/, ни по-малкото килограми са приоритет...от кака си да го знаеш)) Ама то кой каквото си има , на това си набляга...нищо че книгата е прочетена))
Както и да е, не се занимавай с глупости ...а действай!

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Редактирано от LlRA.. на 17.12.07 19:52.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.