Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Как е отстрани погледнато?нови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
АвторMaмa Maцa (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 10:04



Отдъхнах си, той бил обръгнал на тези почти катунарски гимнастики. И все пак да замениш София с някакво село ? Ми много влюбен, бе Ати. То нали знаеш, че всеки гледа от своята камбанария и вчера нещата ми изглеждаха много драматични. И все пак, решете проблема двамата с мир и разбирателство. Все пак жертвата от негова страна е по-голяма и заслужава твоята помощ и съпричастност. Поздрави !
п.п. То горе-долу сме набори, а разликата в разсъжденията ни и възприятията са от тук до небето. Пак поздрави !



Тема не случайно [re: Zz]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 10:04



си щастливо женен.


Компромисност, мъдрост и съпричастност струят от думите ти.
Иска ми се да са повече хората като теб. Желая ти диамантена сватба
Ако беше свободен, щях да ти предложа граждански брак.



Тема Re: Как е отстрани погледнато? [re: abettor]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 10:06



Дааааааааааааа...
Не случайно те напусна Стрейнджъра





Тема Прави разлика [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор jamie (сладък)
Публикувано04.10.07 10:19



между компромис и това да ставаш мекотело. Просто си трябва мярка.

ПП: Нищо лично към човека - с тия думи





Тема По-полеко [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор jamie (сладък)
Публикувано04.10.07 10:20



с изказванията - начина не е коректен много.



Тема Re: Тоя ред на комуникациянови [re: jamie]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано04.10.07 10:40



Този ред на мисли, цели да се подредат общите приоритети по важност и в една връзка без допитване, разбиране и отношение се получава балон, а не когато се говори. Ако всеки подскача и дърпа към себе си, не отстъпва и не обмисля, то наистина няма смисъл. В конкретния случай и не защото съм жена, разбирам нея и дилемата й. Приоритетите на Хел ги подкрепям, но то е без отчитането на спецификата на конкретния случай и подробностите, които си знаят само те двамата. Тъй като говорим принципно всичките, този път съм с особено мнение.



Тема В тоя ред на писаненови [re: Finch!]  
Автор jamie (сладък)
Публикувано04.10.07 10:43



оттегляш ли си предложението тя да ликвидира "нежно" неговите приоритети - като ги подмени със своите ?





Тема Re: Не [re: jamie]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано04.10.07 10:57



не го оттеглям и явно ти не четеш какво пиша или аз пиша неразбрано...



Тема Re: Как е отстрани погледнато? [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано04.10.07 11:05



Не ме е "напуснала", а се разведохме.


Иначе искаше мнение - дадох ти го.
При това съм сложил звездички на думите, които могат да наранят крехката ти душевност.

Нямам!

Тема Re: Как е отстрани погледнато? [re: AтинянkaтaTaйcън]  
АвторLalara (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 11:35



Цялата тази история прилича на борбата за власт във вашето ново семейство. Това неминуемао започва след медения месец! Кой кого ще подчини? Кой е по-важен и по-голям? Другото са подробности! Сега първоначалната еуфория от връзката преминава или в по-дълбоко чувство или се оказва, че тръпката е минала и компромисите тежат...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.