Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:21 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Отдавна се канех да питам жените  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано01.12.07 09:45



в този клуб, ама все забравям... Нали съм дърт и на командно дишане (според една клубарка

) - простено ми е.

Защо семейните жени мрънкат, че мъжете им не им помагат в къщната работа, а след като се разведат и продължат да вършат същата работа - престават да мрънкат?



Тема Щото работата им намалява [re: ASSASSlN]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.12.07 09:48



Обслужват един квартирант по-малко. Нали знаеш- няма клиент на хотела, няма смяна на чаршафи, по-рядко се чисти, по-рядко се готви...

Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!


Тема Re: Отдавна се канех да питам жените [re: ASSASSlN]  
Автор elfa (член)
Публикувано01.12.07 09:50



Защото няма на кого тогава да мрънкат,затова!Няма ефект от мрънкането и не мрънкат!





Тема Re: за ФИГУРАНТИТЕ)) [re: ASSASSlN]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано01.12.07 09:53



Бях пуснала тема...някъде по-назад е! Сладури са те! Молодци!



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде

Тема Re: Отдавна се канех да питам жените [re: ASSASSlN]  
Авторbhn (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 10:39



Защото 1(брой хора):1(домакинска работа)=1 (върху колко хора се разпределя), а 2:1=2.



Тема Re: Отдавна се канех да питам жените [re: ASSASSlN]  
АвторцBETE (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 10:59



ГОТИН ИСКА ТИ СЕ ДА ИЗТУПАШ НА НЯКОЯ КИлИмА лИ (ШЕГИчКА). ОТ мАЙКА СИ ЗНАм чЕ АКО ИСКАШ ДА СИ СВЪрШИШ ВСИчКАТА рАбОТА В КЪЩИ ТрЯбВА ДА ГО ПрАТИШ НАВЪН С ВАЖНА цЕл ЗА ДА НЕ ТИ ПрЕчИ. пОНЕ ЗА ДВА чАСА. абЕ НЕЩО КАТО ДА ИмАШ КУчЕ. ДА СЕ рАЗХОДИ ДА СЕ рАЗлАЕ ДА ПрЕПИКАЕ НЯКОЕ ДЪрВО. СЪрДИ СЕ НА ДЕмОКрАцИЯТА ДЕТО ПОАмЕрИКАНчИ ВСИчКИ ЖЕНИ. ОТ ФИлмИТЕ СЕ УчАТ НЕ САмО лОШИ НЕЩА. НАлИ СмЕ чАСТ ОТ СВЕТА.



Тема Re: Отдавна се канех да питам жените [re: ASSASSlN]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 11:58



Ти пък, не си го разбрал или искаш да видиш жените дали не са го разбрали.
Мрънкането си е важно според жената. Ако не мрънка се чуства непълноценна. След развода обаче спира да мрънка, щото в противен случай ще изглежда, че не се справя чудесно и сама. Тъпичко, но като за жена - нищо неочаквано.





Тема Re: Отдавна се канех да питам жените [re: ASSASSlN]  
Автор strangebrew (definition? heh)
Публикувано01.12.07 12:14



Чудиш се, защото не си попадал на мрънкащ мъж!



Поздрав за бившите:







Тема Е, па, защо ти е тогава Идиота вкъщи??? [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано01.12.07 12:27



А? Защо се жените, защо се обвързвате? Ако е въпрос за секс - ебачи и Казанови - колкото щеш.

Хем ви сърби, хем не смеете да се засмеете и да се почешете.

Нищо лично, миличка! ПоздравИ Идиота.







Тема За мрънкането - лирично [re: ASSASSlN]  
Автор strangebrew (definition? heh)
Публикувано01.12.07 12:33



Ами на мен мрънкането отначало ми хареса - едно такова кротичко, равно, направо като ромон на планински ручей - кап, кап, кап... Дотогава никой не ми беше мрънкал (в къщи имаше по-скоро бум, тряс и стрелба - докато се усетиш, проблемът решен). После ми беше забавно - и тогава мрънкането преминаваше в танц със саби, по-позната територия. Да не говорим колко е приятно да режисираш трансформацията на мрънкане в мъркане.
Е от един момент нататък не ни беше до мрънкане и мъркане, но това е съвсем отделна история.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.