Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема да го оставя ли?нови  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 07:38



От няколко дин чета истории за любов и раздели, търся нещо сходно на моя случай, но май ще е най-добре направо да си споделя ...
Познатата тема - изневяра с колежка. все още е само на ниво размяна на е-mail-и и SMS ... но раната е отворена.
На кръстопът съм - дали да остана при мъжа си и да чакам "да му мине", или да замина за друг град и там да започна отново живота си ...



Тема Re: Е, чакай де,нови [re: Пeтя]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано28.10.07 07:47



поукроти си ревността.
Да го оставиш за едното /недоказано/ нищо, това значи, че си търсиш повод. А каква е причината, премълчаваш.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: да го оставя ли?нови [re: Пeтя]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано28.10.07 08:12



ми направи същото с някой колега , пък той да си решава да остава ли



All rights reserved

Тема Re: да го оставя ли?нови [re: Пeтя]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.10.07 08:13



Най-лесното е, а и аз ти го препоръчвам, да го изправиш до стената и
право куме в очи

всякакви офлянквания и недомлъвки само човъркат в душицата

ама заради едната свалка да подкарваш с рогите напред, може и да не си струва

чети повече назад в клубчето
няма начин да не откриеш нещо сходно с твоята болежка



Тема Re: да го оставя ли?нови [re: Пeтя]  
Авторmnda (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 08:57



ti mojesh li da mu chetesh sms-ite. da ne se okaje izlishna trevogata ti.



Тема Купувашнови [re: Пeтя]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано28.10.07 10:25



шнурче за носене на ГСМ-а на врата.
Закачаш неговия на шнурчето. Завърташ го като прашка и го целваш между очите. Ако не разбере намека - преместваш се в друга квартира (още по-добре той да се премести).



Тема Re: да го оставя ли?нови [re: Пeтя]  
Автордeнди (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 12:23



Включваш се в СМС-ването от свое име и със собствена позиция, с нежен тон.Пробвано, ефектът:Тотален. Решенията в случаят, взимат те, според силата на взаимоотношенията им .



Тема Re: да го оставя ли?нови [re: Пeтя]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 12:29



Благодаря на всички, които откликнаха на болката ми?
Историята започна миналата година и след един откровен разговор (както ми препоръчвате) човекът ме увери, че няма нищо и не трябва да се притеснявам!
Да, ама не!
Върна се след 3 месечна командировка и се оказа, че е водил активна кореспонденция с проблемната дама ... Писма, завършващи с "Обичам те много..." , "Целувам те ..." - нещо съвсем ново за стила му.
Живеем в малък град, чувствам че хората започнаха да ме гледат по-различно ( "а пък на тая ..." - нали знаете онези особени погледи, с които се споделя клюката) и дори когато я виждам на отсрещния тротоар, краката ми се подкосяват ...
А доверието в него е окончателно сринато...
Дори когато ми каже, че отива за цигари не съм спокойна, че е така ...
И как да продължа нататък ...



Тема Re: да го оставя ли?нови [re: Пeтя]  
Авторmnda (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 14:30



tova moje da se sluchi i v mnogo golqm grad. pak shte te gledat horata stranno
ako taka se podredqt neshtata. ne e ot mashtaba. ot bezhaberie/moje i lipsa na opit da se nareche/ otnosno posledstviqta ot taka narechenite "malki shegichki",
koito ne sa umestni nito kato adres, nito kato neshto koeto e obmislena kontseptsiq za kakvoto i da bilo. ako nqma s kakvo da zameni ochevidno
skapanata teza "nishto osobenno nqma" , nai-veroqtno nqma namerenie da q podkrepq izobshto. kak da prodyljish li? ami po syshtiqt nachin po koito si jivqla/l/
do sega. dostoino.



Тема Нищо не схванах...нови [re: Пeтя]  
АвторE.Б. (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 17:12



Той изневерил ли ти е реално или ти си вдигнала пушилка само от няколко смс-а и имейла? Ако е така проблемът е твой, да ти кажа. Аз също подписвам хиляди писма, мейли, смс и какво ли не още с целувки (тук неколцина могат да го потвърдят :)), това не означава, че изневерявам на мъжа си.
Впрочем, ти как си разбрала какво пише в нещо, което се предполага да е лична кореспонденция?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.