Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема За издръжкатанови  
Автор Чeтa (с рогца)
Публикувано14.11.07 14:02



Искам да попитам колко горе-долу плащат бившите ви съпрузи издръжка на месец. Имаме едно дете, все още нямаме развод и сме в добри отношения. Ясно ми е, че въпросът е доста общ и зависи от много неща, но ориентировъчно.
Благодаря ви!




Тема Re: За издръжкатанови [re: Чeтa]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано14.11.07 14:18



Николко не ми плаща.Иначе би трябвало 100лв.



Тема Re: За издръжкатанови [re: Чeтa]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано14.11.07 14:31



ние също още сме в развод и договореното е 150 лв на месец. Отделно за момента твърди, че ще плаща детската градина 120 лв и ако има нужда от дрехи или нещо друго, да му давам касовите бележки. Дали и какво ще стане е вече въпрос на бъдеще време...

/съжалявам да те видя тук с такъв въпрос

/



Тема Re: За издръжкатанови [re: Finch!]  
Автор Чeтa (с рогца)
Публикувано14.11.07 15:23



Ух, и аз не предполагах, че ще те засека тук.



За сега сме се споразумяли за 100лв месечно + дрехи и каквото там е нужно допълнително за Борис.
Не е много малко, но и не е кой знае какво, та ми се искаше да се ориентирам за какви пари да преговарям.




Тема Вие май масовонови [re: Чeтa]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано14.11.07 15:32



от Майчетата - в Разводите


ПП: Между споразумение и изпълнение има разлика. Ако вече сте започнали делото - поискай привременни мерки - в тях се указва и това с парите.



Тема Re: Вие май масовонови [re: jamie]  
Автор Чeтa (с рогца)
Публикувано14.11.07 15:56



Все още не сме започнали делото, не знам и аз какво се мотаем. Извинявам се за невежеството, но какво се има предвид под "привременни мерки"?




Тема Ако няма споразумение - от 30 до 80 леванови [re: Чeтa]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано14.11.07 15:59



според годините на детето.

Така че - карай кротко, умната и разумната. Постигнали сте 100 лева. Донякъде е добре, защото много жени нищо не получават. Можеш да пробваш и за повече. Ток, вода, бенцин, храни - всичко поскъпва пак, да им се не види.

Успех.



Тема Да кажемнови [re: Чeтa]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано14.11.07 16:01



че се развеждате 2 години. Едва ли е разумно през този период детето да остава без издръжка - или пък бащата - без възможност да го вижда. Затова тези мерки могат да се договарят законно още в началото на делото.



Тема Re: Ако няма споразумение - от 30 до 80 леванови [re: ASSASSlN]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано14.11.07 16:03



И ние постигнахме 100лв ама нищо не съм видяла.Пожелавам на дамата успех



Тема Джейми пак не е вникнал в проблеманови [re: Чeтa]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано14.11.07 16:04



Привременни мерки се прилагат по искане на жената преди развода, по време на брака. Най-често това става когато отношенията са жестоко обтегнати, ако въобще ги има. Ако мъжа не плаща нищо или изобщо не може да бъде открит съдът може да присъди издръжка без да има развод. Някои карат така години наред.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.