Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема пак съм тукнови  
Автортoшka (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 18:59



Пак съм тук, не бях писала много време, но ... май имам нужда от споделяне. Предисторията е, че съпруга ми след напъните да се разделя и другата жена, се кротна. Каза, че всичко било за да освежи връзката (11 годишна с дете). Простих му. Приех го. Да ама... В момента нямам повод за съмнение за друга връзка (или продължение на предишната), държи се както подобава, НО... Това НО ме яде отвътре и не ми дава покой. При всичкото ми старание да забравя, по най-различни поводи се сещам за отношението му към мене и към вече бившата любовница. Сравнението не е в моя полза. Не самата изневяра, а отношението, това че с нея той е бил друг. Такъв какъвто не си го спомням последните 7-8 години или е в момента. Разяждам се отвътре, понякога ми пада пердето или изпадам в сълзливи настроения. Не знам дали ще го превъзмогна или това е началото на една предизвестена смърт. Времето не затвори раните, а мина почти година оттогава. Ще се радвам да чуя мнението ви. Може да съм направила грешка, че го приех отново, но моля не ме критикувайте и без това ми е много тежко.



Тема Re: пак съм тукнови [re: тoшka]  
Автор dgessi (новак)
Публикувано19.10.07 19:26



да се разделят двама е най-лесно по-трудно е да се прости ида се продължи.Т и си простила ис и го приела отново не е грешка но не бива да мислиш непрекъснато за това което е било, казваш че не е в твоя полза -не се знае все пак се е върнал при теб а прошката е пълна ако не се ровиш в миналото опитай да изградиш отношенията ви с мисълта за бъдещето .



Тема Re: пак съм тукнови [re: тoшka]  
Автори aз тaka (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 19:47



напълно те разбирам, аз също съм се чувствала така...Не съм била женена, но при три дълги вризки са ми изневерявали и знам какво е чувството полсе...Началото на края! Точно с това и аз не можах да се примиря. Защото знам как се държал с нея...както с мен в началото...а и знам как се чувствал,как е имал криле в тоя период, как е бил луд по нея и как за съжаление вече не е и няма да бъде с мен. Може да е егоистично, но съм прекратявала и трите връзки. Вече не можех да спя с него,секса се скапа...мразех го и не исках да ме докосва както преди.И аз си казвах - карай, на всеки му се случва, голяма работа...Може би ако бях женена щях да имам търпение. Но в моя случай казвах сбогом...и ми олекваше веднага когато си тръгнех. Не съм съжалявала нито ден за това че не съм простила!
Желая ти търпение....не знам откъде го намират хората...може би ако вече не ти пука по оня начин за него ,ако не си луда по него..знам ли
Но определено първо секса отива на кино



Тема Re: пак съм тукнови [re: тoшka]  
Авторan (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 21:09



Напълно те разбирам. И аз съм минала през всичко това...лошото при мен всичко се повтори след година и половина отново със същата жена, всъщност моя беше спрял да се вижда с нея и всичко пак почна с нова сила,...отиде да работи в друг град за 5 месеца, сега го чакам да се връща пак да живеее с нас-с мен и децата уж пак е спрял да се вижда с нея избрал е семейството си но докога??? - незнам. Изобщо не знам защо все пак реших да го приема, но такива сме ние жените. Знам че това може би е най голямата грешка в живота ми, но съмдлажна да опитам.
Пиша всичко това не за да знаеш че има и още по лоши случаи от твоя. Смело напред и знай че мъжете не заслужават да плачем за тях, грижи се за детето то е най важно, заделяй пари за черни дни ако можеш и си живей живота!!!
Аз минах през какво ли не и вече не плача честно ти казвам, просто намери начин да го използваш този твой мъж, мъчи се да не мислиш за миналото и така ще ти е по леко.
При нас сега се получи че той се връща а аз не се радвам просто се преструвам че се радвам, той прави всичко възможно да си изградим нов по хубав и разнообразен живот, а аз просто не му вярвам...Не знам какъв е смисъла на всичко това, но бъдещето ще покаже.



Тема Re: пак съм тукнови [re: тoшka]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано19.10.07 21:19



Както и да живееш, колкото и да си благороден, не можеш да забравиш миналото и да приемеш, че той вече не принадлежи на нея, а на теб.
Знаеш ли, имам едно мои приятели, те са вече на години, тя забегнала с един мъж и родила дете от него.
Разказа ми, че осъзнала, че бащата на новото дете не струвал.
А, сега де.
В момента живее с бившият си съпруг, гледат детето й от краткотрайната връзка.
А, тя е известна.
Съпругът й изкара тежък инфаркт, но тя беше до него.
Продължават да живеят заедно, но, дали се обичат, след тази изневяра и дете, не зная.
Та, мисълта ми беше, че няма повтарящи се случаи.
Вярвай и се надявай!



Тема Re: пак съм тукнови [re: an]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано19.10.07 21:24



"просто намери начин да го използваш този твой мъж"
- типично, що ли не се учудвам...!



All rights reserved

Тема Re: пак съм тукнови [re: тoшka]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 21:34



Не съжалявай, че си го приела отново, така си решила, да дадеш шанс, лошо няма.Разбирам за какво говориш, това е най-трудно за прощаване, като сравниш как са се отнасяли с теб, и как с Нея . . .
Все пак той и с теб се е отнасял така някога, в началото, и със нея, ако поживее достатъчно дълго с нея може би ще започне да се държи както сега с теб...
Това е животът и рутината, натрупва се и обезличава дните и чувствата ни.Не само той, съпругът ти е виновен за това, това е наш всеобщ грях, че като имаме едно нещо, свикваме с него, забравяме да го ценим, не осъзнаваме истинската му стойност . . .
Тук ти казаха да го използваш този твой съпруг, стига мисли за миналото, щом се е кротнал, помисли за бъдещето ви, пораздвижете се малко, вкарай нови неща в живота ви, нови цели, нови забавления, ако можеш и нови неща в секса.Опитай се просто да промениш нещата към по-добро, няма смисъл да фиксираш събития, останали в миналото.Имай предвид, че той не може да не усеща твоето отношение и ако си депресирана и постоянно мислиш за миналото, ще провокираш наново подобни събития.Просто се опитай да живееш наново, все пак сега ти си победителката и той е с теб, възползвай се от победата си, дръж се именно като такава, хубава и оценена жена, казвам го в добрия смисъл.Не е станало кой знае какво всъщност, на повечето от хората се случват подобни неща, а има къде къде по-лоши. Усмихвай се по-често, радвай се на всичко, което е около теб, никой не си пада по вечно намусени и сърдити хора.Каквото стане, а раната, дори да мине напълно, винаги може да напомни за себе си, нали е рана, но не трябва да и обръщаш внимание, тогава по-бързо ще мине.



Тема Re: пак съм тукнови [re: Hoй]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 21:38



Ами защо да не го използва, да и помага, да гледа децата, да готви, пък и за сексуална играчка да си го ползва, той едва ли ще има против, щом се е върнал при нея





Тема Перфектно !нови [re: an]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано20.10.07 01:27



"Смело напред и знай че мъжете не заслужават да плачем за тях, грижи се за детето то е най важно, заделяй пари за черни дни ако можеш и си живей живота!!!
Аз минах през какво ли не и вече не плача честно ти казвам, просто намери начин да го използваш този твой мъж, мъчи се да не мислиш за миналото и така ще ти е по леко.
При нас сега се получи че той се връща а аз не се радвам просто се преструвам че се радвам, той прави всичко възможно да си изградим нов по хубав и разнообразен живот, а аз просто не му вярвам...Не знам какъв е смисъла на всичко това, но бъдещето ще покаже."


Точно така - и после ще има лошия мъж който преебава семейството си.
Това се гради от двама - с кредит на доверие. Ако не можеш да го дадеш - бягаш от връзката.



Тема Re: пак съм тук [re: тoшka]  
Автор Lotty (заблудена)
Публикувано20.10.07 08:34



Който обича истински, умее да прощава.
Ако обичаш някого, пусни го да си отиде.
Ако той те обича, ще се върне.
Върнал се е.
Простила си.
Бъди щастлива!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.