Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:47 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Фигурантите в доманови [re: makeover]  
Автор Glam (Енергия)
Публикувано09.11.07 11:08



ами не, не е. тъжното и жалкото е, че го правим.
Като се появи тази тема, си мислех, че нямам какво да кажа по нея. The king of wishful thinking (the queen де)
снощи/тази сутрин за пореден път ми паднаха розовите очила и установих, че и аз си имам такъв у дома. За което сама съм си виновна. Ситуацията се оказа"аз на ко се надах, то пък ко излезе". Но в момента ме е затиснало такова яко разочарование/отчаяние, че по ми е лесно да карам както досега и да се правя, че няма нищо, отколкото да предприема нещо. И да влача каруцата сама. въпреки, че съвсем не знам защо. Сори, днес съм много даун. може би трябва да пиша като ми се проясни мъглата в главата




Тема Re: Фигурантите в доманови [re: Glam]  
АвторПишeщa пoняkora (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 11:14



Споко, аз го правя от години (това е моята лична гледна точка). Ако питате него - със сигурност той е човекът, който се напъва да тегли каруцата. И повечето мъже ще кажат същото.


Толкова отдавна се насажда войната между половете, че вместо да седнем, да си кажем на кой какво му е криво, обикновено се стига до поредната безсмислена словесна битка.
Затова и съм оставила така нещата. Е, от време на време ми дотежава повече и тогава идвам тук да споделя по нещичко, но.... винаги се намират хора, които да ми обяснят че греша.



Тема Re: Фигурантите в доманови [re: Пишeщa пoняkora]  
АвторHoвoлюбoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 11:37



Не грешиш , а си се оплела от предразсъдъци. Хем не ти харесва , хем ти е добре. Младата 16 годишна девойка не може ли да вземе ли обясни позицията си , ами така си хортувате на лагери.
Всеки се вторачил с собствената си хурка и не се опитва да излезе от нея , поне така е видно.
А що се отнася до обесването , мисля , че на нито една майка няма да цъфти от щастие , че дъщеря й се е ...развела.



Тема Re: Фигурантите в доманови [re: Пишeщa пoняkora]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано09.11.07 11:41



Аз също го правех много време.Дълго и без идея защо и докога...Никога не съм си мислела,че ще се разведа
Знаеш ли обаче,че нещата стават грозни много бързо и тогава без " защо и как" решаваш да се разведеш?



Тема Re: Фигурантите в доманови [re: Hoвoлюбoпитнa]  
АвторПишeщa пoняkora (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 11:50



Всеки има право на мнение. И младата девойка също.
Или си мислиш, че като е на 16 и не вижда и не чува и не разбира...

А за предразсъдъците - права си, изплетена съм още от ранно детство. Ако ги нямаше, отдавна щях да съм разведена. Но все още не съм, и се опитвам да остана семейна. Въпреки че на моменти ми идва в повече.

Що се отнася до майка ми, или до чиято и да е майка - сигурно си права. По-интересно е кога майките цъфтят от щастие?





Тема Re: Фигурантите в доманови [re: Пишeщa пoняkora]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано09.11.07 12:04



Никога.
Това е отговорът на последния въпрос.
Майките винаги се тревожат. Ако няма за какво - си го измислят.
Пресен пример с моята. Докато се тревожеше, че съм сама и не живея с никого, сега се тревожи, че живея с някого. Демек, може би пак съм направила погрения избор.


А пък за бесенето не си права. Нямаш си представа колко може да понесе майката. И аз си мислех за моята, че ще започне да се тръшка като й споделих, че си мисля за развод, но тя ме подкрепи без дори да се замисли.

На върха на копието!

Тема Re: Фигурантите в доманови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
АвторПишeщa пoняkora (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 13:59



Моята например беше много щастлива като се омъжих. А сега, като й се оплача, че нещо не ме кефи, тя ми казва "Потърпи, по-добре така.... ще мине"


И аз си търпя.
Всичките ми познати мислят, че това е нормално, приемливо и едва ли всички живеят така.
А аз не съм убедена.



Тема Re: Фигурантите в доманови [re: Пишeщa пoняkora]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 14:23



В момента нищо няма да се промени, защото както казваш, всичко върви по някакви правила, които макар и да не ги харесваш, но факта че сте заедно дава индикации , че си ги приела.Ако продължите без някакви други отклонения, нищо чудно да си изкарате и живота заедно.По интересното става, ако съпругът ти който сама наричаш фигурант в един момент реши да кръшне или се влюби, или просто те ядоса с някое неадекватно изпълнение-тогава внезапно може да се окаже, че някоя дребна историйка прелива чашата на търпението ти и тогава много бързо може да решиш да се разведеш, защото всъщност никой няма нужда от фигурант в къщи, камо ли да се бори за него и да прави още компромиси за да запази нещо от което няма нужда.





Тема Re: Фигурантите в доманови [re: XXL]  
АвторПишeщa пoняkora (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 14:38



Сори, не го наричам аз "фигурант", въпреки че определението е доста точно от моя гледна точка.



Ами това вече се е случвало, в смисъл ядосването с неадекватно поведение. Неведнъж.
А за влюбването или кръшването - дори и да го прави, просто е невъзможно да го разбера, защото никога не знам кога къде е. Никога. А е достатъчно интелигентен да го направи така, че да не разбера, освен ако това е целта му.



Тема Re: майка ти...))нови [re: Пишeщa пoняkora]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано09.11.07 16:20



...да не би да я е страх, че ще и се тръснеш пак на главата ако се разведеш?))Щото то е ясно, че май и ще оставиш, жилището да си го доизплати момчето))
Или страда от синдрома "Какво ще кажат хората?)))



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.