Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:06 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Кво да правя ?нови  
АвторБлyждaeщ (Нерегистриран)
Публикувано25.11.07 02:46



Прибра се пияна. Залиташе, като ходеше. Донеси шест кани на Винарска изба Стамболово. До тук добре, ще каже някой, по-добре да влачи от колкото да изнася от къщата. Да ама имах гости. Спонтанно. Бяха дошли приятелски семейства. Винаги са били до мен. В най-трудните моменти. А тя едва седна на табуретката. Неловко мълчание и после всичко се върна в нормалните ритми.
Да ама не е така. Всичко ми опротивя. Проклех момента в който казах: ДАЙТЕ ТОЗИ ПЪТ ДА БЪДЕМ У НАС. Нямаше как. След десет поредни гости у двамата трябваше и аз да поканя, колкото и да не ми беше до това. Дойдоха и донесоха по-голямата част от това, което после беше на масата. Помогнаха и в направата на салати и ястия и в подредбата на масата. Всичко беше нормално до нейното завръщане. Защо се върна? Защо не остана там където е била? Няма по-гадно нещо от пиана жена. Музиката на 6 и дума не искаме да чуем да намалим. Какво да правяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя?





Тема Re: Кво да правя ?нови [re: Блyждaeщ]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано25.11.07 04:03



Слагай я да спи и отивай оттатък при гостите да си фиркате.
Така или иначе нищо не можеш да промениш.

П.П.Има едно нещо по-гадно от пияна жена-трезвата такава


Повярвай ми!

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: Кво да правя ?нови [re: Блyждaeщ]  
Автормyxльo (Нерегистриран)
Публикувано25.11.07 06:12



Имаш два варианта
1. е... и мамата
2 е... си мамата
Има и среден вариант - луташ се между 1 и 2 докато ти писне.

ПП Сори за грубия израз, ама имаш и ти нужда от айранче



Тема Re: Кво да правя ?нови [re: Блyждaeщ]  
Автор livewire (жена)
Публикувано25.11.07 06:50



как ги е носила тия 6 кани, бе?



Тема Re: Кво да правя ?нови [re: livewire]  
Автормyxльo (Нерегистриран)
Публикувано25.11.07 07:08



вътрешно



Тема Re: Пияна жена, весела къща!нови [re: Блyждaeщ]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано25.11.07 09:50





Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде

Тема Re: Кво да правя ?нови [re: Блyждaeщ]  
Автор klerfe (непознат )
Публикувано25.11.07 09:56



аре бе.Ебати сухарите сте.Кво като е била поркана.И всички били застинали.Абе вие да не сте сектанти и не пиете.Ти да не би да не си се прибирал пиян???Ще я гони,бастуна му с бастун.Не сте ли чували лафа "пийнала женица - двойна хубавица " и " Пияна жена - весел креват".Ай със здраве.И не и се карай на жената ,ще помръкне блясъкът в очите и





Тема Re: Кво да правя ?нови [re: Блyждaeщ]  
Авторumnica (Нерегистриран)
Публикувано25.11.07 12:28



Клубът на анонимните алкохолици е малко по-нагоре по "улицата".Припкай право натам, те ще ти помогнат.И на жена ти също.
Сериозно,не те гъбаркам.Ако действително търсиш РЕШЕНИЕ на проблема си,де.



Тема Re: Кво да правя ?нови [re: Блyждaeщ]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано25.11.07 12:44



Аз, понеже съм от радикално мислещите и понеже считам, че не винаги, не с всичко, не на всяка цена трябва да се правят компромиси; понеже съм се убедила, че когато ни се стори, че нещо е гадно, обикновено не ни се е само сторило, ами си е точно така - та, бих те посъветвала да си направиш безмилостно трезва преценка и преоценка на нещата, без да отлагаш, за да се размине...до следващия път!


Естествено, както винаги, тук други пък ще те посъветват "да поговорите", "да обсъдите спокойно", "да й подадеш ръка, защото тя се нуждае от помощ" и в крайна сметка да й кажеш, че "не бива така". Ау! Което, разбира се, ще трябва да се прави "в името на...", защото тя е "майката на децата ти" и т.н. (съклет ме хваща да ги изброявам). Ти си избираш по кого да се равняваш...



Тема Re: жената...нови [re: wasted_youth]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано25.11.07 12:49



...права си, няма нужда от помощ! Ми трие записите бре))...нищо лошо))
Пък и като се е "бил понапил")0, си се е прибрала у дома, не е хукнала да досажда по "приятелските " къщи...те що щат там...пък и недоволстват...ама хааа



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.