Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Мисля, че така трябва...  
Авторшok (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 11:00



Предстои ми "заветната" дата и си мисля: Трябва ли да се ядосвам, страдам и пр., че я губя, че няма да бъда с човека за когото съм се женил, когато на нея с две думи не й пука за връзката. Като не става, не става! Не е ли така?





Тема Re: Мисля, че така трябва...нови [re: шok]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано15.11.07 11:10



Така е, стига да го можеш...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Ами не я губиш.нови [re: шok]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано15.11.07 11:13



Тя очевидно не е (вече) твоя.



Тема Re: Ами не я губиш.нови [re: jamie]  
Авторшok (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 11:16



Едва ли е за момента на някой. Такъв тип жена незнаеща какво иска рядко се среща, много рядко!



Тема Re: Аминови [re: шok]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано15.11.07 11:30



Ами, рядко, не е рядко. Те всички не знаят кво искат, ама понякое време сработва механизъм, мисля че го наричат ''бита котка'' и тогава жална ти майка.
И пердетата и килима, и възглавницата....Отмъщение се нарича, на теб, на живота , на ситуацията, на времето...

пп За заветната дата; Споко брат, само споко.Загубата е голяма,боли, но си заслужава. Заради теб самият си заслужава. Унижението е по -лошо от убийство. Дърпай шалтера и тва е ''Ла комедия финита''. Кураж. На никой не му пука вече за теб. Бъди сам и силен....и после при нас



Изгубих всичко, но ще намеря себе си.

Тема Ти не викай "При нас"нови [re: Lostway]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано15.11.07 11:32



ами за ръчичка с малката Хънг - и преди Антре още в събота - да се Явите !





Тема Re: Ами не я губиш.нови [re: шok]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано15.11.07 11:34



Хаха, нищо ново под слънцето. И ти се струва, че твойта болка е голяяяяяяма и уникална. Приличаш ми на оная реклама за настинката-"вие не знаете какво е".

. Не че и аз не бях в главната роля.

А нарцисизма, не го е създала твоята жена , не е нейн патент





Тема Re: Мисля, че така трябва...нови [re: шok]  
АвторKpacи (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 11:46



Принципно не трябва. Ако обаче си сигурен, че на нея не и пука за връзката ви. А сигурен ли си? Защото при мен бившият ми мъж, когато реши че иска да се разведе ми вмени куп вини - на теб не ти пука за мен, изневеряваш ми и т.н. А всъщност нито едно от тези неща не беше вярно. Просто искаше да ме изкара адски черна за да се убеди в правотата на решението си.
Искам да ти кажа да помислиш и да отсееш важните от маловажните неща. Успех ти пожелавам каквото и да решиш





Тема Re: Мисля, че така трябва...нови [re: Kpacи]  
Авторшok (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 11:57



Не се опитвам да вменявам вина! Лятото имах наистина сериозен проблем, тя знаеше за него имах нужда от нейната подкрепа, но тя веднъж не се обади да разбере какво става. Бях предаден. Смятяте ли, че за вбъдеще можеш да разчиташ на и да живееш спокойно с този човек. Според мен НЕ!

Не се знае кога ще те изненада "отзад"!

Жалко, но така стоят нещата!





Тема Re: Мисля, че така трябва...нови [re: шok]  
АвторKpacи (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 12:37



Разбирам те. Аз също смятам, че ако един човек те предаде веднъж ще го направи пак.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.