Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Съвети, съветинови  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 12:36



Случва се на много хора, когато са в трудна ситуация - развод, трудна връзка, болест ... да търсят друг вид подкрепа и решение. Въпросът ми е какво мислите за врачки, гледачки, астроложки и т.н.? Помагало ли ви е това? Вярвате ли?



Тема Re: Съвети, съветинови [re: питaщ]  
Автор elfa (минаващ)
Публикувано04.11.07 13:01



Аз не им вярвам.Ти - както решиш.Така могат да те объркат,че да не знаеш къде си.





Тема Re: Не!нови [re: питaщ]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано04.11.07 13:07



Абсурд!



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде

Тема Re: Съвети, съветинови [re: питaщ]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано04.11.07 13:34



Това може да те забие и под дъното, разчитай на себе си и се пази от шарлатани



Тема Re: Съвети, съветинови [re: питaщ]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано04.11.07 14:37



В клуба го правим безплатно, при това мненията, които даваме са доста по-разнообразни и практични, изпитани на собствените ни гърбове.



Тема Недей...нови [re: питaщ]  
АвторИвeтo (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 15:02



...се вкарва в приключение!

Ако имаш пари за харчене, дай ми ги на мен... вместо на гледачки...
Виж, астрологията е по-сериозно нещо, то си е наука... Но шарлатани - бол...
Преди години ходих при астролог, каза ми, че 2007-ма ще е преломна за мен и семейството ми, че мъжа ми ще напусне работата си и още доста неща, които вече не помня... Не повярвах тогава, даже записки не си водих, както ме посъветваха... Но част от нещата, които ме притесниха малко и затова запомних, макар да погледнах с намешка на всичко, за мое съжаление се оказаха истина... Добре, че годината вече е към края си...



Тема Обожавам ги :)нови [re: питaщ]  
Автор Eva B. ()
Публикувано04.11.07 16:43



Сериозно :)) Не пропускам, ако имам възможност да посетя някои от тях. Обличам се много прилично, говоря тихо и мило, и си умирам от смях как се объркват от вида ми на светица :))) Много е освежаващо, но внимавай - цаката е в това изобщо да не вярваш или да го вземаш на сериозно

.

- Ти как се озова тука?
- Стреляше се - кратко отвърна Саид.


Тема Re: Съвети, съветинови [re: питaщ]  
Автор strangebrew (definition? heh)
Публикувано04.11.07 17:47



В никакъв случай!

Когато човек има сериозен проблем и е особено уязвим, много е опасно да се самопрограмира по такъв ирационален начин. Най-малкият проблем е, че си губиш парите, сп. мен.
Лошото е, че съм от хората, които непрекъснато ги спират всякакви врачки и прочие по улиците; май трябва да си коригирам имиджа, не знам.
А най-много ме вбесяват лешоядите (да прощавате за израза...), дето дежурят около болниците!

Success isn't permanent; failure isn't fatal...

Тема Re: Съвети, съвети [re: strangebrew]  
Автор Ali_ (независима)
Публикувано04.11.07 17:59



Тези около болниците и мен ме подлудяват. И все се дразня - няма ли кой да ги изгони!!! Всеки път с дежурните реплики: " Черпи една цигара; Голямо зло има над теб; Голям късмет те чака..." . Номерът е въобще да не им отговаряш. Отговориш ли им - дори на въпреки - могат да ти навлекат най-малкото лошо нстроение. И ми става толкова жалко като виждам хора, които им се вързват....
А по темата - смятам, че житейският ни път минава през различни изпитания. И изборът е само наш. Никой друг не може да го направи, вместо ние самите. Затова не вярвам в предсказанията на бъдещето. Да - могат да познаят някои събития. но как ще наредим живота си - зависи от нашия избор и решение.



Тема Re: Съвети, съветинови [re: питaщ]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 18:54



Зависи кого имаш насреща си, чела съм за Ванга, че е клоняла към 70% верни прозрения. . .
За разни улични ментета изобщо няма смисъл да се говори.Лично аз съм имала срещи с две жени, които определено имаха дарба да познават някои неща.Всичко обаче подлагам на съмнение, а колкото до астрологията, вярно , че има попадения, но няма да забравя как в един ден, когато преживях доста неприятна катастрофа, бях прочела че ще имам приятна разходка сред природата

все пак е въпрос на тълкувание, може би заради тази прогноза нямаше убиги, а само леко ранени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.