Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:57 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Давай да ти видя каруцарския езикнови [re: ASSASSlN]  
АвторAди (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 18:40



А какво ще кажете, когато мъжът вика повече и по-често от жената, когато се сърди и обижда като госпожица, когато си търси правото, дори, когато въобще не е прав, когато не казва нищо хубаво, а винаги обижда, въпреки че самият той не е идеален, когато накрая си събира нещата и тръгва някъде, неизвестно за него дори, какво ще кажете за това, че го прави обикновено точно преди и по време на някой семеен празник, ще спра до тук, защото иначе ще напиша сага...

Няма нито един закон, в който виковете се наказват, не е приятно да ти се вика, но ако не искаш да ти се вика не предизвикваш другите, нали?



Тема Ти нещо, май, ме четеш както дявола чете Евангелиенови [re: Aди]  
Автор ASSASSlN (специалист)
Публикувано15.12.07 10:51



"А какво ще кажете, когато мъжът вика повече и по-често от жената..."

Че кой прави разлика мъж-жена в тази тема? Е, статистически факт е, че жените вряскате и кряскате много повече и се палите по-лесно. За глупости, обикновено.

"...не е приятно да ти се вика, но ако не искаш да ти се вика не предизвикваш другите, нали?"

Ако не искам да ми крещят вкъщи, не трябва да предизвиквам другия???

Уф, я кажи дали съм те разбрал правилно! Струва ми се, че имаш някаква грешка в изразяването си.

Вече не използвам пълен член и винаги ще изписвам "във" и "със".


Тема Нищо не ти разбрах!нови [re: strangebrew]  
Автор ASSASSlN (специалист)
Публикувано15.12.07 11:11



Може ли да повториш снощните си мисли, ама по-кратко и по-ясно?!

Вече не използвам пълен член и винаги ще изписвам "във" и "със".


Тема Re: "Обичам го, но не съм щастлива!"нови [re: ASSASSlN]  
Автор Pocu (жизнена)
Публикувано15.12.07 16:32



Жени, какво трябва да правят мъжете ви за да сте щастливи?

Всичко, от което се нуждаем


От какво се нуждаем ли? Ами, аз имам нужда от нов компютър, за други не знам

Сега сериозно - ако не знаеш от какво се нуждае жената, няма да можеш да й го дадеш. Ако не й го дадеш, тя ще не е недоволна. Хватката е да знаеш от какво има нужда. А за целта трябва да я познаваш. Само дето хората в началото на връзката си не се опознават, ами се опияняват от собствените си усещания. И после питат що ги боли главата..

Хубавото вече е тук, по-хубавото - предстои

Тема Re: Нищо не ти разбрах!нови [re: ASSASSlN]  
Автор strangebrew (definition? heh)
Публикувано15.12.07 23:46



Конструктивно предложение: понеже непрекъснато даваш пример с ех-ката (а аз с екс-а), а това е много нездравословно - нали са минали доста години? - не е ли крайно време да спрем да ги използваме като някакъв еталон?
Това в резюме. Ако случайно пак го направя, имаш позволение да действаш ето така:

или даже така:

А аз ще ти върна жеста при първа възможност.



Тема Ето така ще действам с твоя компнови [re: strangebrew]  
Автор ASSASSlN (специалист)
Публикувано17.12.07 12:09





Вече не използвам пълен член и винаги ще изписвам "във" и "със".

Тема Че, откъде да я знам какво иска? Ба ли я? Да ненови [re: Pocu]  
Автор ASSASSlN (специалист)
Публикувано17.12.07 12:16



съм врачка? Що не каже ясно, като хората, какво иска, а аз трябва да се напъвам да я разбирам от какво имала била нужда???

А, тя що не се напъне да разбере, че аз не желая да се напъвам да й гадая желанията, копнежите, тръпките и щастията??? От какъв зор да си създавам проблеми, при положение, че мога да нямам проблеми? А?

Вече не използвам пълен член и винаги ще изписвам "във" и "със".


Тема Ами, бедата е там,нови [re: ASSASSlN]  
Автор Pocu (жизнена)
Публикувано17.12.07 13:00



че когато жената каже какво иска, това обваща доста работи

От онова розовкото лакче, до екскурзия в Малайзия. И вие мъжете, хич не обичате да слушате какво искаме ние. Та, затова за вас остава да изберете от изброените от нея неща действително нужното и да й го дадете

Хубавото вече е тук, по-хубавото - предстои

Тема Re: Ами, бедата е там,нови [re: Pocu]  
Автор strangebrew (definition? heh)
Публикувано17.12.07 13:13



А на мен ми се струва, че колкото е по-продължителна връзката, толкова по-силно това се отразява на слуха на партньора. В идеалния случай чува и неща, които само си ги мислиш (и реципрочно). В хм не моного удачния вариант явно се засяга не само слуховия нерв, но и се появяват едни странни турбуленции в интерпретацията на не/до/чутото, а оттам недоразумения, а после сами знаете какво, не смея да го кажа, че Асасин ще ми натроши компа.



Тема Re: Ами, бедата е там,нови [re: strangebrew]  
Автор Pocu (жизнена)
Публикувано17.12.07 14:29



Може и така да се каже

Нормално е на човек да му намалее слуха в резултат на премного шум .

Хубавото вече е тук, по-хубавото - предстои


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.