Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:52 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Първо действат, после мислят??? Ахааа, чак сегнови [re: ASSASSlN]  
АвторUMNlCA (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 18:52




Е, добре, де! Няма ли лекарства за такива човешки боклуци? Б@Х им темпераментите, б@х им простотиите!!! Що не си го напъхат някъде този темперамент, а тровят нервите на околните, а?

Самоирония ли долових?





Тема Мерсинови [re: mirror_]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано13.12.07 21:28



мерси !
Всичко с времето си, не ме насилвай. Първо да сбарам Саси в омотано състояние





Тема Знаеш линови [re: Beщицa;)]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано13.12.07 21:30



много често ядовете идват от нещо дребно (гладен, жаден, не пил кафе, не пушил скоро цигара).
Пробвай, замисли се като дойде нервното - какво всъщност не е ОК ?



Тема Re: Искам да знам.нови [re: Beщицa;)]  
Автор untroubled_ (непознатa)
Публикувано13.12.07 21:53



" Защо се караме на хората, които обичаме..."
Сега вече си мисля, че и обичта ни е била такава...не съвсем читава:(
Иначе не бихме си позволили нищо такова.



Тема Re: Искам да знам.нови [re: untroubled_]  
Автор strangebrew (definition? heh)
Публикувано13.12.07 22:03



Сп. мен по-скоро става дума за заучени, а понякога и натрапени, модели на поведение. Има значение не само какво казваш, а и как - и често опаковката унищожава съдържанието.
А като изчезне възможността за комуникация, каквато и да е опаковка е празна. Ние не сме се карали, още по-малко скандали, направо спряхме да говорим в един момент. Резултатът е същият.
Иначе не ми идва отвътре да викам, но мога да се науча, предполагам.





Тема Re: Искам да знам.нови [re: strangebrew]  
Автор untroubled_ (непознатa)
Публикувано13.12.07 22:28



Именно, де.
Тази възможност да общуваме е в основата на обичта, според мен.
Ако направим ретроспекция как сме си говорели, как сме се разбирали, кой криво е чувал и кой криво е думал...и гледката се поизяснява.
Та...любовта е недостигала, смятам.



Тема Re: Защо стават скандалите вкъщи и иматнови [re: Lostway]  
Авторpaзвeдeнa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 00:33



Аз не съм се развела заради шампоана. Имаше много други по-сериозни причини да го сторя. Не се гордея с развода си, не го исках, но нямах избор.
Никакъв!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Нито е ирония, нито е самоирониянови [re: UMNlCA]  
Автор ASSASSlN (специалист)
Публикувано14.12.07 07:53



На който му се крещи темпераментно - да върви в гората и да врещи колкото си ще. Като се наврещи и се натемпераменти - тогава да се прибира вкъщи.

Нещо бъркам ли?

Вече не използвам пълен член и винаги ще изписвам "във" и "със".


Тема Re: Нито е ирония, нито е самоирониянови [re: ASSASSlN]  
АвторUMNlCA (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 10:06



А замислял ли си се, че ти самият може да си причина за това? Когато те чета в клуба, не чувам глас и интонация, но в повечето случаи оставам с впечатление за някой, който сипе безпрекословни мнения и обиди на висок тон, драчи се, заяжда се, не понася закачки по негов адрес, не признава друга гледна точка, винаги има готово решение за всеки проблем и пази Боже да не се съгласят с него! "Курви, пияни гарги и кокошки, човешки боклуци...", всякакви мръсни и обидни думи по адрес на едва познати и съвършено непознати хора с лекота се изтъркулват от устата ти. На мен ми е противно дори да ги чета, какво остава да ги чувам всеки ден на живо под един покрив от близък човек! А като се съберат двама души с подобни характери, войната е в кърпа вързана. Но понякога човек крещи пред другия или на другия просто защото много е набрал и трябва да изпусне парата. Не е приятно, но ако има принципно желание за изглаждане на недоразуменията и от двете страни, караницата бързо се забравя. Не знам, май всичко опира дотам дали човек е добронамерен по природа и склонен да се надсмее и над собствените си недостатъци.


Ето ти нещо предКоледно и добро от мен и да изгладим недоразуменията, става ли?






Тема Уф!нови [re: UMNlCA]  
Автор ASSASSlN (специалист)
Публикувано14.12.07 10:34



Аман от хора неразбрани.

"Курви, пияни гарги и кокошки, човешки боклуци..."

Ми, да! Какво обидно има в тези мои думи? Курвата си е курва. Такава професия си е избрала - нейна си работа. "Пияни гарги" не съм казвал, но ми харесва и ще го възприема като добро съчетание. Боклек... Че не е ли боклук човек, който се прибира вкъщи и от вратата започва да крещи, разваля цялата вечер на другите и създава тягостна и мрачна обстановка. И така съм нарекъл хипотетични хора, а не конкретен човек от клуба! Не виждаш ли или ме четеш както дявола чете Евангелието?

Ти не познаваш ли такива екземпляри? Аз познавам. Доста. И всички тези мои "обиди" съм ги казвал в определен момент, в определен случай и недей да създаваш впечатлението, че ги употребявам постоянно и към всеки.

Ако искаш да ми чуеш гласа и интонацията - заповядай на срещата на слуба на 22-ри.

(На Коледа недейте да правите такива работи.

)

Вече не използвам пълен член и винаги ще изписвам "във" и "със".


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.