Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:27 05.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Естественонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано19.11.07 16:32



че съм неразбран тип. Ако бях коментирал така жените, търчащи по чуждо - пак аз щях да съм неразбрал какво искаш да кажеш, нали ?
Призовах те да изтриеш текста по тази причина - коментара ти е смешен в контекста на "те мъжете са такива". И жените сте такива. Оправданието е като задника - всеки си го има.
ПП: Мислех те за по-умна.



Тема Re: Естественонови [re: jamie]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.11.07 16:50



Ако бях коментирал така жените, търчащи по чуждо - пак аз щях да съм неразбрал какво искаш да кажеш, нали ? Това си е твое мнение, което не е задължително да е меродавно. Моето мнение беше написано така по повод това, че авторът на темата е написал, че предимно жените правят така. Е, не мисля, че са само жените.
ПП: Мислех те за по-умна Е, излъгал си се, значи.

Що такава липса на далновидност?
Моето мнение започна с това Мисля, че това е типично за представителите и на двата пола, на които им липсва идея какво точно искат да правят с живота си. Не знам защо пропусна това изречение, освен ако не си пристрастен.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 19.11.07 16:52.



Тема Абенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано19.11.07 17:19



оправдавай се колкото си искаш - подчертах ти глупостите. Не си малка, оправяй се (и му купи тиранти на твоя)





Тема Re: Тирантинови [re: jamie]  
Автор Hungry eyes (разгонена)
Публикувано19.11.07 17:33



Защо тиранти, а не, да кажем, жартиери?



Тема Глупости са в твоята главанови [re: jamie]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.11.07 17:41



А аз не се оправдавам, а просто споря аргументирано, за разлика от теб. И започвам да си мисля, че тази вечер ще сънуваш х.. на Идиота. Да взема да го снимам, барем да имаш визуална представа, а?

Интересно защо аз не мисля толкова за п.... на другите жени? Сега ще отида в ГЗС да питам тамошната аудитория, че тук не му е мястото.

Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Тема Аз Идиота го виждах,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано19.11.07 17:49



не мисля че има нещо по него за сънуване


Ама туй си р твоя ГЗСарска грижа, отговори на детето защо тиранти а не жартиери



Тема Re: Аз Идиота го виждах,нови [re: jamie]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.11.07 18:03



не мисля че има нещо по него за сънуване Що? Висок е, има хубави, широки, добре оформени рамене и гръден кош и ... други хубави неща.

Тиранти нали знаеш, че слагат мъжете с големи кореми (по широчки, демек), за да не им се смъкват гащите. Е, и за тези тиранти, за които ти говориш, причината пак е същата- повечко ширина. Мъжете с тънки пишки не го разбират това. Айде със здраве!

Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Hungry eyes (разгонена)
Публикувано19.11.07 18:08



Кажи де, кажи каква е твоята версия за тирантите.





Тема С това описаниенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано19.11.07 18:10



мисля че са ти изпаднали лещите някъде в Антре


На оня мълчалив темерут - такова описание
Хм, всъщност казват - любовта е сляпа

ПП: По въпроса за тирантите - ще изровя твоята тема и ще се посмея пак, искаш ли ?



Тема Re: С това описаниенови [re: jamie]  
Автор Hungry eyes (разгонена)
Публикувано19.11.07 18:19








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.