Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Как е отстрани погледнато?нови [re: Finch!]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (новак)
Публикувано03.10.07 13:43



Да, добре. Само дето заминавам след 36 часа.



Тема Re: И като се върнеш - него няманови [re: ASSASSlN]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (новак)
Публикувано03.10.07 13:44



Поне така казва.





Тема Re: На час по лъжичка ли ще ни давашнови [re: ASSASSlN]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (новак)
Публикувано03.10.07 13:47



Абе тук покрай морето са луднали с тези имоти. Ако си харесаш нещо и не броиш парите поне за капаро 10% до следващия ден на обяд, някой друг го купува.



Тема Re: Как е отстрани погледнато?нови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано03.10.07 13:50



Уреди складово помещение, транспорта за багажа от София до Бургас, разчетено време и хора, които ще бъдат включени. Направи график и калкулирай всичко. Това можеш още днес да го свършиш. Ако имаш нужда от помощ ми пусни бележка. На човека му трябва сигурност и спокойствие, дай му ги, отмени го от тези прозаични задължения и довечера няма нужда да спите ;)



Тема Re: Как е отстрани погледнато?нови [re: Finch!]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (новак)
Публикувано03.10.07 13:53



Транспорта винаги мога да го уредя. Просто няма да пренасяме багажа. Това са едри стари мебели от 20-те години с дърворезби. Не искам да ги мъкна по складове. По-скоро мисля да се уговоря със собствениците да ги съберем в едната от стаите.



Тема Re: Как е отстрани погледнато?нови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано03.10.07 13:58



Добре, нови мебели, но какво ще ги правите тези? Собствениците най-вероятно искат пълно освобождаване, защото и те трябва да се подреждат... Склад в София? Продажба на борса за мебели втора употреба?



Тема Re: Как е отстрани погледнато?нови [re: Finch!]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (новак)
Публикувано03.10.07 14:00



Девойко! Опотвам се да ти кажа, че мебелите са с такава антикварна стойност и не искам да се хабят в складове.
Масивно дърво с дърворезби. Само млади като теб ще се заплеснат по италианските ПДЧ-та /плоскости от дървесни частици/ с шарени фурнири.



Тема Re: Как е отстрани погледнато?нови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор Pocu (жизнена)
Публикувано03.10.07 14:00



Кое е по-важно - да отидеш на конференцията или да изберете заедно дома, в който ще живеете? За някои хора едното със сигурност е за цял живот, другото - временно. Ти си знаеш дали там ще чуеш нещо толкова значимо или ще срещнеш толкова значим за теб човек, колкото е значим съпругът ти.

Ако те гледам отстрани, бих казала, че не обичаш мъжа си. Иначе не би задавала такъв въпрос тук. Не знам защо сте се оженили, сигурно той много те обича и много ти дава..

Хубавото вече е тук, по-хубавото - предстои


Тема Re: Как е отстрани погледнато?нови [re: Pocu]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (новак)
Публикувано03.10.07 14:04



Мани, мани. Ще се разведем преди да сме сключили граждански брак.
Всъщност той е толкова луд и авантюристичен, колкото и аз и мисля, че ще се разберем. Просто времето трябва да пооглади ръбовете.



Тема Re: Ми убуу, деее, той не ще ли на слад?нови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор Pocu (жизнена)
Публикувано03.10.07 14:07



Харесаха я на 24 септември, купиха я на 26 септември, а искат на 12 октомври да е свободна.
Аз бях на семинар на 29 и 30 септември, а ще ходя в Александруполис на 5, 5 и 7 октомври.


А ти как се съгласи с такива условия? Боже, че аз месец по-рано казвам на хазяите си (живея под наем), ако ще се изнасям. На съквартирантите си казвам месец и половина-два преди събитието. Уговарям се докога ще плащам сметки и наем, кога ще се изнасям - всичко. Пък мъж ти иска за 2 седмици всичко да е готово. Ти къде беше, когато той подписваше договора? Той ти няма доверие ли?

Хубавото вече е тук, по-хубавото - предстои



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.