Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Приемам :)нови [re: makeover]  
Автор Eva B. ()
Публикувано20.11.07 19:34



И споделям (уважението

).

Само за финал да добавя: "Доброто приятелство възниква, когато дълбоко ценим другия, дори повече от самия себе си, когато същевременно го и обичаме, но все пак не толкова, колкото себе си, и накрая, когато, за да улесним общуването, съумеем да прибавим на връзката ни нежната патина и полъха на интимността, но мъдро се въздържаме от истинската и същинската интимност и от смесването на своето Аз с другото Ти."

Доброто не ни допада, когато не сме дорасли за него.

Тема Е, вярно енови [re: makeover]  
Автор koм (пристрастен)
Публикувано20.11.07 19:36



обаче - все пак - хората се съобразяват и не го правят в лицето на партньора си. Сега - и аз ако видя, че някой си говори всяка вечер с хора от другия пол, и особено пък ако прочета някоя история - и аз ще бъда параноичен. Хайде - да речем - в началото не се е усетил, ама - после като е видял на къде вървят нещата... това да спиш в колата, заради единия чат не е нормално.





Тема Re: Е значи...нови [re: Eva B.]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано20.11.07 19:37



..в тоя живот не съм дорасла за приятелство)))



Или пък съм надраснала това понятие...знае ли човек?

Както и да е, засега запазвам статуквото на нещата)) Иначе красиво звучи, това , което си написала! Евала!

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде

Тема Ти сам си го казалнови [re: Бopиc]  
Автор koм (пристрастен)
Публикувано20.11.07 19:38



не е само в нея проблема... дори и нищо друго да няма - коя жена ще те търпи да стоиш по цяла нощ и да си говориш с други жени?
Или - обратното.





Тема Re: Е, вярно енови [re: koм]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано20.11.07 19:39



Мен ако питаш...човека е на път да се отърве)) Добре че се е появил този катализатор, за да разбере с кого си има работа...



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде

Тема Re: Ти сам си го казалнови [re: koм]  
АвторБopиc (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 19:41



Проблемът е общ и само тя е трябвало да вземе правилното решение,вместо да прави истерична ревност, която в 100 % от случаите е безплодна.



Тема Ух, чакай да играя ролята нанови [re: makeover]  
Автор koм (пристрастен)
Публикувано20.11.07 19:43



адвокат на дявола за малко.
Представи си, че отивате на кръчма и твоичкия - цяла нощ си говори с 2 мацки на съседната маса. На следващата вечер пак отивате - и се повтаря същото - пак с ония 2 мацки. И така - няколко месеца.
Ти на коя минута точно ще му биеш шута?





Тема Re: е, хайде стига:)нови [re: mirror_]  
Автормъpзeлaнaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 19:43



Все се надявам да се разберат без да се налага да призовават свидетели /ей, богу, идея си нямам с какво можем да сме им полезни като такива/ и без циркове.



Тема Re: На мен друго ми е интересно!нови [re: мъpзeлaнaтa]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано20.11.07 19:44



Няма ли да допълват бракоразводните закони с параграфи за "интернет изневери"...май абетора трЕбе се намеси))



Или тия неща ще са към графа "Пристастяване"...или де да знам къде...въобще има ли световен опит в тази насока?

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде

Тема Re: опитахнови [re: BGanio]  
Автормъpзeлaнaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 19:46



Това е някакъв лош филм:( Ще ми се да им се размине.
Не са решили, той е решил, писнало му да го обвиняват и тормозят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.