Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 03.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Как мислите?нови  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 15:39



Случвало ми се е да ми казват :"Аз не го/я обичам" за човек, с който някой живее. И ако не става въпрос и за пари /да речем тогава е ясно/, за какво става въпрос? Дали е присъщо повече на единия пол или просто става въпрос за манталитет и ценностна система? Поне аз по-често съм го чувал от жени това. Примерно, че обичали еди кой си и искали да с а с него, но някой друг им обръщал повече внимание и те хоп и с него. Това на какво се дължи според вас - непременно да бушеш с някой, който поне горе-долу бива, на незрялост, на нещо друго? Напоследък доста такива случки ми се посъбраха, та се зачудих. Знам, че по принцип надали е полов синдром, но защо така си мисля, че жените са по-склонни на нещо такова, особенно ако имат деца или пък искат да имат такива. Я си кажете мненията.



Тема Re: Как мислите?нови [re: :))))]  
Автор Hungry eyes (разгонена)
Публикувано17.11.07 15:43



Страх от самота. Страх от неизвестното. Страх, че няма да намерят някой "по-добър".



Тема Re: Как мислите?нови [re: Hungry eyes]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 16:00



Добе де, ама това не е ли малко глупаво? Напускаш някой, заради уж нещо по-добро, впоследствие се оказва, че то не е по-добро. Не е ли по-добре да не пиеш кафе, отколкото да пиеш ерзац-кафе? т.е. приемаш нещо, което на цвят и вид е същото, но не и на вкус, само и само....
Айде ако става въпрос за инцидентен или краткораен секс да го разбера някак си, но съвместно съжителство, сватби и деца дори - ей туй не мога да разбера.
Напоследък се случи да се видя с бивши гаджета от преди доста години. Тогава съм бил несериозен - е не споря. Сега съм разведен и с дете и изведнъж...ми се намеква дори за горните неща. Е ОК де, но аз като не изпитвам нищо към тях, освен някаква доза приятелски чуства.... Е да хубави и отговори и сериозни жени, ама....Незнам - лично на мен ми е странно.



Тема Re: Как мислите?нови [re: :))))]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано17.11.07 16:03



Ами да речем става дума за максимата: Бъди с този, който те обича, а не с този, който ти обичаш, а той не!
Никак не съм сигурна, че този избор не е по-печелившия за дълготрайни отношения , стига да можеш да го понесеш достатъчно време. Но това е изборът на хора, които се страхуват да останат сами.
А ние дето не се страхуваме, си повтаряме, като мантра “По-добре сам, отколкото зле придружен.... по-добре сам, отколкото зле придружен....”



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Как мислите?нови [re: :))))]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано17.11.07 16:07



Твоят цитат:
"Добе де, ама това не е ли малко глупаво? Напускаш някой, заради уж нещо по-добро, впоследствие се оказва, че то не е по-добро. "

При мен след всеки развод/2бр./, ставаше по-добро! Имам си снимки и от 3 сватби...колекцията си заслужава)) Еле пък и партньора ако е от подобните))...майтапа и купона е пълен!



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде

Тема Хе-хе-хеее! Типично женски дивотиинови [re: :))))]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано17.11.07 16:08



Те все за влюбваници и разлюбваници мислят, все пурпурни изгреви и залези са им в главиците, все са нещостни, все си мечтаят за друго щастие, друга тръпка, друга любофф, все са задушени от сегашния си мъж, все свободата им е ограничена, все нямали разнообразие... Е, и такива мъже има, но са пренебрежимо малко.

Пфууу, латиноамерикански сапунки на всяка крачка. Това явление да вземем да го наречем Женски синдром "Абе, що не взема да се разведа, че да видим какво ще стане". Като го прихванат този синдром започват да щуреят и щръклеят, търсят вякакви поводи да се скарат с мъжете си, мрънкат, все недоволни, все ТОЙ е виновен, продънват ушите на околните... Пътят до развода вече е съвсем кратък. Нищо ново под Слънцето, брат'чед.

По-интересното е, че болестта е заразна. Като се съберат на седянка и само една разведена да има - взима акъла на останалите клявки. Разведената приказва колко е хубаво човек да е свободен, няма проблеми, прави каквото си иска, не пере гащи и чорапи... Останалите я гледат зяпнали и се заразяват ли, заразяват.



Тема Re: Хе-хе-хеее! Типично женски дивотиинови [re: ASSASSlN]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано17.11.07 16:16



По-интересното е, че болестта е заразна. Като се съберат на седянка и само една разведена да има - взима акъла на останалите клявки. Разведената приказва колко е хубаво човек да е свободен, няма проблеми, прави каквото си иска, не пере гащи и чорапи... Останалите я гледат зяпнали и се заразяват ли, заразяват

Ето заради такива приказки на себеподобни, битува мнението, че "парясниците влияят деградиращо на обществото"



Сега остава да ни добавиш и някой блеснал "гладен" поглед и направо ни хвърляш на кладата

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Как мислите?нови [re: :))))]  
Автор Hungry eyes (разгонена)
Публикувано17.11.07 16:21



Има и нещо друго - има жени, които просто не могат да живеят, ако не са с някой мъж. Ето този тип жени не разбирам...



Тема Re: Хе-хе-хеее! Типично женски дивотиинови [re: ASSASSlN]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 16:25



В случая си прав - от една станаха няколко - сега всички мрънкат, как мъжете им били заживели с други жени или не обръщали внимание и по семейни празници как не се правят на семеини с тях. Е повечето случиха на мъже дето им казаха :"дето си отишла - там си стой".
Но не питак за това - да не обръщаме темата в сексистка.
Познавам и мъже, които не обичат жените с които живеят, но те се грижат за тях като "мама", че и по-добре.
Някой мъже са на принципа "намери жена за вкъщи, а за навън има ко".
Това е може би мъжкия вариант ма жеския за "залезите и изгревите". Може да съп повреден, но аз не мога пък да си лягам с такава жена - все едно на слугинята и плащам със секс.



Тема Re:нови [re: :))))]  
Автор Hungry eyes (разгонена)
Публикувано17.11.07 16:29



Някои жени мрънкат, защото биха искали да имат по-комфортен живот, да разполагат с повече удобства. Виждат, че има мъже с възможности далеч над тези, които съпругът им има, понякога упрекват мъжа си, че не бил направил това или онова, за да имат и те...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.